دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

اقتصاد    (۰ کالا موجود است.)

 • شب رنج موسی

  شب رنج موسی

  معرفی کوتاه:در کتاب حاضر، داستانی فارسی درج شده است. این رمان، با هدف بازگویی بخش‌هایی از وقایع دوران قیام مردم «لیبی» و مبارزه آن‌ها با دیکتاتوری «قذافی» و همچنین شرح تلاش گروه‌های سیاسی مذهبی برای یافتن «امام موسی صدر» تدوین شده است. نگارنده در این داستان، ماجرای دختری را حکایت می‌کند که مدعی است «امام موسی صدر» عمویش بوده و او اکنون در تلاش است تا با کمک برخی دوستان و هم‌فکرانش رد و اثری از عمویی که تنها وصفش را شنیده، بیابد. او حکایت دیده‌ها و شنیده‌هایش از سفر به «لیبی» را در وبلاگش منعکس می‌کند و هنگامی که پس از مدت‌ها جست‌وجوی به ظاهر بی‌حاصل به وطنش بازمی‌گردد، نامه‌ای خطاب به «امام صدر» در صفحه خود قرار داده و هر آن چه از نیکی‌ها و فضایل اخلاقی او در این سفر از مردم گوشه و کنار شنیده را در آن می‌گنجاند و آرزو می‌کند که «صدر» بتواند آن را بخواند.

  موجود نیست
 • مشق اداره

  مشق اداره

  برای مدیرانی که می خواهند به امام حسین شان حسابی عشق بورزند

  موجود نیست
 • اعتماد به نفس

  اعتماد به نفس

  درباره کتاب: اعتماد به نفس عنوان کتابی است از باربارا دی انجلیس با ترجمه‌ی لقمان سرمدی که در ۸۰ صفحه و توسط انتشارات سعید نوین در سال ۱۳۸۹ به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از Confidence: finding it and living it، c2005.. موضوع اصلی این کتاب اعتماد به نفس است. در این کتاب دکتر “باربارا دی آنجلیس” متخصص برقراری روابط و رشد شخصی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به منبع قدرت شخصی خود پی ببرید و به شخصیتی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده اید زیرا شما در این کتاب به دلایل ضعف و تخریب شادی ها و موفقیت های خود پی میبرید و از چگونگی لذت بردن از لحظات زندگی تحت کشف راز ارتباطی خود با قدرت درونی خودتان آگاه می شوید تا بتوانید تحت کسب اعتماد به نفس معنوی احساسی زندگی تان را پر معنا تر و پر احساس تر کنید. معرفی کتاب: اعتماد به نفس را بیابید و با آن زندگی کنید. آیا می خواهید به منبع اعتماد به نفس درونی خودتان دست یابید تا هر آن که و هر آن چه می خواهید باشید؟ در این پرفروش ترین کتاب سال، دکتر باربارا دی انجلیس تعریف دقیقی از اعتماد به نفس و خودباوری حقیقی را بیان می کند و ابزارهای لازم برای خلق اقتدار شخصی، اعتماد به نفس و عشق و شور و حرارت را چه در شغل و کار و چه در روابط در اختیار شما قرار می دهد. بخشهایی از متن کتاب : · چگونه به منبع نیروی بیکران درونی دست یابیم؟ · چگونه با ترس هایمان روبرو شده و با رویاهایمان زندگی کنیم؟ هنگامی که اعتماد به نفس و خود باوری خود را بر اساس “آن که” و ” آن چه” که به راستی هستید و نه بر اساس آن چه توانایی و پتانسیل انجام دادنش را دارید بنا می کنید ؛ چیزی در خود خلق کرده اید که هیچ کس و هیچ چیز یارای گرفتنش را از شما نخواهد داشت. برای مثال اگر فروشنده ملک هستید و در این کار مهارت دارید فقط هنگامی که معامله ای را جوش داده اید احساس اعتماد به نفس و خود باوری می کنید و باقی اوقات این احساس خوب را ندارید – … – به همین دلیل است که بسیاری از مردم به کارشان اعتیاد پیدا می کنند. برخی اوقات فکر می کنیم رسیدن به برخی موفقیت ها در زندگی می بایست احساس اعتماد به نفس زیادی در ما تولید کنند. با تلاش فراوان نیز به آن موقعیتها دست پیدا می کنیم. اما اعتماد به نفسی که به خود وعده داده بودیم خبری نیست ؛ پس احساس می کنیم شیادانی بیش نیستیم. ماهیت اصلی اعتماد به نفس واقعی و راستین اعتماد به نفس واقعی هیچ گونه ارتباطی با آن چه در زندگی بیرونی شما اتفاق می افتد ندارد. اعتماد به نفس واقعی زاییده شغل شما نیست . اعتماد به نفس راستین ؛ نتیجه باور قلبی و درونی شما به تواناییها و قابلیت های تان است. این باور که هر کاری را بخواهید ؛ میتوانید انجام دهید. …بطور مثال اگر در یکی از سمینارهایم ۵۰۰ نفر شرکت میکردند احساس اعتماد به نفس مسکردم اما اگر در سمینار بعدی ۷۰ نفر حضور داشتند پر از شک و تردید و بی اعتمادی می شدم .

