دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

داستان کوتاه    (۶۶۱ کالا موجود است.)

 • قصه های شاهنامه  - (رستم و سهراب) (جلد ۸)
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (گرد آفرید) (جلد ۷)

  قصه های شاهنامه  - (گرد آفرید) (جلد ۷)

  این کتاب از هت مقاله با عناوین زیر تشکیل شده است: درد نوشتن، نقد دینداری، حکومت و مرز مشروعیت، بنیادگرایی و روشنفکر طراز نو، جامعه دینی و مدرنیسم، از مدرنیسم تا فرامدرنیسم

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (بهرام و گردیه) (جلد ۶)

  قصه های شاهنامه  - (بهرام و گردیه) (جلد ۶)

  گزیده: پیرو فتوای امام خمینی (ره) درباره نویسنده کتاب آیات شیطانی، واکنش عمیق و گسترده ای از سوی دولتهای اروپایی، احزاب و نویسندگان غربی با تمام امکانات تبلیغاتی و فرهنگی شان صورت گرفت که نیاز به تبیین دارد. تحقیق حاضر، بررسی ابعاد پدیده سلمان رشدی و کم و کیف توطئه آیات شیطانی است. بخش نخست این پژوهش جستجوی جای آیات شیطانی در تقابل امروز غرب و اسلام است. در بخش دوم سلمان رشدی و آثار منتشره او مورد بررسی قرار گرفته است و در بخش سوم به نقد و تفسیر «آیات شیطانی» پرداخته شده است. در بخش چهارم فتوای امام خمینی (ره) بررسی شده و در بخش پنجم واکنش غرب و مسلمانان مورد توجه قرار گرفته است. در نهایت در بخش ششم، جنگ صلیبی غرب در وجه فرهنگی آن که با آیات شیطانی اوج تازه ای گرفت و نقش و اثری که نویسندگان در این عرصه داشته اند مورد بررسی قرار گرفته است. متن کتاب، متنی جذاب و گیراست.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (بیژن و منیژه) (جلد ۵)
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (فرود و جریره) (جلد ۴)
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (اسفندیار رویین تن) (جلد ۳)

  قصه های شاهنامه  - (اسفندیار رویین تن) (جلد ۳)

  نقد علمی از راهکارهای مناسب در مواجه با آثار پژوهشی در حوزه های مختلف تحقیقی است که ضمن نشان دادن نقاط قوت و ضعف آثار بر غنای آن می افزاید. این مسئله در حوزه ی علوم انسانی و به ویژه تاریخ بشر نمایان و محسوس است. دخالت ارزش های فردی و گروهی در علوم انسانی سبب می شود تا با مطالعه ی برخی «برداشت ها» قلب و ذهن خواننده به سمت و سویی خاص هدایت شود. در این میان، انقلاب رویدادی است که به جرات می توان آن را مهم ترین و متحول کننده ترین رخداد در عرصه های مختلف هر کشور و ملتی به شمار آورد. تغییرات پی درپی و عمیق در جزئی ترین مسائل جامعه و تحول آنها در جهتی دیگر با سرعتی بالا و پیچیدگی جریان ها و افراد دخیل در آن می تواند زمینه های بسیار خوبی برای نقد آثار مربوط به آن باشد. جریان سازی در عرصه ی تاریخی از جمله مسائلی است که اگر با نقدی منسجم و متکی به منابع عینی و ملموس تاریخی همراه شود به احتمال زیاد از انحراف ذهنی خواننده جلوگیری به عمل خواهد آمد. برخی از مورخان داخلی و خارجی در بازگویی و تحلیل تاریخ انقلاب اسلامی ایران دیدگاه هایی ارائه نموده اند که با واقعیت های این واقعه ی عظیم همخوانی چندانی ندارد و نیازمند بررسی و نقد علمی است. مرکز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان مرکزی تخصصی در حوزه ی تاریخ انقلاب اسلامی، در راستای انجام رسالت خود در مطالعه و تدوین تاریخ انقلاب اسلامی، گام دیگری در کنار فعالیت های پژوهشی متداول خود برداشته و طرح بررسی و نقد آثار مکتوب درباره ی انقلاب اسلامی ایران را در دستور کار خود قرار داده است. تاکنون شش جلد از این مجموعه منتشر شده و اینک هفتمین کتاب مجموعه ی مذکور شامل شش مقاله در نقد شش کتاب مربوط به حوزه ی انقلاب اسلامی، تقدیم علاقه مندان مطالعات انقلاب اسلامی می شود.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (فرزند سیمرغ) (جلد ۲)

