دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

اقتصاد اسلامی    (۰ کالا موجود است.)

 • مجموعه مقالات همایش دیپلماسی هسته ای (هشتمین همایش سالانه انجمن علوم سیاسی ایران)

  مجموعه مقالات همایش دیپلماسی هسته ای (هشتمین همایش سالانه انجمن علوم سیاسی ایران)

  کتاب دیپلماسی هسته ای ایران به همت انجمن علوم سیاسی ایران و با همکاری انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی منتشر شد. این کتاب مجموعه مقالاتی در مورد دیپلماسی هسته ای ایران است که به کوشش دکتر کیهان برزگر و علی اسمعیلی اردکانی منتشر شده است. در این کتاب مقالاتی از قاسم افتخاری ، محمدجواد ظریف، سید محمدکاظم سجادپور، حسین سلیمی، احمد نقیب زاده، عبدالعلی قوام، عباس ملکی، حسین دهشیار، الهه کولایی، ابراهیم متقی و دیگر صاحب نظران به چاپ رسیده است.

  موجود نیست
 • با طلا باید نوشت (منتخب نهج البلاغه)

  با طلا باید نوشت (منتخب نهج البلاغه)

  معرفی کوتاه: منتخبی از خطبه‌ها و عهدنامه‌های نهج‌البلاغه به عربی با ترجمه‌ی فارسی همراه با بیان نکاتی ارزشمند از آن همچون: تضمین موفقیت در دنیا و عقبی، تقویت عقیده و دوراندیشی، بررسی عوامل رویکرد دشمنان به اسلام و نقد و بررسی غربزدگی در مسلمانان مجموعه مطالب کتاب حاضر را تشکیل می‌دهد. علل پیدایش فتنه‌ها، درمان غفلت‌زدگی، دنیاگرایی، شناخت ضدارزش‌ها، ضرورت یاد مرگ، نشانه‌ی کمال عقل، ضرورت رازداری، قناعت و بی‌نیازی، پرهیز از زراندوزی و ... برخی موضوعات کتاب است.

  موجود نیست
 • مستند ضد صهیونیزمی - تکفیری حیفا

  مستند ضد صهیونیزمی - تکفیری حیفا

  معرفی کتاب این مجموعه دربردارنده داستان زندگی و ماموریت دختری جاسوس از اداره ی متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیاست. آن دختر، همانند دیگر خواهرانش به خیانت به تاریخ مشغول بوده و جنایت های دیگر را از طرف رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب می شود تا بتواند مدیریت رفتاری و تصمیم ساز سران داعش را در دست بگیرد. این داستان مستند به وقایع تاریخی است که به شهادت کتاب پنجاه درصد کتاب را شامل می شود و الباقی به منظور جذابیت توسط نویسنده به شکل داستانی درآمده است. اکثر اسامی و تاریخ نگاری ها قابل مشاهده در منابع اینترنتی و بقیه موارد به جهت مسائل امنیتی در کتاب ذکر نشده است. گزیده کتاب البغدادی به فلوجه می رود و حیفا والعدنانی هم به الرمادی می روند. در خلال مدتی که حیفا در زندان است یا شاید تازه با العدنانی از زندان فرار کرده و به الرمادی رفته اند، طی یک حفره اطلاعاتی در موساد و به دنبالش نفوذ نیروهای اطلاعاتی جبهه مقاومت (ایران، عراق و حزب الله) از این حفره مدارک مربوط به این ماموریت موساد لو می رود و توسط تیم اطلاعاتی جبهه مقاومت تحلیل می شود. ونهایتا ردپای حیفا (حفصه) و ابومحمد العدنانی در الرمادی کشف می شود.

  موجود نیست
 • فصلنامه فرهنگ و اندیشه (جلد ۳)

  فصلنامه فرهنگ و اندیشه (جلد ۳)

  فعالیت‌های ترجمان در دو بخش انتشارات ترجمان علوم انسانی و سایت ترجمان تعریف می‌شود؛ در سایت ترجمان مجموعه مقالات، نوشتارها، بررسی کتاب و گفت‌وگوها قرار داده می‌شوند و سپس مقاله‌ها در قالب کتاب منتشر خواهند شد. در بخش ابتدایی این فصل‌نامه در توضیحی آمده است: در انتخاب مقالات تلاش بر این است تا تنها متون دست اول از اندیشمندان اصلی جریان‌های مهم ترجمه شود و برخلاف بسیاری از دیگر نشریات و وب‌سایت‌ها ترجیح داده‌ایم تا تعداد مقالات کمتری را با کیفیتی بالاتر و محتوایی غنی‌تر ترجمه کنیم.

  موجود نیست