دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تاریخ مشروطه    (۰ کالا موجود است.)

 • سام نامه

  سام نامه

  لبتاشو: منظومه سام‌نامه حماسه ای عاشقانه است که بر محور عشق سام، جهان‌پهلوان ایرانی، به پریدخت، دختر فغفور چین، شکل گرفته است. این اثر به خاطر آمیختگی با همای و همایون تاکنون به اشتباه به خواجوی کرمانی نسبت داده شده بود؛ اما مصحح در مقدمه ثابت کرده است که سام‌نامه از او نیست و احتمالا توسط چند نفر در فاصله زمانی قرن هشتم تا یازدهم سروده شده و سراینده یا سرایندگان این اثر خواسته بی متن یکدست و همگونی ندارد، اما بخش¬هایی از آن گنجینه¬ باارزشی از اطلاعات اساطیری، واژه های کهن و صنایع ادبی می باشد.

  موجود نیست
 • نزدیک (شماره ۱)

  نزدیک (شماره ۱)

  بررسی استفاده جناح‌های سیاسی از سلبریتی‌ها در شماره اول «نزدیک» «نزدیک» جدیدترین ماهنامه فرهنگی و هنری است که به حوزه‌های مختلف هنری از جمله سینما، تئاتر، موسیقی و ادبیات خواهد پرداخت. پرونده ویژه شماره نخست این ماهنامه به بررسی تمایل روزافزون جناح‌های سیاسی به جذب هرچه بیشتر سلبریتی‌ها و داشتن ویترینی رنگارنگ‌تر از ستاره‌ها اختصاص دارد و رضا کیانیان نیز در گفتگویی به ارائه تحلیلی از الگو شدن سلبریتی‌ها در حوزه‌های مختلف پرداخته است. پرونده بخش ادبیات این شماره به بهانه نزدیکی به ایام اربعین حسینی به بررسی روند تولید مقاتل جدید برای مخاطب عام پرداخته است و در گفتگو با یاسین حجازی نویسنده «کتاب آه» علل عدم جذابیت مقاتل قدیمی برای مخاطب عام و لزوم بازتولید مقاتل برای استفاده مخاطب جدید را بررسی کرده است. در بخش سینما نیز به دلیل برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران در روزهای پایانی مهرماه، به این جشنواره و تاثیر آن بر جریان فیلم کوتاه ایران پرداخته شده است. همچنین پرونده‌ای برای آخرین مستند مایکل مور؛ «دیگه به کجا حمله کنیم؟» با رویکرد تحلیل نوع نگاه نقادانه او در شماره اول «نزدیک» منتشر شده است. «نزدیک» همچنین در بخش ورکشاپ خود به گفتگو با احمد شاکری نویسنده رمان «انجمن مخفی» و سردبیر فصلنامه قلم، و همچنین در بخش بازخوانی خود به گفتگو با فرهاد جعفری نویسنده رمان «کافه پیانو» پرداخته است.

  موجود نیست
 • مهندسی رفتار

  مهندسی رفتار

  مقدمه: این کتاب شامل اطلاعاتی در خصوص مهارتهای ارتباطی و شناخت رفتار میباشد که بر اساس مدل رفتاری DISC تالیف شده است. مدل رفتاری DISC جهت ازدواج، انتخاب رشته تحصیلی، خانواده و استخدام کاربرد دارد. کتاب حاضر با توجه به تجربیات مولف و منابع مختلف تهیه گردیده که جا دارد از اساتید ارجمندم جناب آقای مهندس شاهانی و جناب آقای دکتر ابراهیم نژاد، قدردانی نمایم. امید است با مطالعه این کتاب و آشنایی با مدلهای رفتاری، رفتار خود را مهندسی نموده و نتیجه آن را به صورت ملموس در زندگی خود مشاهده نمایید.

