دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مبانی نظری حکومت و انقلاب    (۳۴ کالا موجود است.)

 • زمانه ما، رسالت ما

  زمانه ما، رسالت ما

  کتاب حاضر به بررسی ویژگی های نظام جمهوری اسلامی ایران، آسیب ها و عوامل رشد و بالندگی آن می پردازد. در ابتدای این اثر علل دشمنی قدرت های بزرگ با انقلاب اسلامی ایران بیان شده و با توجه به ویژگی های عصر ما، ظهور برخی از بیماری ها مانند وقوع اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان و نیز پدیده نفاق، به عنوان مهمترین آفات یک نظام نوپا مانند نظام جمهوری اسلامی ایران، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. نویسنده ایجاد اعوجاج، شبهه افکنی، فتنه خیزی و لغزش خواص را از دیگر آسیب های پیش روی این نظام عنوان کرده و روش و استراتژی دشمنان این نظام مانند: تنبیه، تطمیع، تهدید، تبعید، تحریم، جنگ، نفوذ و سرانجام استحاله نظام را بررسی نموده است. نویسنده وظایف دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران را مهم ارزیابی کرده و اخلاص نسبت به خدا، صداقت با مردم و اطاعت از ولایت فقیه را از مهمترین وظایف در این زمینه عنوان کرده است.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • مجموعه مقالات دومین همایش مردم سالاری دینی (مباحث حقوقی) (جلد ۳)

  مجموعه مقالات دومین همایش مردم سالاری دینی (مباحث حقوقی) (جلد ۳)

  افراد در هر سنی مشکلاتی دارند که حول محور نیازها یا خواسته های برآورده نشده معمولی و هر روزشان می گردد. در صورت عدم حل مشکلات، افراد احساس بی کفایتی و بیچارگی کرده و عزت نفس خود را پایین می آورند. نویسنده در این کتاب به موضوع پرورش کودک پرداخته و نشان می دهد که چگونه می توان با تشویق فرزندان به فکر کردن، بر سازگاری اجتماعی آنها تاثیر گذاشت. در این کتاب به نوع بسیار خاصی از فکر کردن پرداخته شده است که مربوط به حل مشکلات روزانه است، مشکلاتی که در برخورد با دیگران پیش می آیند. نگارنده در این کتاب با استفاده از روشی به نام ICPS (می توانم حل مشکل کنم) که به روش حل مشکل معروف است، سعی دارد با ارائه مثال هایی والدین را به نیازهای فرزندان آشنا کند، و به آنها کمک کند که فرزندان خود را مطابق با نیازهای متنوع و فزاینده جامعه امروز پرورش دهند.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • مجموعه مقالات دومین همایش مردم سالاری دینی (در رویکردی تطبیقی و کاربردی) (جلد ۲)
  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • مجموعه مقالات دومین همایش مردم سالاری دینی (مبانی نظری) (جلد ۱)
  ۳۴,۰۰۰ ريال
 • دولت اسلامی
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • در میدان انقلاب: روایتی مختصر از سه انقلاب بزرگ تاریخ (فرانسه، روسیه، ایران)

  در میدان انقلاب: روایتی مختصر از سه انقلاب بزرگ تاریخ (فرانسه، روسیه، ایران)

  این کتاب ارزشمند روایتی مختصر از سه انقلاب بزرگ تاریخ یعنی انقلاب های فرانسه، روسیه و ایران است. در سه فصل نخست کتاب، روایتی مختصر از این سه انقلاب بیان شده است و در فصل آخر هم درباره شباهت ها و تفاوت های این سه انقلاب سخن گفته شده است. در هر سه روایت از گذشته آن سرزمین شروع شده و از شرایطی که مردم را آرام آرام به این نتیجه می رساند که تنها راه تغییر، انقلاب است سخن رانده شده است.در پایان هم از گفتمان های حاکم بر هر انقلاب و شباهت ها و تفاوت ها مطالبی ارائه شده است.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • دستاوردهای کلان انقلاب اسلامی در سطوح ملی، منطقه ای، جهانی و تاریخی
  ۷۲,۰۰۰ ريال
 • حکومت حکیمانه: نقد نظریه حکمت و حکومت دکتر مهدی حائری یزدی برگرفته از درسهای آیت الله مومن قمی

  حکومت حکیمانه: نقد نظریه حکمت و حکومت دکتر مهدی حائری یزدی برگرفته از درسهای آیت الله مومن قمی

  در کتاب «حکومت حکیمانه» به نقد دیدگاه مهدی حائری یزدی در باب ولایت فقیه است که برگرفته از درس‌های خارج فقه آیت‌الله محمد مومن قمی است، پرداخته شده و در نهایت نقد و بررسی مبانی نظریه حکمت و حکومت دنبال می‌شود. کتاب «حکومت حکیمانه» شامل «مقدمه، بررسی نظریه وکالت حکیم و بررسی و پاسخ به شبهات: عدم امکان تشریع در اجرائیات، تناقض میان جمهوریت و مبنای ولایت فقیه، غفلت مستشکل از مفهوم ولایت فقیه، وجود تناقض در قانون اساسی کشور، مغالطه لفظی حکومت و حاکمیت فقیه» است. در این کتاب نظریات علمایی مانند «محقق کرکی، شیخ ابوالصلاح حلبی، میرفتاح مراغی، ابن ادریس حلی، صاحب جواهر، محقق حلی، سید محمد بحرالعلوم و شیخ مرتضی انصاری» راجع به ولایت فقیه آمده است.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • حکومت اسلامی از مبانی تا مقاصد
  ۲۳۰,۰۰۰ ريال