دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

داستان کوتاه    (۶۶۱ کالا موجود است.)

 • شهر ضرب المثلها
  موجود نیست
 • وقتی او بیاید

  وقتی او بیاید

  کتاب حاضر، با زبانی لطیف و زیبا روایتگر گفتگوی میان گل سرخ، درخت بید و جویبار است که از درد مشترکشان صحبت می کنند. در این میان، آهویی را می بینند که زخمی شده و به سمت آنان می آید. جویبار زخمش را می شوید و گل سرخ چند گلبرگ روی زخمش می گذارد و درخت بید با چند شاخه، آن را می بندد. آهو بعد از این که کمی حالش جا آمد، زبان به سخن می گشاید و او نیز از دردش می گوید. آن ها که می بینند هر چهارتایشان یک درد دارند، می خواهند از پیرمردی دانا بپرسند این درد چیست؟ آهو و جویبار به راه می افتند ولی درخت بید و گل سرخ که پا در زمین دارند همان جا می مانند و منتظرشان می شوند. آنان می روند و از پیرمرد سوال می پرسند و از وی می شنوند که درد آن ها، درد «انتظار» است. انتظار مردی را می کشند که روزی خواهد آمد و جهان را پر از عدل و مهربانی می کند. وقتی او بیاید، دیگر شکارچی پای آهویی را زخمی نمی کند، هیچ کس گرسنه به خواب نمی رود و هیچ درختی تشنه نمی ماند. این اثر که برای کودکان و نوجوانان نگاشته شده، شامل تصاویر رنگی زیبایی نیز می باشد.

  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (یک دایره با چهار تا خط وسطش) (جلد ۵)

  کلاغ های بولوار ساعت - (یک دایره با چهار تا خط وسطش) (جلد ۵)

  گزیده: چه کسی از حذف اصل ولایت فقیه سود می برد؟ آیا مردم و کشور؟ اسلام و مسلمین؟ و یا ابر قدرت ها و دیکتاتورهایی که برای بازیابی سلطه خود را، همین اصل محوری و ریشه ای ولایت فقیه می دانند؟ اعتراف نویسنده این نامه به اینکه «رهبری در ۲۱ سال گذشته برای حفظ استقلال سیاسی موفق بوده است»، اعتراف بسیار مهمی است! اگر ایشان انصاف داشته باشد! در این پرسش تامل کند که آیا غیر از تکیه بر ولایت فقیه عادل می توان استقلال این کشور را حفظ کرد؟

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (تاریخ تمدن کلاغ ها) (جلد ۴)
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • چند تا ستاره وای خدا
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (کی گفته (نینا) اسم یک کلاغه؟) (جلد ۳)

  کلاغ های بولوار ساعت - (کی گفته (نینا) اسم یک کلاغه؟) (جلد ۳)

  فصل اول به کلیات و مفاهیم نقد و انتقاد، چالش های فراروی نقد متون حقوقی، سیر تدوین و تصویب مجازات سنگسار و پیشینه ی دینی و فکری قانون مجازات اسلامی که ناظر به تعاریف و رابطه مقوله های درون گروهی و موضوعات خاص اختصاصی یافته است. فصل دوم ناظر به نقد فقهی سنگسار است که در سه دسته قرآن ، سنت و عقل مورد بحث و واکاوی قرار گرفته است. در فصل سوم ابتدا جرم نگاری مجازات سنگسار مورد بحث قرار گرفته است. نوع نگرش اسلام و مکاتب مادی به انسان، حق حیات، آزادی، و سایر حقوق بنیادین بشر، مهم ترین عامل در تفاوت برخورد با مسئله زنا و مجازات زناکار است. بسیاری از شبهات در این زمینه، ناشی از عدم تصور دقیق چیستی، چرایی و شرایط مجازات سنگسار است. تحقق شرایط اجرای مجازات سنگسار، به حدی دقیق، نادر و سخت گیرانه است که عملا امکان تحقق آن را به حداقل می رساند. شرایط اجرای سنگسار نیز به گونه ای است که بهانه های مشروعی را برای اجرا نکردن کامل این حکم پیش بینی کرده است. با تامل و دقت معلوم می شود این حکم اسلامی، به هیچ وجه با حقوق انسانی تنافی نداشته و اختلاف در این خصوص، ناشی از اختلاف در جهان بینی ها و نگرش های انسان شناسانه است. مباحث این کتاب در سه فصل مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (تخم این هیولا مال کدام کلاغه؟) (جلد ۲)

  کلاغ های بولوار ساعت - (تخم این هیولا مال کدام کلاغه؟) (جلد ۲)

  گزیده: خوانندگان گرامی باید بدانند که فمینیسم و زن سالاری یک جریان جهان شمول نیست; یک پدیده ی غربی است که زمینه های معرفتی و روانی و اجتماعی خاصی در مغرب زمین منشا تولید آن گشته و زایش هر پارادایمی، موج خاصی از آن را در جنگ جهانی اول و در دوره ی پست مدرنیسم پدید آورده است. کنوانسیون رفع تبعیض زنان نیز پدیده ای است زاییده ی پارادایم فمینیستی که طبیعتا با چارچوب تفکر اسلامی سازگاری ندارد. این فرضیه را محقق محترم سرکار خانم علاسوند به اثبات رسانده و پس از گزارشی کوتاه از زمینه های پیدایش فمنیسم و گرایش های آن، به تبیین و تحلیل و نقد کنوانسیون پرداخته اند. عناوین اصلی کتاب شامل: مقدمه؛ فصل اول؛ فصل دوم؛ فصل سوم؛ فصل چهارم؛ فصل پنجم؛ فصل ششم؛ فصل هفتم؛ فهرست منابع

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (کلاغ ها آنفلوانزای مرغی نمی گیرند) (جلد ۱)
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (سیاوش) (جلد ۹)
  ۵۵,۰۰۰ ريال