دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

علوم نظامی    (۰ کالا موجود است.)

 • فرهنگ موضوعی ادب پارسی ویژه مخزن الاسرار

  فرهنگ موضوعی ادب پارسی ویژه مخزن الاسرار

  فرهنگ موضوعی ادب پارسی ویژه مخزن الاسرار نظامی

  موجود نیست
 • گنج های گنجه ای

  گنج های گنجه ای

  مجموعه‌ی حاضر حاوی سیر اجمالی است در زندگی و افکار حکیم نظامی گنجه‌ای شاعر قرن ششم هجری که بر اساس آثار او اعم از مخزن‌الاسرار، خسرو و شیرین، لیلی و مجنون، هفت پیکر (بهرام‌نامه)، اسکندرنامه، و غزلیات و قصاید صورت پذیرفته‌ است. زندگی‌نامه‌ی نظامی، نظامی از زبان خود و دیگران، اخلاق نظامی، افکار و اندیشه‌ی نظامی، افکار سیاسی در آثار نظامی، خدا در آثار نظامی و چهره‌ی پیامبر در مخزن الاسرار از جمله مباحث کتاب به شمار می‌رود. در بخشی از افکار و اندیشه‌ی نظامی از حکمت و فلسفه‌ی آفرینش از دیدگاه این شاعر سخن رفته است که عبارت‌اند از: آفرینش دلیل بر آفریننده، فیاضیت حق در آفرینش، و هدفداری آفرینش.

  موجود نیست
 • علم غیب

  علم غیب

  علم و معرفت بزرگترین و بهترین نعمت الهی است که خداوند متعال آن را به بندگان صالح خویش عطا می فرماید و آن ها را در مسیر عبودیت و کمال بندگی به سوی خود با آن یاری می کند. بزرگ ترین افتخار بندگان خدا برخورداری آن ها از این نعمت گرانسنگ است. عالمان ربانی و عارفان حقیقی کسانی هستند که در راه بندگی خدا همواره پیامبران را چراغ راه خویش قرار داده و از سلوک طریق علمی و عملی ‰ الهی و امامان معصوم آن ها هیچ وقت احساس خستگی به خود راه نداده و از هر طریق دیگری غیر از راه امامان دوری و بیزاری می جویند. ‰ معصوم این بنیاد با هدف احیای آثار چنین بزرگانی که در طول تاریخ تشیع همواره مدافع و بوده اند تشکل م ییابد. ‰ پشتیبان معارف اصیل وحیانی و علوم راستین اهل بیت امید است با توجهات خاص حضرات معصومین در این راه توفیق یارشان باشد

  موجود نیست
 • درفش آفتاب

  درفش آفتاب

  هنرمندان باورمند، سهم بزرگی در بالندگی، پویائی، گسترش و شکوفائی فرهنگ جامعه ی خود دارند، همان هایی که با شوق و شعف، دل به دریای مواج هنر بسته اند؛ و تا اعماق آن هنرمندانه شنا می کنند و صدف های شفافی را صید کرده و گوهرهای چشم نواز آن را با شور و شعف در نخ بلورین معرفت آراسته و در برابر افکار اندیشمندان به نمایش م یگذارند تا رسالت شان را ایفا کنند.

  موجود نیست