دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

نثر ادبی    (۲۶ کالا موجود است.)

 • کوله پشتی طلبگی

  کوله پشتی طلبگی

  گزیده: این کتاب اولین نسخه از سری کتابهای طلبه است که توسط انتشارات کانون اندیشه جوان چاپ و منتشر شده است. در این کتاب می خوانیم: می خواهیم تا افق های بیکران سفر کنیم تا به آرامش ابرهای معرفت برسیم. شنیده ایم آسمانی ترین پروازها از حوزه های علمیه آغاز شده است و خنک ترین نسیم در صبحگاهان خودسازی وزیده است و همین بهانه کافی است تا دل به دریا بزنیم و بال به آسمان بگشاییم. خوش سفر باشی مسافر آسمان! کمی درنگ تا از بیم ها و امیدهای پرواز برایت بگویم. یادت باشد گاهی رعدهای هوس، دل را می لرزاند و قبله های ساختگی، مسیر پرواز را عوض می کند. باید زیر نور توکل بود و در پناه امید حرکت کرد که هوا بس طوفانی است و افق دوردست.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • پرستو در قاف

  پرستو در قاف

  پرستو در قاف را که بخوانید، دلتان پر می‌کشد به سوی مکه و مدینه، چشمانتان بارانی می شود به یاد بقیع. آشنا می‌شوید با مظلومیت شیعه و سبک و سیاق زندگی مردم عربستان و کشورداری سعودی‌ها و سلطان‌زاده‌ها و ولیعهد‌زاده‌ها و دلتان تنگ می‌شود برای روزهای ناب مدینه. پس با علیرضا قزوه همراه شوید در سفر حجش. و با توصیف‌های کامل و زیبایش تصور کنید امروز و دیروز عربستان را. سلمان را و ابوذر را و ساختمان‌های سر به فلک کشیده‌ی امروز را.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • نامه های خط خطی
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • کتاب بی نام اعترافات
  ۷۷,۰۰۰ ريال
 • فرامرزنامه
  ۲۴,۰۰۰ ريال
 • عشق در سه نگاه
  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • سفر آمریکا

  سفر آمریکا

  گزیده: کتاب «سفر امریکا»، که در سال ۱۳۴۴ نوشته شده، واپسین سفرنامه جلال آل احمد محسوب می شود و دست کم از نظر تعداد کلمات، بزرگ ترین سفرنامه اوست. با توجه به سال نگارش سفرنامه، با یک حساب سرانگشتی مشخص می شود که اینک، انتشار آن، با یک تاخیر درازمدت و سی و چند ساله صورت می گیرد. جلال آل احمد در بخشی از این سفرنامه آورده است: «به هر صورت فکر می کردم اگر در آن خراب شده من هم آزادی بود و همکاری ای با مطبوعات می توانستم داشته باشم، چه خوب می شد اگر مختصر شده همین اباطیل را درمی آوردم و برای یک کدامشان می فرستادم و هم پولی می دادند، و هم منتشر می شد و لای این دفتر نمی ماند برای خاک خوردن... والخ. اما در این عدم آزادی و فشار و غیره و سانسور، مگر ممکن است؟» سفر به امریکا از پنجم تیرماه سال ۱۳۴۴ شروع می شود و تا بیست و سوم شهریور همین سال ادامه پیدا می کند.

  ۱۴۵,۰۰۰ ريال
 • فریاد روزها

  فریاد روزها

  گزیده: این کتاب حاوی درد و دل ها و آرزو های نویسنده می باشد که در قالب ۵ مقاله تدوین شده است. نویسنده محترم خود می گوید: ... و یکبار دیدم که همرهان گم شدند، یکی به ده ها فرسنگ جلو و دیگران به صدها فرسنگ عقی، مگر اندکی، و من ترک مسیر نکردم .... ... و هر چه هست نمی دانم، اینقدر هست که من این آرزو را داشته ام که در ساحل سپیده تن شویم، و در معبد خورشید بایستم و بر حماسه انسان ها نماز گزارم...

  ۷,۵۰۰ ريال
 • سفر به قبله

  سفر به قبله

  این کتاب اولین محصول دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری در بخش گزارش است که توسط انتشارات سوره مهر در تهران چاپ و منتشر شده است. نویسنده در مقدمه چاپ جدید(سوم) کتاب می نویسد: " سفر حج، برای من، غیر از نوشته هایی که بر صفحه دل ماند، کتاب سفر به قبله را هم به همراه آورد. این کتاب فقط یک بار روی چاپخانه را دید؛ نه من پی گیر چاپ دوباره آن بودم و نه حوزه هنری روالی برای تجدید چاپ داشت. ماند تا امروز و این دوره که موها یکی در میان سیاه وسفید شده و به گذشته بیشتر چشم دوخته می شود تا آینده. " بهبودی همچنین یادآوری می کند که این نخستین مراسم حج پس از کشتار ایرانیان در مکه به سال ۱۳۶۶ بود؛ و نیز نخستین نگاه من به این مراسم. و از آن جا که جمع این دو نخستین تازگی هایی در بر داشت به شنیدن و دیدنش می ارزید.

  ۶۸,۰۰۰ ريال