دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

حقوق    (۰ کالا موجود است.)

 • موفقیت (شماره ۳۶۵)

  موفقیت (شماره ۳۶۵)

  درباره مجله : در این شماره می‌خوانید: هیچ موفقیتی بی دردسر نیست! گفتگو با رضا یزدانی که این روزها به صدر اخبار موسیقی بازگشته است پنج ثانیه طلایی در فروشندگی جلوی بلوغ زودرس را بگیریم تاثیر اتفاقات کودکی بر شکست‌ها و پیروزی‌های آینده چگونه امتحانات را هک کنیم؟

  موجود نیست
 • اسرار شیطان (ناگفته هایی از ایالات متحده آمریکا)

  اسرار شیطان (ناگفته هایی از ایالات متحده آمریکا)

  معرفی کتاب: این مجموعه سعی دارد با رعایت اصل اختصار و منطبق بر نام آن با ارائه کارنامه ای از جنایات و مداخلات گسترده فاش شده ایالات متحده آمریکا، امکان مروری بر عملکرد و گذشته پلید این شیطان بزرگ را برای همگان، اعم از اساتید و نخبگان حوزوی و دانشگاهی و عموم مردم شریف ایران فراهم نماید. آشنایی با آمریکا و مروری بر کارنامه جنایات آمریکا در ایران (کارنامه شیطان از همین مولف)، مروری بر کارنامه مداخلات و جنایات آمریکا در کشورهای جهان (خاطرات شیطان از همین مولف) و بازخوانی ناگفته هایی از حقایق ایالات متحده آمریکا (جلد حاضر) و هم چنین بازخوانی نظرات امام راحل و رهبر حکیم انقلاب درباره رابطه و مذاکره با ایالات متحده، از مهم ترین مباحث این سه کتاب (کارنامه شیطان، خاطرات شیطان و اسرار شیطان) می باشد. کتاب حاضر درصدد آن است با نگاهی متفاوت، اسرار و ناگفته هایی از پشت پرده این نظام شیطانی را بررسی کرده و پیرو منویات راهبردی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با توجه دادن همگان به تاریخ و ماهیت پنهان این مظهر سیاهی و شرک، در جهت تنویر افکار عموم مردم گامی بردارد. معرفی کوتاه: کتاب حاضر، درصدد آن است که با نگاهی متفاوت، اسرار و ناگفته‌هایی از پشت پرده این نظام شیطانی را بررسی کرده و پیرو منویات راهبردی امام المسلمین، با توجه دادن همگان به تاریخ و ماهیت پنهان این مظهر سیاهی و شرک، در جهت تنویر افکار عموم و به‌ویژه نخبگان جوامع، بزک از چهره آرایش شده این شیطان بزرگ زدوده و درباره حقیقت آن روشنگری نماید تا نادرستی و مضحک بودن گرایش و دلدادگی عده‌ای ساده‌لوح یا واداده به این نظام شیطانی را به اثبات رساند.

  موجود نیست
 • مسیحیت در دنیای کنونی

  مسیحیت در دنیای کنونی

  معرفی کتاب با مطالعه این کتاب در می یابید که مسیحیت کنونی که این همه در زمان ما در داخل و خارج برای آن تبلیغ می کنند، آئینی است که عمر آن پایان یافته. نویسنده در این کتاب پس از بررسی فرقه های مسیحیت، اناجیل چهارگانه و دیگر کتب مسیحیان را بیان کرده و سپس محتوی اناجیل و سایر کتب عهد جدید را توضیح داده است. موضوعاتی چون: عقاید مسیحیان، شگفتی های توحید و تثلیث، شخصیت مسیح از دیدگاه مسیحیان، ولادت و نسب مسیح و سرانجام زندگی وی نیز در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته اند.

  موجود نیست
 • سرآشپز (شماره ۱۲۳)

  سرآشپز (شماره ۱۲۳)

  درباره مجله : در این شماره می‌خوانید: سالاد لبو با کلم راویولی پنیر و سیر بیسکویت با روکش آیسینگ پودینگ کریسمس لقمه شکلاتی و انار ساوارین با گاناش سالاد گل کلم یاقوتی جوجه کباب با سس انار

  موجود نیست