دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

خاطرات و سرگذشت ها    (۴۶۰ کالا موجود است.)

 • گلشن یاران

  گلشن یاران

  در این کتاب ۱۴۸خاطره کوتاه از رزمندگان، شهیدان، جانبازان یا نزدیکان و دوستان گردآوری و چاپ شده است. اگر مردم شریف ایران پس از قرن ها محرومیت، توفیق برافراشتن پرچم اسلام و تشکیل حکومتی بر پایه ی ارزش های اصیل قرآن و عترت به دست آورده باشند همه از برکت مجاهدت و فداکاری های ایثارگران می باشد.

  ۴,۵۰۰ ريال
 • آن بیست و سه نفر

  آن بیست و سه نفر

  این کتاب، از آنجا که در برگیرنده خاطرات و رشادت های نوجوانان رزمنده و مقاومت آنان در اردوگاه های ارتش بعث است، ناگفته بسیاری از دوران اسارت دارد. نویسنده کتاب،که سابقه ۱۵ سال روزنامه نگاری دارد، این کتاب را به شکل روایت داستانی و دارای تعلیق های داستانی بجا، نگاشته است. آوردن یک عده نوجوان ۱۵ ساله به کاخ صدام و واداشتن آنان به بیان اعترافاتی دروغین مبنی بر اجباری بودن اعزام رزمندگان نوجوان به جبهه های جنگ که می توانست افکار عمومی جهانیان را در جهت خواسته های رژیم بعث عراق تغییر دهد، موضوعی است که این کتاب را بی نظیر می کند.

  ۲۵۰,۰۰۰ ريال
 • هم حسینی بود هم بهشتی
  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب خلیج فارس) (جلد ۲۰)

  روزگاران - (کتاب خلیج فارس) (جلد ۲۰)

  در دریا به هر طرف نگاه م یکنی، آب است و آب. اگر توفان بالا بگیرد، اگر قایقت سوراخ شود، اگر تیر بخوری، هیچ کس را نداری که کمکت کند، جز او. برای همین، انگار دریا فاصل هها را کوتاه م یکند؛ فاصل ههای میان خالق و مخلوق را این مجموعه صد برگ است از دفتر خاطرات بی شمار جنگ. یادی از آ نها که به دریا زدند و خطر توفان، کوسه، آتش دشمن و غرق شدن را ب هجان خریدند. «روزگاران » عنوان کتا بهایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال های جنگ را در قالب خاطره های بازنویسی شده، برای آ نها که آن سا لها را ندیده اند، نشان بدهد.

  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • روزگاران - (کتاب عطش) (جلد ۱۲)

  روزگاران - (کتاب عطش) (جلد ۱۲)

  جنگ با همه ی خوش یهایش، سختی هم داشت؛ زیادتر از آ نچه فکرش را بکنی. سخت یهایی که شاید کم تر از آن ها شنیده باشیم. خواندن این نوشته ها شاید، و تنها شاید، کمی کمک کند تا جنگ را آن گونه که بوده حس کنیم. «روزگاران » عنوان کتا بهایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال های جنگ را در قالب خاطره های بازنویسی شده، برای آ نها که آن سا لها را ندیده اند، نشان بدهد.

  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • یادگاران (کتاب غلامرضا رضایی) (جلد ۲۳)

  یادگاران (کتاب غلامرضا رضایی) (جلد ۲۳)

  کتاب «شهید غلامرضا رضایی»، به قلم «سمانه زالی» دربردارنده یکصد خاطره از شهیدغلامرضا رضایی بر اساس مصاحبه با همرزمان، خانواده و دوستان این شهید است. غلامرضا رضایی متولد ۱۳۴۱ در تهران، در دوران جنگ تحمیلی تک تیرانداز بود و در طول دوران حضور در جبهه سه بار مجروح شد و آخرین بار در عملیات والفجر ۸ دچار عارضه شیمیایی شد. او در مرداد ماه سال ۱۳۷۹ در آلمان، به همرزمان خود پیوست و به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان ماه - (زین الدین به روایت همسر شهید) (جلد ۵)
  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان ماه - (همت به روایت همسر شهید) (جلد ۲)
  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان ماه - (چمران به روایت همسر شهید) (جلد ۱)

  نیمه پنهان ماه - (چمران به روایت همسر شهید) (جلد ۱)

  نوشتار حاضر جلد اول از مجموعه کتاب های نیمه پنهان ماه می باشد. این کتاب، روایت همسر شهید مصطفی چمران از وی است که از زاویه دید همسر این شهید والا مقام تصویری از ایشان برای مخاطب ارائه نموده است. در پایان نیز مجموعه ای از عکس‏ های این شهید گرد‏آوری شده است.

  ۳۰,۰۰۰ ريال