دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دفاع مقدس    (۸۷۴ کالا موجود است.)

 • ملاقات در شب آفتابی

  ملاقات در شب آفتابی

  «ملاقات درشب آفتابی» در چهار بخش نوشته شده که دردل هر بخش نیزفصل های متعددی گنجانده شده است. هرچند شرایط علت و معلولی دقیقی برای پیرنگ رمان تدارک دیده نشده، ولی عنصر تصادف و یکبارگی انجام اتفاق ها، سهم مهمی از پاسخگویی به چراهای وقایع را به دوش می کشد. نویسنده با خلق شخصیت های توانمند و به یادماندنی، اعتقادات قلبی خود را به مخاطب القا می کند. روایت «ملاقات درشب آفتابی» به شیوه ی نویی پی ریزی شده است. صفایی کلیت قصه را روایت می کند. زندگی خصوصی و مشاجراتش با همسری برون گرا و متوقع، چاشنی وقایع اصلی می شود و همسرش که در ابتدا فقط فکر مادیات است، رفته رفته به دنیای جدید صفایی، وارد می شود. استفاده از همین تمهید، داستان را از حالت کلیشه ای شدن دور نگه داشته است. داستان، شخصیت محور است، و نویسنده از آوردن اشخاص ناکارآمد پرهیز می کند. نویسنده درانتخاب عنوان داستان نیز هوشمندانه کارکرده است. ملاقات درشب آفتابی، اشاره دارد به شب عملیاتی که کیانی نابینا، حسینی را بر دوش می کشد و قرار می شود که حسینی چشم کیانی باشد، اما چند لحظه بعد، از شدت خونریزی بی هوش می شود و جانباز کیانی با قدرت ایمان و توکل بر خدا به تنهایی از میان موانع و مهمات می گذرد تا به نیروهای خودی می رسد. و به زعم موذنی این توفیق جز در شبی آفتابی ممکن نمی شود.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • ابن مشغله

  ابن مشغله

  ابن مشعله یک داستان زندگی است. زندگی یک آدم عادی، آدمی که عادی به دنیا می‌آید و عادی‌تر می‌رود دنبال شغل و مشاغلی و بعد خیلی غیرعادی‌تر تمام روزهای جوانی‌اش را در حال جابه‌جایی همین شغل‌هاست. داستان مردی ست که روحش جاری است و از آن جاری‌تر جسمش ... مردی که از، از دست دادن شغلش، از نقد کردن و از در راه هدف بودن نمی‌ترسد. ابن مشغله داستان زندگی نادر ابراهیمی است ...

  ۱۳۰,۰۰۰ ريال
 • دیدم که جانم می رود

  دیدم که جانم می رود

  شهید مصطفی کاظم زاده در ۹ شهریورماه ۱۳۴۴ در محله شاهپور دیده به جهان گشود. این کتاب به زندگینامه، آشنایی، آشنایی با امام، عضویت در حزب الله شرق تهران، حضور در جبهه و آشنایی با رزمندگان دفاع مقدس، عملیات رمضان، وصیت نامه خوانی، تشییع و شهادت و ... به همراه آلبوم تصاویر و اسناد منتشر شده در مطبوعات کشور در هنگام شهادت وی می پردازد. کتاب «از معراج برگشتگان» که دربردارنده خاطرات حمید داوودآبادی در طی سال هایی ابتدایی انقلاب تا پایان جنگ است، فصلی دارد که به آشنایی وی و شهید «مصطفی کاظم زاده» می پردازد. این فصل یکی از بخش هایی بود که خیلی مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفت. به همین خاطر نویسنده تصمیم گرفت محتوای آن فصل از کتاب را با خاطراتی که از آن شهید از سال های بعد جنگ دارم ضمیمه کند و همراه با عکس و اسناد که از این شهید برجای مانده است به صورت یک کتاب مستقل منتشر کند.