  قصه های شاهنامه  - (فرزند سیمرغ) (جلد ۲)

  نقد علمی از راهکارهای مناسب در مواجهه با آثار پژوهشی در حوزه های مختلف تحقیقی است که ضمن نشان دادن نقاط قوت و ضعف آثار، بر غنای علوم مختلف می افزاید. این مسئله در حوزه ی علوم انسانی به خصوص رشته ی علوم سیاسی و تاریخ، بیشتر نمایان و محسوس است. دخالت ارزش های فردی و گروهی در علوم انسانی باعث می شود تا با مطالعه ی برخی برداشت ها قلب و ذهن خواننده به سمت وسویی خاص هدایت شود. تاریخ هر جامعه ای برای آیندگان آن جامعه بسیار اهمیت دارد و حافظه ی تاریخی یک ملت می تواند همواره راهگشای آنان در برخورد با مسائل مختلف باشد. به همین دلیل اگر ثبت و ضبط این تاریخ با دقت و منطبق بر واقعیات آن جامعه انجام نپذیرد، بدون شک تصمیم گیری ها و قضاوت آیندگان را در مورد گذشتگان خود تحت تاثیر قرار داده و چه بسا به خاطر تناقض های تاریخی و اختلالات در بازگویی آن به برخوردهای بینجامد که اگر واقعیات به همان نحو که رخ داده اند بازگو می شد، درگیری جای خود را به همکاری و شکوفایی بیشتر آن جامعه می داد. در این بین، انقلاب رویدادی است که به جرات می توان آن را مهم ترین و متحول کننده ترین رخداد در عرصه های مختلف هر کشور و ملتی به شمار آورد. تغییرات پی در پی و عمیق در جزئی ترین مسائل جامعه و تحول آنها درجهتی دیگر با سرعتی بالا و پیچیدگی جریان ها و افراد دخیل در آن، می تواند زمینه های بسیار خوبی برای نقد آثار مربوط به آن باشد. جریان سازی در عرصه ی تاریخی از جمله مسائلی است که اگر با نقدی منسجم و متکی به منابع عینی و ملموس تاریخی روبه رو شود به احتمال بسیار زیادی از انحراف ذهنی خواننده جلوگیری به عمل خواهد آمد. برخی از نویسندگان داخلی و خارجی در بازگویی و تحلیل تاریخ انقلاب اسلامی ایران دیدگاه هایی ارائه کرده اند که با واقعیت های این واقعه ی عظیم همخوانی چندانی نداشته و نیاز به بررسی و نقد علمی دارند.

  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • قصه های شاهنامه  - (ضحاک بنده ابلیس) (جلد ۱)

  قصه های شاهنامه  - (ضحاک بنده ابلیس) (جلد ۱)

  مرکز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان مرکزی تخصصی در حوزه ی تاریخ انقلاب اسلامی، در راستای انجام رسالت خود در مطالعه و تدوین تاریخ انقلاب اسلامی و جهت ابهام زدایی از این دست آثار، گام جدیدی در کنار فعالیت های پژوهشی متداول خود برداشته و طرح بررسی و نقد آثار مکتوب درباره ی انقلاب اسلامی ایران را در دستور کار خود قرار داده است که کتاب حاضر نهمین اثر از مجموعه ی مذکور و شامل شش مقاله است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • قصه های تصویری مامان کله دودکشی
  موجود نیست