دسته ها

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

logo-samandehi

پویش مطالعاتی

لحظه های انقلابخرید نسخه الکترونیک، با حداقل قیمت


 • انقلاب در قاب هنر مکتوب
  هنر یکی از بهترین و موثرترین ابزارها، برای صدور انقلاب است؛ و در این میان، هنر مکتوب، به عنوان یک رسانه کلاسیک، که در قالب رمان، داستان کوتاه و یا شعر تبلور می یابد، می تواند نقش مهمی را، در بازتاب اندیشه های یک حرکت انقلابی، ایفا کند.
 • آثاری درباره‌‌ی دربار
  شناخت رژیم پهلوی، که شاید در جریان پیروزی انقلاب اسلامی بتوان از آن به عنوان دشمن شناسی تعبیر کرد، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که مطالعه هر چه بیشتر درباره این موضوع، ضمن نشان دادن عظمت حرکت مردم ایران، انگیزه، هدف و چرایی این انقلاب اسلامی را نیز نمایان می کند.
 • دو کتاب «نظارت استصوابی» و «مجلس خبرگان رهبری» منتشر شد
  دو کتاب «نظارت استصوابی» و «مجلس خبرگان رهبری» نوشته حجت ‏الاسلام والمسلمین دکتر عباس نیکزاد، استاد حوزه و دانشگاه از سوی دفتر نشر معارف منتشر و در سراسر کشور توزیع شد.
 • کتاب «ترنم باران در تفسیر قرآن» منتشر شد
  کتاب «ترنم باران در تفسیر قرآن: جلد اول: سوره حمد» نوشته حجت الاسلام والمسلمین استاد علی فلاح رفیع از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد. نویسنده که عضو هیات علمی و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس تهران است در این کتاب با زبانی روان و جذاب به اهمیت و چگونگی تدبر در قرآن، ضرورت توجه بیشتر به قرآن و شرح و تفسیر سوره حمد پرداخته است.