دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

نقد ادبی    (۱۸۰ کالا موجود است.)

 • کتاب طنز  (جلد ۷)
  ۷۹,۰۰۰ ريال
 • شعاع شمس (جلد ۲)
  ۱۸۰,۰۰۰ ريال
 • شعاع شمس (جلد ۱)
  ۱۸۰,۰۰۰ ريال
 • روزنه (مجموعه آموزشی شعر)
  ۱۹۰,۰۰۰ ريال
 • شعر و کودکی

  شعر و کودکی

  کتاب حاضر با عنوان شعر و کودکی، تالیف "قیصر امین‌پور" بوده و دو حوزه‌ی علمی روان‌شناسی و ادبیات را دربر می‌گیرد.

  ۶۹,۰۰۰ ريال
 • جهان بینی و حکمت فردوسی
  ۵,۲۰۰ ريال
 • شعر و همزبانی

  شعر و همزبانی

  این اثر دربردارنده برخی مقالات کوتاه درباره شعر و شاعری است و در چهارده فصل تدوین شده است. زبان، خانه وجود، ملاحظاتی درباره شعر و شاعری، استعاره در فلسفه و ادبیات، ذکر جمیل مولانا جلال الدین محمد بلخی، سعدی شاعر اخلاق، مقام طنز و طیبت در سخن سعدی، سعدی، مفتی ملت اصحاب نظر، تفکر و زبان در شعر حافظ، حافظ و شعر و همزبانی، همزبانی گوته و حافظ، اخوان، شاعر شب سیاه غربت شهر سنگستان، نمایشنامه ایرانیان، دکتر فاستوس و روسیه و ادبیاتش، فصول چهارده گانه این کتاب هستند. در بخشی از این کتاب عنوان شده است:" شاعر شاهد و گواه زمان است. به گواه نمی گویند که چه بگوید و چگونه بگوید، بلکه به سخن او گوش می دهند و اگر تلخ و دشوار نیز بگوید دشواری و تلخی گفته اش را تحمل می کنند و توجه کنیم که شاعر شاهد و گواهی نیست که بتوان گواهی او را با تکذیب بی اثر کرد، گواهی شاعر دیر می پاید و پایدار می ماند. زبان با شعر تعین و دوام پیدا می کند. مردان معمولا با گردش شب و روز و رسوم متداول خو می گیرند و در آنها منحل می شوند، اما متفکران و از جمله آنان شاعران از قهر این زبان که امتداد سایه زمان گذشته است آزادند. آنها زمان خود را درمی یابند وراه دیگری در تاریخ می گشایند. آنها زمان را در می یابند و آن را از طریق زبان برای سکونت مردمان در آن آماده می کنند. اگر آدمی متفکر و شاعر نبود، مثل گیاهان و حیوانات بی زبان و محکوم شرایط محیط بود، ولی انسان زبان دارد و با زبان به جایی یا جاهایی راه می برد که فرشته و حیوان به آنجا راه ندارد و مردم را با خود به آن وادی ها می برد."

  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • از سبزوار تا سرزمین رویا

  از سبزوار تا سرزمین رویا

  گزیده: شناخت عالمان مجاهد و جنبش های ضد استعماری در جهان اسلام می تواند شناخت محققان انقلاب اسلامی را عمیق تر کند در این کتاب شرح حال صدها تن از علما و روحانیون سیاسی برجسته ی جهان اسلام را که اقدامات موثر و چشمگیری در مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی در طول سه سده ی گذشته از خود نشان داده اند به صورت مقالات دانشنامه ای فراهم شده است . این کتاب می تواند نشان دهد که عالمان اسلامی خصوصا شیعه همواره علیه استبداد و استعمار در سرزمین های اسلامی به ستیز برخاسته اند و از این جهت کمک فراوانی در روشن کردن ابعاد انقلاب اسلامی دارد.

  ۲۹,۰۰۰ ريال
 • استاد و درس (روش آموزش )

  استاد و درس (روش آموزش )

  صحبت از دگرکونی کتاب های درسی زیاد شنیده ایم ولی آنچه پیش از دگرگونی کتاب ها ضرورت دارد، یکی روش آموزش است و دیگری اساس درس ها. در این نوشته به دگرگونی هایی که استاد باید در سبک آموزش و درس ها دامن بزند اشاره شده است و در واقع این نوشته بیشتر به این دو قسمت؛ یعنی سیک آموزش و اصل درس ها برخورد بیشتری دارد.

  ۱۰,۰۰۰ ريال