دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

خاطرات و سرگذشت ها    (۴۶۲ کالا موجود است.)

 • زندگی زیباست (روایتی از حیات شهید مرتضی آوینی)

  زندگی زیباست (روایتی از حیات شهید مرتضی آوینی)

  کتاب «زندگی زیباست؛ روایتی از حیات شهید سید مرتضی آوینی» که مفصل ترین کتاب درباره حیات شهید آوینی است با روایتی مستند و داستانی، با استفاده از خاطرات و گفت وگوهای غالب افرادی که با این اندیشمند و هنرمند برجسته انقلاب اسلامی مرتبط بودند، زوایای مختلف زندگی این را به مخاطبان بشناساند.

  ۱۳۰,۰۰۰ ريال
 • یادگاران - (کتاب صیاد شیرازی) (جلد ۱۱)
  موجود نیست
 • دیالمه

  دیالمه

  کتاب «دیالمه» موخره ای بر مستند «وحید آقا» است که در دوره دوم جشنواره عمار برگزیده شده بود. این کتاب از جامعیت خوبی سود می برد که جامع تر از آثار قبلی منتشر شده در مورد این شهید بزرگوار است. در این کتاب مصاحبه هایی با دوستان، خانواده و نزدیکان شهید دیالمه صورت گرفته و اسناد و مدارک بسیاری در کتاب گنجانده شده است. متن این کتاب از منظر روایی یک زندگی نامه داستانی است که در کنار یک متن داستانی سعی شده به اصل متون و اسناد وفادار بماند. این کتاب با یک زبان شیرین می تواند با مخاطب ارتباط برقرار کند.

  ۶۴,۰۰۰ ريال
 • همان لبخند همیشگی: کتاب بروجردی

  همان لبخند همیشگی: کتاب بروجردی

  هرکس او را به یاد آورده، هرچه که از او م یدانسته، با لبخندی روایت کرده که از او، پیش او، به یادگار مانده بوده. من که تمام راوی های این روایت ها را این طور تصور کرده ام. منظورم این است که نتوانسته ام هیچ کدام شان را بدون لبخندی تصور کنم که از او به یادگار یا به ارث برده اند. لبخند لبخند م یآورد. انگار که مثل بعضی از دردها مسری است. اما لبخند میرزا محمد کجا و... لبخند ما کجا؟ لبخند ما می تواند یک شادی زودگذر و شیرین باشد و لبخند او آیا تا به حال توانسته اید تصور کنید که هر زخمی که به بدن انسان م ینشیند، چ هقدر شبیه لبی است که به لبخند گشوده شده؟ میرزا محمد توانست با همین لبخندهایی که خیلی شبیه لبخندهای ماست، یکی از زمینی ترین آدم های روزگار خودش باشد.

  ۱۲۵,۰۰۰ ريال
 • گلشن یاران

  گلشن یاران

  در این کتاب ۱۴۸خاطره کوتاه از رزمندگان، شهیدان، جانبازان یا نزدیکان و دوستان گردآوری و چاپ شده است. اگر مردم شریف ایران پس از قرن ها محرومیت، توفیق برافراشتن پرچم اسلام و تشکیل حکومتی بر پایه ی ارزش های اصیل قرآن و عترت به دست آورده باشند همه از برکت مجاهدت و فداکاری های ایثارگران می باشد.

  ۴,۵۰۰ ريال
 • آن بیست و سه نفر

  آن بیست و سه نفر

  این کتاب، از آنجا که در برگیرنده خاطرات و رشادت های نوجوانان رزمنده و مقاومت آنان در اردوگاه های ارتش بعث است، ناگفته بسیاری از دوران اسارت دارد. نویسنده کتاب،که سابقه ۱۵ سال روزنامه نگاری دارد، این کتاب را به شکل روایت داستانی و دارای تعلیق های داستانی بجا، نگاشته است. آوردن یک عده نوجوان ۱۵ ساله به کاخ صدام و واداشتن آنان به بیان اعترافاتی دروغین مبنی بر اجباری بودن اعزام رزمندگان نوجوان به جبهه های جنگ که می توانست افکار عمومی جهانیان را در جهت خواسته های رژیم بعث عراق تغییر دهد، موضوعی است که این کتاب را بی نظیر می کند.

  ۲۵۰,۰۰۰ ريال
 • روزگاران - (کتاب خلیج فارس) (جلد ۲۰)

  روزگاران - (کتاب خلیج فارس) (جلد ۲۰)

  در دریا به هر طرف نگاه م یکنی، آب است و آب. اگر توفان بالا بگیرد، اگر قایقت سوراخ شود، اگر تیر بخوری، هیچ کس را نداری که کمکت کند، جز او. برای همین، انگار دریا فاصل هها را کوتاه م یکند؛ فاصل ههای میان خالق و مخلوق را این مجموعه صد برگ است از دفتر خاطرات بی شمار جنگ. یادی از آ نها که به دریا زدند و خطر توفان، کوسه، آتش دشمن و غرق شدن را ب هجان خریدند. «روزگاران » عنوان کتا بهایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال های جنگ را در قالب خاطره های بازنویسی شده، برای آ نها که آن سا لها را ندیده اند، نشان بدهد.

  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب عطش) (جلد ۱۲)

  روزگاران - (کتاب عطش) (جلد ۱۲)

  جنگ با همه ی خوش یهایش، سختی هم داشت؛ زیادتر از آ نچه فکرش را بکنی. سخت یهایی که شاید کم تر از آن ها شنیده باشیم. خواندن این نوشته ها شاید، و تنها شاید، کمی کمک کند تا جنگ را آن گونه که بوده حس کنیم. «روزگاران » عنوان کتا بهایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال های جنگ را در قالب خاطره های بازنویسی شده، برای آ نها که آن سا لها را ندیده اند، نشان بدهد.

  موجود نیست