دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

جنبش های اسلامی و آزادیخواه    (۱۰۳ کالا موجود است.)

 • نقش مسیحیت و صهیونیست در سیاست خاورمیانه
  ۲۴,۰۰۰ ريال
 • شهر مقدس

  شهر مقدس

  در این کتاب پس از شناساندن خاور میانه به عنوان منطقه انبیاء خیز، به مهد رسالت رسولان مسلمان یعنی سرزمین فلسطین رفته و پس از معرفی این سرزمین و موقعیت جغرافیایی شهری و استانی امروزی آن، به بررسی مهمترین مکان اسلامی این سرزمین یعنی استان کنونی قدس می پردازد. و پس از تبیین سه بخش کلی شرقی و غربی و مرکزی این استان، به یکی از قدسی ترین اماکن عالم اسلام یعنی منطقه مرکزی قدس نظر می افکند.منطقه ای نورانی با حصارها و دیوارهایی قدیمی؛ شهری محصور که یکی از اصلی ترین صحنه های تقابل علنی انبیاء مسلمان و شیطان بوده است. در ادامه با اشاره به چرایی قداست این شهر، سیر اقدامات شیطان جهت نابودی این مکان مقدس را به عنوان پایگاه انبیاء مسلمان الهی تبیین می کند و سپس در باب چرایی اهمیت این شهر، به موقعیت ویژه و خاص مستطیلی ۱۴هکتاری واقع در ضلع جنوب شرقی آن که به مسجدالاقصی معروف است خواهد پرداخت. در ادامه به مساجد شش گانه این مستطیل نورانی ۱۴ هکتاری به عنوان پایگاه های اصلی و اساسی مبارزه موحدین و پیروان انبیاء مسلمان با شیاطین اشاره کرده و در مورد اهمیت این مکان نورانی پس از مکه معظمه، در دیدگاه اسلامی و توصیف چگونگی و چرایی معراج از این مکان مقدس و مسائل و ابهامات تاریخی آن و همچنین توصیف و تشریح بناها و موقعیت و شانیت بناهای این مکان نورانی توضیحاتی ارائه می دهد.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • پیروزی ۲۰۰۶ حماس و چشم انداز آینده

  پیروزی ۲۰۰۶ حماس و چشم انداز آینده

  رئیس رسانه ملی در مقدمه این کتاب آورده است: اثر حاضر سندی گویا از کارنامه پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش برای تحقق انتخابات آزاد و حرکت پویای رسانه ملی در این زمینه است، تلاشی که شایسته است در تراز" سرمشق" و " الگوی برتر" مورد استفاده دیگران قرار بگیرد. تجربه برگزاری مناظره های رادیو تلویزیونی زنده انتخاباتی در سال ۱۳۸۸ نشان داد که این ساختار رسانه ای نقشی بی بدیل در ایجاد شور و هیجان انتخاباتی و افزایش انگیزه مشارکت مردم دارد.

  ۴۸,۰۰۰ ريال
 • جامعه شناسی بیداری اسلامی در گفتگوی با دکتر اصغر افتخاری
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • مجموعه سخنرانی های نشست تخصصی ابعاد نظری و عملی بیداری اسلامیوتحولات خاور میانه
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • سونامی در جهان عرب :گفتاری پیرامون تحولات اخیر (۲۰۱۱) در جهان عرب
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • تشیع در طرابلس و شام(با تکیه بر دولت بنی عمار )
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • ریشه های تاریخی قوم گرایی اعراب

  ریشه های تاریخی قوم گرایی اعراب

  قدرت سخنگویی، در انسان خصیصه ای است طبیعی و فیضی است تکوینی، که آفریدگار جهان به وی اعطا فرموده است، سخنوری فنی است اکتسابی و هنری است آموختنی و افراد با استعداد و علاقمند، که می خواهند در جامعه سخنور باشند، باید از پی آن بروند....

  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
  ۲۰,۰۰۰ ريال