  موجود نیست
 • اخراجی ها (خاطرات سردار شهید حاج احد محرمی علافی(دایی))

  اخراجی ها (خاطرات سردار شهید حاج احد محرمی علافی(دایی))

  معرفی کتاب کتاب حاضر، خاطرات سردار شهید حاج احد علافی (دایی) از دوران جنگ تحمیلی است. او از آغاز جنگ تحمیلی در جبهه حضور نداشت، از اعضای اطلاعات و عملیات غرب و جنوب کشور بود. در خلال جنگ مجروح شیمیایی شد و در سال ۱۳۸۲ به شهادت رسید. این خاطرات در شش فصل سازمان یافته است. فصل های اول و دوم مشتمل بر خاطرات کودکی و نوجوانی و جوانی شهید است که طی آن، گوشه هایی از مشکلات معیشتی مردم منعکس می شود. فصل سوم حوادث سال ۱۳۵۹ را دربر می گیرد و شامل تشکیل سپاه پاسداران تبریز و نبرد با ضد انقلاب در مناطق کرد نشین است. در فصل چهارم خاطراتی از روزهای آغاز جنگ، به ویژه آزادسازی خرمشهر روایت شده است. فصل پنجم شامل خاطرات نامبرده از مناطق مختلف عملیاتی مانند خیبر، بدر، والفجر مقدماتی است. مطالب فصل ششم که به خاطراتی از سال های پایانی جنگ اختصاص یافته با اشاره به مجروح شدن شهید با سلاح های شیمیایی به پایان می رسد. درباره کتاب داشتن زندگی پرماجرا و پرخطر که شاید نتیجه شخصیت جسور و خطرپذیر و اعتقاد قلبی و راسخش به انقلاب و رهبری آن بود. شهید حاج احد محرمی علافی مانند میلیونها نفر دیگر، پای در راه جانفشانی برای انقلاب اسلامی گذاشته بود و در عین حال جایگاه اجتماعی و تربیتی خاص خود را داشت. حاج احد علافی صریح و بی‌پرده حرف می‌زد، بی‌آنکه گذشت زمان او را در گفتارش اهل ملاحظه کرده باشد. همه‌چیز را بی‌کم و کاست تعریف می‌کرد و مانند بعضی‌ها معتقد نبود که بیان همه‌چیز در مورد دفاع مقدس به ارزش‌های آن لطمه می‌زند. حافظه بسیار خوبی داشت، او جزییات همه حوادثی که در مدت طولانی انقلاب و جنگ برایش رخ داده بود به خاطر می‌آورد و این گاه موجب شگفتی بود...

  موجود نیست