دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دفاع مقدس    (۸۷۴ کالا موجود است.)

 • میثم
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • یادداشتهای آسمانی
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • لحظه ها جا می مانند

  لحظه ها جا می مانند

  «اهل خلوت، الفتی با «شب» دارند و اهل عزلت نیز. «عزلت»، به معنی دوری جستن از غوغای خلق و زمانه، همیشه مطلوب نیست بلکه در برهه ای از زمان برای هر سالکی تجربۀ آن لازم است. اما «خلوت»، جدایی گزیدن از خود است، یعنی دوری گزیدن از مشتهیات، آرزوها، تمنیات، و تصوراتی که در ذهن ما بافته می شود، یا شخصیتی که انسان با خیال برای خود ساخته است، و گاه با شخصیت واقعی او بسیار فاصله دارد و در خلوت گزینی این فاصله برداشته می شود. خلوت گزینی نیاز به گوشه ای دور از خلق ندارد؛ می توان در جمع هم به آن دست یافت اگر با خود «صدق» داشته باشیم. روزه یعنی همان خلوت گزیدن با خود. رمضان فرصت خوبی است که این خلوت دست می دهد. این شب های پاک را که شب های نزول حقایق، رحمت، ارواح طیبه، و ملائکه است قدر بدانیم. ...» در این کتاب که دومین جلد از مجموعه برنامۀ تلویزیونی «معرفت» است با دیدگاه های استاد دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی دربارۀ رابطۀ علم و عبادت، رابطه شب قدر با ولایت حضرت امیرالمومنین(ع)، قدر «شب» و شب قدر و ارتباط آن با روابط اجتماعی و حق الناس، چیستی زمان و مکان، وابستگی و وارستگی و راه رسیدن به معرفت آشنا می شویم.

  ۲۲۰,۰۰۰ ريال
 • بهشت زیر قدم هایش
  موجود نیست
 • فدائیان ولایت
  موجود نیست
 • عاشقان بی ادعا

  عاشقان بی ادعا

  در این کتاب به بیان ویژگی ها و اوصاف رزمندگان اسلام می پردازد به علاوه بر توضیحات به مثال های عینی از سرداران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می پردازد.

  موجود نیست
 • قصه فرماندهان - (مردی با چفیه سفید، عباس کریمی) (جلد ۷)

  قصه فرماندهان - (مردی با چفیه سفید، عباس کریمی) (جلد ۷)

  کتاب مردی با چفیه سفید از سری کتاب‌های قصه ی فرماندهان است که در این مجموعه به زندگی فرماندگان جنگ پرداخته می‌شود. این کتاب به زندگی شهید عباس کریمی می‌پردازد که اصغر فکور آن را نوشته است. عباس کریمی قهرودی در سال ۱۳۳۶ در روستای قهرود کاشان متولد می‌شود. او دوران دبستان را در روستای قهرود و دوران راهنمایی و دبیرستانش را در کاشان سپری می‌کند. بعد از اخذ مدرک دیپلم نساجی در کاشان به خدمت سربازی می‌رود. دوران سربازی او مصادف با دوران انقلاب می‌شود. او نیز بیکار نمی‌نشیند و مبارزات انقلابی را شروع می‌کند. بعد از فرمان امام برای ترک پادگان‌ها او به نیروهای انقلابی می‌پیوندد.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • لاله کویر (مفاخرملی - مذهبی)
  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • تفنگ پدر بر بام های تهران
  ۱۹,۰۰۰ ريال