  موجود نیست
 • ما هشت نفر (خاطرات جمعی از اسرای محکوم قضایی اردوگاه موصل چهار)

  ما هشت نفر (خاطرات جمعی از اسرای محکوم قضایی اردوگاه موصل چهار)

  معرفی کتاب اثر حاضر، خاطرات جمعی از اسرای محکوم قضایی اردوگاه موصل چهار است. منظور از محکومین قضایی، اسرایی هستند که در اردوگاه و در حین اسارت مرتکب اعمالی شده اند که از نظر ارتش عراق جرم محسوب می شده است؛ اعمالی مانند برهم زدن نظم اردوگاه و یا همراه داشتن برخی وسایل غیر قانونی. این گروه هشت نفره، به خاطر اجرای برنامه های دهه فجر سال ۱۳۶۷ و همراه داشتن لوازمی که عمدتا شامل نقشه و انواع نوشته های مربوط به این ایام و تصاویر نقاشی شده امام بود، محکوم شده اند. از جمله مواردی که در این میان بدان پرداخته شده می توان به این موارد اشاره نمود. «خاطرات اسارت» در زندان الرشید بغداد، قرار گرفتن در مجاورت عراقی های مبارزی که روزهای آخر عمر خود را می گذراندند و هم سلول شدن با آزادگان مفقودی که هرگز به اردوگاه ها منتقل نشدند. توضیحات کتاب این کتاب را مسعود خرمی، آزاده خوزستانی نگاشته است، وی هشت سال و نیم از دوران زندگی خود را در اردوگاه های عراق سپری کرده و در دوران اسارت خود درگیر پرونده قضایی پیچیده ای می گردد که خاطرات و حوادث منحصر به فردی را برای وی رقم می زند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، ما هشت نفر، خاطرات جمعی از اسرای محکوم قضایی اردوگاه موصل چهار است که به همت انتشارات پیام آزادگان منتشر شده است. این کتاب را مسعود خرمی، آزاده خوزستانی نگاشته است، وی هشت سال و نیم از دوران زندگی خود را در اردوگاه های عراق سپری کرده و در دوران اسارت خود درگیر پرونده قضایی پیچیده ای می گردد که خاطرات و حوادث منحصر به فردی را برای وی رقم می زند. او در این کتاب خاطراتی از سلول های زندان الرشید در بغداد، قرار گرفتن در مجاورت عراقیان مظلوم مبارز، هم سلول شدن با آزادگان مفقود و... را به رشته تحریر درآورده است. ناشر این کتاب در مقدمه می نویسد: زیبایی این اثر و خاطرات مهیج نویسنده را، نثر روان و بیان دقیق حوادث دو چندان نموده است و بدون شک، این اثر چنان خواننده را به خود جذب می نماید که تا پایان کتاب نمی تواند آن را رها کند، خاطرات ویژه آزاده «مسعد خرمی پور» و آزادگان همراهش برای نخستین بار منتشر می شود و مطمئنا می تواند خالق سوژه های متعددی برای سایر هنرمندان در عرصه های فیلم و تئاتر گردیده و مشتاقان دانایی را از ناگفته های فراوان و پر افتخار بسیاری از آزادگان مطلع نماید. محکومین قضایی، آن دسته از اسرایی بودند که در اردوگاه های عراق به دلیل فعالیت های فرهنگی – مذهبی، بر هم زدن آرامش اردوگاه، قتل و جرح اسرای دیگر و یا دلایل دیگر به محکومیت های قضایی محکوم می شدند، این دسته از اسرا، به دلیل آن که محکوم قضایی بودند شرایط سخت تری نسبت به دیگر اسرا داشتند. نویسنده این کتاب را به مرحوم «رضا محمد حسینی» که خود یکی از اسرای محکوم قضایی بود تقدیم کرده است. در بخشی از این کتاب می خوانیم: وضعیت معیشتی، زندگی و مقررات زندان مامن تفاوت های اساسی با اردوگاه و زندان محجر داشت، یکی از این تفاوت ها دریافت جیره غذای خشک و به ضورت روزانه یا هفتگی بود. حفیظ اله تعریف می کرد که وقتی از زندان محجر به این زندان منتقل شدند همان روزهای اول از افسر فرمانده زندان تقاضا کردند جیره غذایی آن ها را به صورت خشک به آن ها تحویل دهند تا خودشان هر طور دوست دارند غذا درست کنند. افسر مربوطه هم با این نظر موافقت کرده و دستور می دهد که از آن به بعد سهمیه غذایی ان ها را به صورت خشک به آن ها تحویل دهند...

  موجود نیست