دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

داستان بلند و نیمه بلند (رمان)    (۱۵۳ کالا موجود است.)

 • ماجراهای پری دریایی ۰۲: هیولایی از اعماق
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • ماجراهای پری دریایی ۰۱: دم اسرارآمیز
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • جان شیفته

  جان شیفته

  فضای داستان جان شیفته، فرانسه در ابتدای سده بیستم است و رمان وضعیت اجتماعی این دوران را برای خواننده به تصویر می‌کشد. از سوی دیگر، شخصیت اصلی داستان زنی به نام آنت ریوی‌یر است و رولان در طول داستان چگونگی بیداری زنان فرانسه را شرح می‌دهد. رومن رولان خود می‌نویسد: «قهرمان اصلی جان شیفته، آنت ریوی‌یر به گروه پیشتاز آن نسل زنان تعلق دارد که در فرانسه ناگزیر گشت به دشواری، با پنجه در افکندن با پیشداوری‌ها و کارشکنی همراهان مرد خویش، راه خود را به سوی یک زندگی مستقل باز کند.» جان شیفته، سرگذشت زنی را نقل می‌کند که روحی شیفته و عاشق دارد و زندگی‌اش مانند نام‌خانوادگی‌اش، ریوی‌یر (به معنای رودخانه) به رودی پرپیچ و خم و پرآب و غنی مانند است. جان شیفته با شیفتگی آنت ۲۴ ساله به پدرش و مرگ او آغاز می‌شود. در همین زمان آنت باردار می‌شود و ازدواج با پدر فرزندش را رد می‌کند. سپس خواهر ناتنی‌اش را کشف می‌کند و شیفته او می‌شود. جان شیفتهٔ آنت پس از آن عشق مادرانه را درمی‌یابد. در جلدهای بعدی کتاب، آنت و پسرش، مارک ریوی‌یر درگیر حوادث تاریخی فرانسه می‌شوند و «بدین سان، زندگی او (آنت) در دو سطح موازی پیش می‌رود. و دیگران جز زندگی رویی او را نمی‌شناسند. در آن زندگی دیگر، آنت همیشه تنها می‌ماند. و این «زندگی دیگر»، جریان زیرین و ناپیدای رود، جان شیفته نام دارد

  ۴۸۰,۰۰۰ ريال
 • دنیای قشنگ نو
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • مسجد پروانه ها
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • زندگانی بتهوون
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • عاشقانه های کلاسیک۴: زنان کوچک

  عاشقانه های کلاسیک۴: زنان کوچک

  انقلاب اسلامی ایران از حوادث مهم قرن بیستم است که در عین ناباوری ناظران سیاسی و در شرایطی منحصربه فرد نسبت به انگاره های حاکم بر زمان خودش به وقوع پیوست و همین امر موجب شد تا تحلیل این پدیده براساس باورها و نظریات متعددی صورت پذیرد. گستردگی این تحلیل ها نتیجه گیری های متعدد و گاه متناقضی را نیز دربر داشته است که نیازمند تحلیل و بررسی بیشتر می باشد. نقد کتب و منابعی که درباره زوایای مختلف تاریخ انقلاب اسلامی ایران نوشته شده اند، نیازمند توجه و دقتی است که باید با استناد به منابع متقن و مستدل انجام پذیرد. این امر از عوامل اساسی ترقی حافظه ی تاریخی و ملی یک ملت به شمار می آید و به کشف حقایق و روشن تر شدن موضوع می انجامد. مرکز اسناد انقلاب اسلامی در راستای انجام رسالت خود در تدوین تاریخ انقلاب اسلامی، گام دیگری را در کنار کارهای پژوهشی متداول خود برداشته و طرح بررسی و نقد آثار مکتوب درباره ی انقلاب اسلامی ایران را نیز به مجموعه برنامه های پژوهشی خود افزوده است. تاکنون پنج مجلد از مجموعه ی نقد مذکور منتشر گردیده و اینک ششمین اثر از این مجموعه به جامعه ی علمی و علاقه مندان مطالعات انقلاب اسلامی تقدیم می شود. در این مجلد، شش کتاب از نویسندگان داخلی و خارجی درباره ی ابعاد مختلف انقلاب اسلامی ایران ،توسط ناقدان محترم مورد بررسی و نقد قرار گرفته است.

  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • دیوانه

  دیوانه

  کتاب دو جلدی «نقد آثار داستانی صادق هدایت» که جمعا بالغ بر ۶۰۰ صفحه است، نقد و بررسی تفصیلی کلیه داستان های کوتاه - اعم از ترجمه و تالیف - و نوشته های پراکنده صادق هدایت را دربر می گیرد. این نقدها، جمعی است؛ و ابتدا به صورت شفاهی، در حلقه نقد گروه ادبیات اندیشه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی صورت گرفته، و سپس مکتوب شده است. اعضای شرکت کننده در این جلسات - به تناوب - عبارت هستند از محمد رضا سرشار، دکتر محسن پرویز، شهریار زرشناس، محسن مومنی شریف و ... سرشار، علاوه بر حضور در این حلقه ها به عنوان منتقد، ویراستاری و تنظیم این مجموعه ها را نیز انجام داده؛ و کتاب های مذکور، به همت او به دست چاپ سپرده شده است.

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • دور دنیا در هشتاد روز
  ۱۲۵,۰۰۰ ريال