دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

نهضت ملی شدن نفت    (۰ کالا موجود است.)

 • عصر ظهور از زبان آیت الله بهجت

  عصر ظهور از زبان آیت الله بهجت

  کتاب «عصر ظهور از دیدگاه آیت الله بهجت» به بیان برخی از وقایع مربوط به دوران ظهور امام مهدی(عج) و علایم آن از دیدگاه آیت الله محمدتقی بهجت و گردآوری سخنان وی در زمینه ابعاد مختلف مهدویت پرداخته است. در این نوشتار برخی از مسایل مربوط به دوران غیبت و ظهور امام مهدی(عج) و نیز اوضاع جهان پس از آن از منظری روایی بیان شده و برخی از نشانه‌های حتمی ظهور و کیفیت آن با استناد به سخنان محمدتقی بهجت ذکر شده است. در همین زمینه نویسنده به مسایلی همچون: خروج سفیانی و قطعی بودن آن قبل از ظهور، جنایات سفیانی و سرانجام وی، گسترش ظلم حتی در بلاد کفر، علاقه امام مهدی به ایرانیان، امکان دیدار ایشان در عصر غیبت، ادله اثبات کننده وجود آن امام و ظهور وی، اعمال مسجد جمکران، بایسته انتظار فرج، لزوم دعا کردن برای فرج، انتظارات امام مهدی از شیعیان خویش، اوضاع جهان در آخرالزمان، عدم ثبات قدم در فتنه های آخرالزمان، آثار دعا در تعجیل فرج و برخی دیگر از مسایل مربوط به مهدویت اشاره نموده است.

  موجود نیست
 • بررسی احوال فرزندان امام موسی کاظم(ع) و نقش آنها در تاریخ تشیع

  بررسی احوال فرزندان امام موسی کاظم(ع) و نقش آنها در تاریخ تشیع

  دوره ای که امام کاظم(ع) و فرزندان ایشان در آن می زیستند، به ویژه برای جامعه شیعه از دوران های بسیار با اهمیت است. در این دوره، فعالیت های شیعیان در عرصه های مختلف فرهنگی و سیاسی وجود داشته و قیام های بسیاری بر ضد حکومت عباسی به وقوع پیوست که مهم ترین آنها قیام ابراهیم بن محمد بود که در آن برخی از فرزندان امام کاظم(ع) حضور داشتند. در عرصه فرهنگی نیز گستردگی شبکه وکالت در زمان امام کاظم(ع) ارتباط میان آن حضرت و شیعیان را آسان کرده بود؛ از این رو حضور فرزندان امام در دوره های بعد در مراکز شهرهای مختلف ایران و عراق حایز اهمیت فراوان بود و می توانست در رشد فزاینده شیعیان موثر افتد. امام رضا(ع) به دلیل پذیرش اجباری و مشروط ولایت عهدی، از مدینه به مرو، مقر خلافت مامون رفت؛ از این رو بستری فراهم شد تا برخی فرزندان امام کاظم(ع) برای دیدار با وی به ایران مهاجرت کنند، حضور این امام زادگان در نقاط مختلف ایران، پیامدهای سیاسی و مذهبی بسیاری را در پی داشت و باعث شد تا مذهب تشیع در مناطقی که تا آن زمان، تشیع در آن نفوذ چندانی نداشت، گسترش یابد و امروزه این امام زادگان در نقاط مختلف ایران و عراق مورد توجه خاص قرار دارند؛ از این رو شناخت آنها و زندگی سیاسی و اجتماعی آنان در پی گیری تاریخ تشیع، مهم ارزیابی می شود.

  موجود نیست
 • قیام مهدی (عجل الله فرجه) منتظر ماست (انگلیسی)

  قیام مهدی (عجل الله فرجه) منتظر ماست (انگلیسی)

  This book is for those dear readers who are unaware of the grand personality mentioned therein; Imam MahdÐ (Ýa)—the promised saviour and that divine figure who, it is said, will spread justice throughout all the lands at the end of time. This introduction is nothing but a brief survey of the life of Imam MahdÐ (Ýa).»

  موجود نیست
 • مسیر جادویی شهود

  مسیر جادویی شهود

  «مسیر جادویی شهود» نوشته فلورانس اسکاول شین(۱۹۴۰ -۱۸۷۱) نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. این کتاب درباره رویکرد و نگاه افراد به زندگی و چگونگی برخورد با رویدادهای گوناگون است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «استفادۀ درست از توانایی‌ها ما را به قدرت‌های جادویی می‌رساند. ایده‌های خوب در ضمیر ناخودآگاه ما شکل می‌گیرند و سپس با تکیه بر توانایی‌ها و افکار ذهنی‌مان عملی می‌شوند. برخی از افراد ایده‌های بد و منفی را در خود تثبیت می‌کنند و زندگی را برای خود سخت و سخت‌تر می‌نمایند. پس از کمی دست و پنجه نرم کردن با دشواریها آنها متوجه اشتباه خود می‌شوند و درصدد آن برمی‌آیند که درون خود را تغییر دهند، اما خیلی دیر شده است. اما ما نباید فریب ظواهر را بخوریم. زیرا بسیاری از اوقات ظاهر زیبا و خوب، باطن بسیار پلید و زشت را می‌پوشاند و ما را از حقیقت، ایده‌های واقعی دور می‌سازد. اولین چیزی که می‌تواند ما را در برابر ظواهر فریبنده هوشیار سازد، ایمان درونی ماست. در واقع ما باید شرایطمان را خوب کنترل کنیم و اگر از عهده آن برنیامدیم، همه چیز را به خداوند بسپاریم. یکی از شاگردانم دچار مشکل مالی سختی شده بود. به او گفتم اگر نمی‌توانی مشکلت را برطرف کنی، کنار بایست و اجازه بده خداوند آن را برایت حل کند. او گفت من از همان ابتدا کنترل همه چیز را به دست خداوند دادم و از او مطمئن هستم.»

  موجود نیست