دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تاریخ تحلیلی دفاع مقدس    (۱۰۹ کالا موجود است.)

 • آشنایی با دفاع مقدس
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • جستاری بر پایان جنگ

  جستاری بر پایان جنگ

  کتاب «جستاری بر پایان جنگ» از چهار فصل اصلی تشکیل شده که عملکرد سازمان ملل متحد در طول جنگ، بررسی قطعنامه ۵۹۸، موضع گیری ایران و عراق در قبال قبول قطعنامه ۵۹۸ و حوادث پس از قبول قطع نامه ۵۹۸ از جمله فصل های این کتاب است.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ آزادگان  (جلد ۳)
  ۵۹,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ آزادگان  (جلد ۲)

  فرهنگ آزادگان (جلد ۲)

  این کتاب جلد اول از مجموعه سه جلدی فرهنگ آزادگان است که به نقل خاطرات آزادگان اسیر جنگ تحمیلی می پردازد که این سه مجلد شامل سی و نه فصل است که در این جلد به ده فصل آن پرداخته می شود. این کتاب آینه ای از فرهنگ جبهه و جهاد است که بیشتر مطالب آن خاطرات ناگفته و منتشر نشده آزادگان است که در چند روز اول بازگشت به میهن به جهت برخی ضرورت ها نظیر: مسائل بهداشتی و ... در قرنطینه های مختلفی اسکان یافته بودند، در مصاحبه با گروه های ثبت خاطرات تبلیغات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گردآوری شده اند. نویسنده در دسته بندی موضوعات سعی کرده که با توجه به مطالب گردآوری شده به یک موضوع دراردوگاه های مختلف نگریسته شود و تنها به روایت حوادث یک یا دو اردوگاه بسنده نکند. نویسنده در فصل اول به بزرگ ترین مشکل اسارت از جمله: به کمی آب، زالوها، حمام زمستان و تابستان، درد قولنج و ... اشاره می کند. در فصل دوم به بهداشت و در فصول بعدی به درمان بیماری ها، وضع تغذیه، وضعیت لباس و پوشاک، سرما و گرما، برنامه نویسی رزمندگان، مکان اسارت، غربت و محرومیت و به نمونه هایی از قساوت و سنگدلی عراقی ها در اسارت می پردازد. نویسنده توضیح موارد مذکور را از افراد و اردوگاه های مختلفی نقل می کند. چون موصل، اردوگاه بعقوبه هدف نویسنده از نوشتن این کتاب آن بوده که ارزش های مقدس دینی و ملی و فرهنگ جبهه را از طریق نشر آثار مکتوب به آیندگان منتقل و ابعاد ناشناخته و ناپیدای این فرهنگ را تا حدودی روشن سازد

  ۵۹,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ آزادگان  (جلد ۱)
  ۵۹,۰۰۰ ريال
 • قاب قطعنامه ۵۹۸ و زبان تفسیر ما

  قاب قطعنامه ۵۹۸ و زبان تفسیر ما

  اگر بندبند استخوان هایمان را جدا سازند اگر سرمان را بالای دار برند اگر زنده زندهدر شعله های آتشمان بسوزانند اگر زن و فرزندان و هستیمان را در جلو دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضاء نمی کنیم قرآن می گوید جنگ جنگ تا رفع فتنه در عالم یعنی کسانیکه تبعیت از قرآن می کنند در نظر داشته باشند که باید تا آنجایی که قدرت دارند ادامه بر نبردشان بدهند تا اینکه فتنه از عالم برداشته شود.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • حمله هوایی به الولید
  ۹۹,۰۰۰ ريال
 • جبهه ای نو در فرهنگ شناسی ایران  (جلد ۱)
  ۱۰,۵۰۰ ريال
 • فرهنگ جبهه: تابلو نوشته ها  (جلد ۱)
  ۱۰,۵۰۰ ريال