دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تاریخ    (۴۰۲ کالا موجود است.)

 • جمال کعبه
  ۶۳,۰۰۰ ريال
 • مجموعه مقالات تاریخ اسلام (امامان معصوم علیهم السلام) (جلد ۶)
  ۸۳,۰۰۰ ريال
 • مجموعه مقالات تاریخ اسلام (امامان معصوم علیهم السلام) (جلد ۷)
  ۱۰۵,۰۰۰ ريال
 • صفویه در عرصه دین، فرهنگ و سیاست  (جلد ۲)

  صفویه در عرصه دین، فرهنگ و سیاست (جلد ۲)

  این کتاب شامل چهل نوشتار می باشد که برخی از آنها پژوهشی و شماری نیز مروری است بر آثار مکتوب دوره صفوی برای عرضه مواد لازم جهت پژوهش در این دوره است. در هر نوشتار، تلاش بر آن بوده است تا نکته و مسئله از این دوره تاریخی، روشن شود. اهمیت تاریخی دوره صفوی برای حیات فرهنگی، سیاسی و مذهبی کشور اسلامی ایران از یک سو و کم توجهی به اندوخته ها و داشته های آن دوره از سوی دیگر، انگیزه اصلی مولف برای پدید آوردن این اثر بوده است. این اثر در سه جلد تدوین شده که منابع و نمایه های اشخاص و اماکن در انتهای جلد سوم آمده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • فراتر از روش آزمون خطا زمانه و کارنامه آقا سید محمدکاظم طباطبایی یزدی صاحب عروه
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • حکم نافذ آقانجفی
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • نامی برای همیشه: نگاهی به تاریخ خلیج فارس

  نامی برای همیشه: نگاهی به تاریخ خلیج فارس

  در سال ۱۳۳۴/۱۹۵۵ شمسی سرچالز بلگریو، دیپلمات انگلیسی، در مقاله ای در مجله عرب زبان بحرین، فریبکارانه این جمله را نوشت: «خلیج فارس که اعراب آن را خلیج العربی میگویند» و بدین وسیله بذر فتنه ای را کاشت که... کتاب حاضر تلاش دارد به زبان ساده تاریخ سیادت دریایی ایرانیان بر خلیج فارس از دوران باستان تا عصر حاضر و مواردی همچون مساله بحرین و تنب بزرگ و کوچک را مورد تدقیق و بررسی قرار دهد.

  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • فراز و فرود صفویان

  فراز و فرود صفویان

  کتاب مذکور در ۵ بخش گرد آوری شده است که عنوان بخش اول کتاب "شاهنشاهی صفویان (مراحل اساسی فرمانروایی صفویان)" است و "دوران خانقاه"، "تاسیس دولت"، " دوران شکوفایی"، "دوره انحطاط" و "بر افتادن صفویان" از مهمترین مباحث مورد طرح در این بخش می باشد. "گرایش های اندیشه ای" عنوان بخش دوم کتاب "فراز و فرود صفویان" است و در این بخش نیز مباحثی نظیر "چشم انداز عمومی"، "گرایش های اندیشه ای"، "حوزه شریعت"، "عرصه حکمت" و "حوزه عرفان و تصوف" مورد واکاوی قرار می گیرد. بخش سوم کتاب تحت عنوان "صفویان علم و فرهنگ" می باشد و در بخش چهارم اثر "ایران و جهان" در مباحثی همچون "روابط منطقه ای" و "پیوند های جهانی" بررسی می گردد. عنوان فصل پایانی اثر مذکور "جامعه و اقتصاد" می باشد و "گروه های اجتماعی"، "ترکیب اقتصادی و اجتماعی"، "شهر نشینان"، "روستاییان و دهقانان" و "جنبش ها" مباحث بخش آخر کتاب را تشکیل می دهند.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • آمریکا دنیا را به کدام سو می برد؟
  ۳۵,۰۰۰ ريال