  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • یادگاران - (غلامعلی رجبی) (جلد ۲۴)

  یادگاران - (غلامعلی رجبی) (جلد ۲۴)

  شهید «غلامعلی رجبی» معروف به جندقی در سال ۱۳۳۳ در محله خیابان آذربایجان تهران در خانواده‌ای مذهبی به دنیا آمد. پدر وی حاج حسن که از اساتید برجسته اخلاق و عرفان زمان خود بود، اهتمام ویژه‌ای در تربیت فرزندان خود ورزید.غلامعلی بنابر راهنمایی‌ها و تربیت پدر بزرگوارش مداحی اهل بیت (ع) را از‌‌ همان سنین نوجوانی آغاز و به دلیل آشنایی با معارف قرآنی و اسلامی استعداد در حفظ شعر و سوز صدای وی توانست در این عرصه سریع رشد کند تا بدان جا که از سبک‌ها و اشعار او مداحان برجسته بسیاری استفاده می‌کردند. جندقی با انتخاب شغل معلمی راه پدر بزرگوارش را ادامه داد و در مدت عمر کوتاه خود توانست تاثیرات بسزایی بر اطرافیان خود به ویژه جوانان بگذارد. تربیت نسل جوان در محیط مسجد و مدرسه، شهید غلامعلی جندقی را از حضور در جبهه‌های حق علیه باطل باز نداشت و سرانجام در ۵ مرداد سال ۱۳۶۷در سن سی و چهار سالگی در عملیات «مرصاد» توسط گروهک منافقین به شهادت رسید.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • مادران : جای پای فرهاد (جلد ۱)

  مادران : جای پای فرهاد (جلد ۱)

  علی رغم اینکه خانواده شهید «فرهاد خادم» زرتشتی هستند اما نسبت به سرنوشت کشورشان ایران، بی توجه نبوده و احساس وظیفه کردند، و در نهایت پسر این خانواده در جبهه حق علیه باطل حضور یافت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. داستان «جای پای فرهاد» از کوچه پس کوچه های کرمان پا می گیرد و خواننده را دنبال دخترکی می کشد که آرام و قرار ندارد اما سرنوشت دخترک چنین رقم خورده که بعدها مادر شهیدی باشد به نام «فرهاد خادم»؛ همان که روز نخست اسفندماه ۱۳۶۰ در خط مقدم جبهه، در تنگ چزابه، به شهادت رسید فرهاد خضری در این کتاب روایتش را با یک جست وجو آغاز می کند؛ جست وجوی «فوران عشق به هستی»، در قلب یک مادر ایرانی. اما چرا او دست به چنین جست وجویی زده است؟ خودش پاسخ می دهد: «چون مادران ایران زمین حرف ها برای گفتن دارند... و غزل ها برای سرودن.» این آغاز ماجرای دور و درازی است که «تاج گوهر خداداد کوچکی» راوی و فرهاد خضری «راوی مکمل» در صفحات کتاب به نقل آن می پردازند و شهید فرهاد خادم را به عنوان یکی دیگر از شهدای این سرزمین به مخاطب معرفی می کنند.

  ۱۳۰,۰۰۰ ريال
 • یادگاران - (کتاب میثمی) (جلد ۵)
  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • یادگاران - (کتاب روح الله) (جلد ۱۸)
  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • یادگاران - (کتاب رهنمون) (جلد ۱۶)

  یادگاران - (کتاب رهنمون) (جلد ۱۶)

  روزی که آمد، گریست و روزی که رفت، گریاند. بین این دو روز، بیست و هشت سال فاصله بود.کسی به یاد ندارد که او در این فاصله گریانده باشدش، هرچند خودش بسیار گریسته بود و هر که دیده بودش حتا برای یک بار حتما خنده هایش را به خاطر دارد. عشق، روزگاری چند سایه به سایه دنبالش بود، تا این که برگشت،عشق را دید، در آغوش کشید و همراهش رفت تا آسمان.تصویری که این نوشت هها از محمدعلی رهنمون به دست م یدهد، شاید زیاد شبیه او نباشد، ولی هر چه هست، جزئی از چیزهایی است که از او مانده است. «یادگاران » عنوان کتا بهایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال های جنگ را در قالب خاطره های بازنویسی شده ، برای آن ها که آن سا لها را ندیده اند، نشان بدهد.

  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • یادگاران - (کتاب رضوی) (جلد ۱۷)
  ۱۳,۰۰۰ ريال