دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مبانی نظری حکومت و انقلاب    (۳۴ کالا موجود است.)

 • انقلاب اسلامی زمینه ها و پیامد ها

  انقلاب اسلامی زمینه ها و پیامد ها

  کتاب حاضر در سه بخش تنظیم شده است. در بخش نخست نویسنده کوشیده استرهیافتی تئوریک از انقلاب با توجه به نظریه های انقلاب ارائه نماید. سپس در بخش دوم کوشیده است با تطبیق رویکرد نظری بر ساحت عینی تحلیلی از روند شکل گیری پس از انقلاب ارایه نماید و در بخش سوم پاره ای از مباحث مرتبط با انقلاب و سایر انقلاب ها را عرضه کند.

  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی درمقایسه باانقلاب فرانسه و روسیه
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی بزرگترین چالش آمریکا

  انقلاب اسلامی بزرگترین چالش آمریکا

  کتاب «انقلاب اسلامی، بزرگترین چالش آمریکا» از مقدمه مترجم و ۵ مقاله و گفت وگوی دکتر مظفر اقبال تشکیل شده است. «انقلاب اسلامی؛ بزرگترین چالش آمریکا»، «نظم نوین جهانی با ظهور شرق اسلامی»، «مردم دنیا باید بترسند! (گفت وگو)»، «صادرات و واردات انقلاب» (گفت وگوی وحید جلیلی با ظفر بنگاش)، «در مسیر تحول جهان؛ نگاهی کوتاه به اندیشه و عمل دکتر کلیم صدیقی» عناوین مقالات و گفت وگوهای این کتاب هستند.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی ایران از انقلاب تا حکومت

  انقلاب اسلامی ایران از انقلاب تا حکومت

  این رمان ادامه ای است بر رمان موفق اسماعیل و با مضمونی ضد استعماری به نگارش درآمده است. گرگ سالی پیش از انقلاب اسلامی را روایت می کند که آمریکایی ها و اسرائیلی ها در اطراف مجتمع اقتصادی کشاورزی مغان دست به اصلاح نژاد گرگ ها می زنند، اما این گرگ های اصلاح نژادی توسط آمریکایی ها مبدل به گرگ های آدمخوار می شوند و زندگی را بر مردم منطقه تنگ می کنند. آن ها درصددند گرگ های آدم خواری را در این منطقه بار آورند تا بتوانند برای کشتن افراد انقلابی ازآنها استفاده کنند. این رمان، نامزد دریافت جایزه چهاردهمین جشنوارهٔ ادبی شهید حبیب غنی پور شده است.

  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی ایران علل، مسائل و نظام سیاسی
  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • ارمغان دموکراسی

  ارمغان دموکراسی

  در این نوشتار، مولف، ضمن ارائه تصویر کلی از سیاست خارجی آمریکا و جایگاه خاورمیانه و ایران در آن، جاذبه‌های ژئوپلیتیک ایران برای آمریکا، پیشینه تاریخی روابط ایران و آمریکا تا مقطع پیروزی انقلاب در بخش اول مورد بررسی قرار داده و پس از آن، جهت‌گیری سیاست خارجی ایالات متحده در قبال ایران از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۸۲ را در سه محور «انحراف»، «براندازی کوتاه‌مدت» و «براندازی درازمدت» در بخش دوم کتاب مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  کتاب طنز چهار، با تیم شناخته شده سیدعبدالجواد موسوی در مقام گردآورنده منتشر شده است. ابوالفضل حری، محمد باقر انصاری، محمدعلی علومی، رویا صدر، محسن حکیم و کیومرث منشی زاده، مقالاتی در این کتاب نوشته اند و مطالبی از رابرت اس.گال و پرسیوال اورت ترجمه و منتشر شده است. آسیب شناسی واژگان طنز، نخستین مقاله این کتاب است. ابوالفضل حری، کوشیده با کنکاشی در فرهنگ های فارسی پیرامون واژگانی که وجه مشترک همه آنها عنصر خنده و شوخ طبعی است، مطلب شایسته ای آماده و منتشر کند. او با کنار هم قرار دادن معانی واژگان حوزه طنز از فرهنگنامه ها و لغت نامه های معتبر فارسی، تفاوت و تقارن این واژگان را آشکار کرده است. ساختار و ماهیت نمایش های شادی آور ایرانی، مبحثی است که محمدباقر انصاری در کتاب «نمایش روحوضی؛ زمینه، زمانه و عناصر خنده ساز» نیز دنبال کرده است. او ابتدا ریشه ها و پیشینه های شادی و شادمانی را در کلام ائمه معصومین (ع) جست وجو می کند و سپس با بیان گونه ها و نمونه های نمایش شادی آور از نوع ایرانی، مخاطب را با انواع این نمایش ها که سابق بر این در قهوه خانه ها، جشن ها، مهمانی ها و مجامع عمومی اجرا می شد آشنا می سازد. شهرزاد طناز و نگاهی به انواع طنز و کارکردهای آن در بعضی از داستان های هزار و یک شب، عنوان مقاله محمدعلی علومی است و در ادامه این کتاب، رویا صدر، مقاله ای با موضوع «طنز در نشریات دانشجویی» نوشته است. نگاهی به طنز در آثار کورت ونه گات را محسن حکیم معانی با عنوان «اعدام ادبیات با شلیک طنز» و ترجمه داستان «اجرت» از مجموعه بهترین داستان های کوتاه پرسیوال اورت را اسدالله امرایی برای این کتاب آماده کرده اند. گفت وگو با کیومرث منشی زاده همراه با ذکر شعر تاریخ تاریخ یا جغرافیای تاریخ از او، تعمق در خصلت کمیک و استراتژی های کمیکی در متون دریدا برای درک بهتر متون او، ساختار نمایش های شادی آور ایرانی و نظریه الکساندر پیرامون جوک ها و بخش های تشکیل دهنده شوخی کلامی از دیگر بخش های کتاب است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال