دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

شعر    (۱۹۴ کالا موجود است.)

 • چهل و هشت لالایی برای ۴ فصل
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • می می نی یه عالمه شیرینی( ترانه های می می نی و مامانی)
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی تو مهد کودک دوسته با فیل و اردک( ترانه های می می نی و مامانی)
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی گل می کشه یا نی نی( ترانه های می می نی و مامانی)

  می می نی گل می کشه یا نی نی( ترانه های می می نی و مامانی)

  نفرین زمین قصه ای است از زبانی معلمی به روستا رفته نقل می شود؛ ماجرای آنچه در مدت نه ماه اقامت در دهی ویژه دیده و شنیده و آزموده و به صورت یادداشت های روزانه. یادداشت های او هنگامی که وی به روستای دیگری منتقل می شود پایان می یابد. طرح کلی داستان روایت گونه و نقلی است و شیوه آن واقع گرایانه با صحنه سازی های موثر و گاه تصویری پراکنده. با اینکه زبان داستان تا حدی قدیمی است، الگوی داستان های جدید اروپایی دارد. ورود معلم به ده همان گونه وصف می شود که در زندگانی روزانه روی می دهد. معلم از کامیونی پیاده می شود. کودکان مدرسه برای استقبال معلم تازه به ترتیب قد صف کشیده اند، روستاییان دور تا دور میدانچه ی آبادی در قهوه خانه پلاس اند و مباشر روستا و مدیر مدرسه نیز حاضرند. معلم و مدیر و مباشر از کوچه های ده راه می افتند و به مدرسه می روند که در قبرستان متروک ده ساختمان شده است. آل احمد رویدادها را با صحنه ها و تصویرهای پی در پی نشان می دهد، گاه مطلبی را ناتمام می گذارد تا بعد آن را تصویر کند. آدم های داستانی در مرتبه ی نخست معلم است و بعد درویش و مباشر و مدیر و زنی تازه بیوه شده به نام «ماه جان» و پسر او «اکبر» شاگرد مدرسه، سپس بی بی مالک ده و پسرش که وکیل دادگستری است و ریش سفیدان محل. خواننده به تدریج با سرگذشت و کردار این آدم ها آشنا می شود و گاه کردار و چهره ی یکی از اینها از چند زاویه ی متفاوت نقاشی می شود. در پشت سر تصویر کردار و چهره ی این آدم ها دگرگونی های اجتماعی از جمله ی مسئله اصلاحات ارضی، ورود ماشین به ده، برخورد روستاییان با شهر و رویدادهای تازه... گاه به صراحت و گاه به طور نامستقیم وصف می شود. دگرگونی سنت ها و پریشانی روستاییان از این دگرگونی، مایه ی بنیادی داستان است.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی تولد و مهمونی( ترانه های می می نی و مامانی)
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی دیگه بیکاره دوست و رفیق نداره( ترانه های می می نی و مامانی)
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی پشت پرده یه سکه پیداکرده( ترانه های می می نی و مامانی) ۱

  می می نی پشت پرده یه سکه پیداکرده( ترانه های می می نی و مامانی) ۱

  این کتاب در واقع مجموع سه داستان بلند است که هر کدام در گذشته به طور مجزا به چاپ رسیده اند. هر سه داستان پیرامون موضوعات دفاع مقدس به خصوص مسائلی که در سال های ابتدای انقلاب در کردستان اتفاق افتاد است، هستند."رویای داغ" و " نفر پانزدهم" از جمله داستان های آمده در این کتاب است. جهانگیر خسروشاهی از ابتدای انقلاب اسلامی، به طور عمده در امور فرهنگی عمر گذرانده است. با حوزه هنری از سال ۱۳۶۸ تا امروز به طور مستمر، همکاری می کند. چند سالی نیز در روایت فتح با شهید آوینی همکاری می کرد. او داور جشنواره های متعددی بوده است.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی الهی بد نبینی( ترانه های می می نی و مامانی)
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • می می نی چه دوست نازنینی( ترانه های می می نی و مامانی)

  می می نی چه دوست نازنینی( ترانه های می می نی و مامانی)

  گزیده: نویسنده در این کتاب به بررسی معضل وابستگی روز افزون آمریکا به نفت وارداتی می پردازد و ضمن بررسی راهکارها مختلف برای کاهش این وابستگی، بیان می کند که با وجود راهکارهای متعدد، دولتمردان آمریکا تنها گزینه نظامی را انتخاب می کنند تا به نفت وارداتی ارزان قیمت دست یابند. این اثر در هفت بخش تدوین شده است. «پیشگفتتار»، «معظل وابستگی»، «دوستی مرگبار»، «گرفتار در دام خلیج فارس»، «پناهگاه امنی وجود ندارد» و «تولد دوباره ای ژئوپلیتیک» عنوان فصل های کتاب «نفت و خون» را تشکیل می دهند. در بخشی از کتاب «نفت و خون» آمده است: «از آنجا که نفت ارزان برای افزایش توان اقتصادی ایالات متحد ضرورت دارد، رهبران آمریکا با گرایش های حزبی مختلف وادار شده اند، هر کاری را که لازم است انجام دهند تا دسترسی به منابع کافی نفت را به منظور تامین نیازهای رو به گسترش ایالات متحده تضمین کنند. تا دهه چهل، این تلاش اساسا موضوعی مربوط به سیاست داخلی تلقی می شد، چرا که ایالات متحد صاحب منابع نفت بکری بود که برای تامین نیازهای اساسی کشور کافی به نظر می رسید، اما تا پایان جنگ جهانی دوم آشکار شد که ذخایر ما سرانجام از بین خواهد رفت و ما برای جبران ذخایر داخلی رو به کاهش خود، نیازمند واردات حجم زیادی نفت خواهیم بود. در اینجا بود که نفت به موضوعی متعلق به سیاست خارجی تبدیل شد و این فرض مطرح گردید که دولت فدرال باید نقشی مستقیم در امر واردات انرژی داشته باشد.»

  ۳۵,۰۰۰ ريال