دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سیاسیت خارجی    (۰ کالا موجود است.)

 • اندیشه های سیاسی پدر انقلاب اسلامی

  اندیشه های سیاسی پدر انقلاب اسلامی

  کتاب اندیشه های سیاسی پدر انقلاب اسلامی تالیف دکتر مصطفی جعفرپیشه به همت انتشارات حیات طیبه به زیور طبع آراسته شد. این کتاب حاصل مقالات مختلف مولف در زمینه اندیشه های سیاسی حضرت امام خمینی (ره) است که پس از اخذ مجوز از موسسه تنظیم و نشر اثار حضرت امام منتشر می گردد.

  موجود نیست
 • تنها برای تو

  تنها برای تو

  در بخشی از کتاب می خوانیم: سرکار خانم فاطمه شکل آبادی متخلص به «سایه سار» شاعری نو پا جوان است که چندین سال است که با علاقه و استعدادی که در این زمینه دارد، شعر می خواند و با شعر زندگی می کند و خود نیز دست به افرینش می زند. به هر حال خانم شکل ابادی در دومین اثر خود نشان داده است که می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و با مطالعه ی بیشتر در آثار پیشینیان و معاصران، آینده ای روشن را برای خود رقم بزند. به امید بهروزی و سر بلندی برای این شاعر جوان.

  موجود نیست
 • قضا و قدر و شبهات اختیار

  قضا و قدر و شبهات اختیار

  معرفی کوتاه: بحث قضا و قدر از مباحث مهم در علم کلام است و تاثیر چشمگیر آن بر منش و اندیشه‌ورزی آدمی انکارنشدنی است. از این‌رو قضا و قدر همواره مورد توجه دانشمندان و بزرگان دینی بوده است. در کتاب حاضر علاوه بر جمع‌بندی مطالب بیان شده و ارائه تفاسیر مختلف، به تحقیق در معنای صحیح قضا و قدر پرداخته شده است.

  موجود نیست
 • چهل حدیث از امام حسین (ع)

  چهل حدیث از امام حسین (ع)

  در کتاب حاضر، چهل حدیث از امام حسین علیه السلام نقل شده و بعد از آوردن متن عربی احادیث، توضیحاتی پیرامون آن ذکر شده است. قسمتی از مقدمه کتاب را از نظر می گذرانید: گاهی من می خواهم مقدمه ای را شکار کنم، می کوشم و موفق نمی شوم و گاهی هم بدون مقدمه، عنایت ها را همراه می بینی که بیدار می کنند و صدا می زنند و خود را بر تو آشکار می سازند و تو می بینی که این ها از تو نیست و به آگاهی، به اختیار و به اقدام تو، مرتبط نمی باشد، که عنایت او و رعایت اوست. از یک محرمی به فکر بهره مندی بیشتر از کلمات اهل بیت افتادم و شروع و ختم سخن را با کلام آن ها همراه کردم. دوستان توصیه کردند، که روایات را مستقل منتشر کنیم و شروع کردند. و من پیشنهاد دادم که اربعینیاتی فراهم کنیم، دست به کار شدیم و در نتیجه این چهل حدیث از اباعبدالله الحسین(ع) فراهم آمد.

  موجود نیست