دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

ولایت فقیه    (۱۷ کالا موجود است.)

 • جایگاه احکام حکومتی و اختیارات ولی فقیه

  جایگاه احکام حکومتی و اختیارات ولی فقیه

  این کتاب تا حدی بیانگر تاریخچه عملکرد تیپ ۲۷ گردان در عملیات بیت المقدس است و با دقت نظر می توان نکات خوبی را از آن استخراج کرد. این کتاب در قالب داستان تدوین شده است . در این داستان راوی به همراه دوستان خود جهت شرکت در عملیات بیت المقدس عازم خرمشهر می شوند و در طی عملیات از دوستان راوی چند نفر شهید وخود نیز مجروح می شود . و...در انتهای کتاب در صحنه های مختلف عکسهایی از رزمندگان مندرج است . تاب گردان عاشقان با نثری ساده و جذاب لحظات را به خوبی ترسیم کرده است.

  موجود نیست
 • حقوق مردم در حکومت: از نگاه نبوی(ص)۱۴

  حقوق مردم در حکومت: از نگاه نبوی(ص)۱۴

  مجموعه گنجینه متون مذهبی با هدف آشنا ساختن نوجوانان و جوانان با متون ارزشمند مرجع در حوزه علوم اسلامی آماده شده است. کتابهایی که در این مجموعه منتشر می شوند متن خلاصه یا ساده شده منابع دینی را در خود داردند. در مقدمه هر کتاب ویژگیهای مهم هر متن در کنار معرفی نویسنده آن ذکر شده است. همچنین لغات و مفاهیم مشکل شرح داده شده است. این مجموعه مقدمه ای است برای رجوع به منابع اصلی در حوزه تحقیقات علوم اسلامی.

  موجود نیست
 • حکومت: از نگاه نبوی(ص)۱۶
  موجود نیست
 • مبانی کلامی حکومت دینی

  مبانی کلامی حکومت دینی

  کتاب مبانی کلامی حکومت دینی در اندیشه امام خمینی(س) کوشیده است مبانی حکومت اسلامی را در حوزه علم کلام از آثار و افکار حضرت امام(س) جستجو کرده و در مجموعه ای سازمان یافته ارائه کند. مولف در مقدمه خود عنوان می کند که یکی از پرسش های اساسی و بنیادی در عرصه دین پژوهی، مساله ضرورت حکومت دینی است. پرسش از این که آیا دین برای اداره جامعه و سامان دهی امور آنان، دستور و برنامه ای دارد یا خیر؟ کتاب مبانی کلامی حکومت دینی در اندیشه امام خمینی(س) در۵ فصل منتشر شده است. کلیات، توحید درحاکمیت و قانونگذاری، جامعیت و جاودانگی دین، ولایت سیاسی معصومین و اعتقاد به غیبت و حکومت جهانی فصل های این کتاب است. تعریف حکومت، تعریف سیاست،ت عریف دین و تعریف علم کلام گفتارهای فصل اول این کتاب را شامل می شود. فصل دوم این کتاب به دیدگاه های حاکمیت، تعریف مشروعیت، حاکمیت خدا و ربوبیت تشریعی و توحید درقانونگذاری می پردازد. فصل سوم شامل بررسی جامعیت دین از دیدگاه امام خمینی، آخرت نگری دینی، دین و حکومت و جاودانگی دین درنگاه امام خمینی (س) می باشد. فصل چهارم کتاب با عنوان ولایت سیاسی معصومین درگفتار اول به مفهوم شناسی پرداخته و درگفتار دوم مستندات سیاسی ولایت معصومین را ذکر می کند. انکار ولایت سیاسی معصومین عنوان گفتار سوم این فصل است و گفتار چهارم به بررسی ولایت سیاسی معصومین درنگاه امام خمینی(س)می پردازد. فصل پنجم این کتاب با عنوان اعتقاد به غیبت و حکومت جهانی دو مبحث غیبت و احکام حکومتی اسلام و کارویژه های دولت مهدوی را شامل شده است.

  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • حدیث خدمتگزاری
  ۵,۰۰۰ ريال
 • بی من؛ با ولی

  بی من؛ با ولی

  اگر سیر ولایت فقیه را از آغاز بدون دست اندازهای دشمن پی بگیری، می بینی چه مسیر ساده و روشنی دارد و جای هیچ سوالی هم در آن نیست. اما همیشه پس از یک دوره فراموشی، یادآوری دوباره آن برای دشمنان سنگین تمام شده است. چه زمانی که امام علی (ع) بعد از فاصله افتادن بین او و حکومت پیامبر ناچار شد از ابتدا خیلی حرف ها را بزند و آنقدر برای مردم حرف هایش تازگی داشت که انگار دین تازه آورده؛ چه زمانی که امام خمینی بعد از چندین دوره حکومت غیر اسلامی در ایران، انقلاب کرد و وقتی حرف از ولایت فقیه زد طوری برخورد کردند که انگار این نظریه را از جیبش درآورده است!

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • بررسی وظایف و حدود اختیارات ولی فقیه

  بررسی وظایف و حدود اختیارات ولی فقیه

  کتاب رمان (( گردان چهار نفره )) نوشته احمد دهقان با موضوع دفاع مقدس برای گروه سنی نوجوان توسط انتشارات سوره مهر به بازار آمد. به گزارش روابط عمومی انتشارات سوره مهر ، رمان گردان چهار نفره درباره شناسایی منطقه عراقی ها قبل از شب حمله توسط چهار نفر شخصیت های داستان می باشد که توسط احمد دهقان داستان نویس حوزه ادبیات دفاع مقدس نوشته شده است. داستان از لحظه حمله عراقی ها به قرارگاه ایران و رفتن چهار نفر شخصیت داستان ( علی ، حسن ، سعید و ناصر ) برای شناسایی قرار گاه عراقی ها قبل از شب حمله آغاز می شود. در شب شناسایی مسائل ومشکلات فراوانی پیش پای آنها قرار می گیرد و لحظات نفس گیری را تجربه می کنند ، اما حاضر به بازگشت نمی شوند و تا قلب دشمن پیش می روند و سرانجام در این عملیات موفق و پیروزمندانه از همرزمان استقبال می کنند. آنچه می خوانید بخشی از این کتاب است : (( به خود می آیم ، دود همه جا را گرفته ، چشم هایم می سوزند. می دوم سمت چپ جاده . سگ ها پارس کنان نزدیک می شوند. چند تیر جلو پایشان می زنم. عقب می کشند. بلدرچین ها هراسان دور و برم پراکنده اند. چند تایی شان که دم دست هستند ، می گیرم و می دوم آن سوی جاده . رهایشان می کنم پرزنان می روند میان گل ها . بر می گردم. نمی توانم نفس بکشم. سرفه می کنم. سینه ام می سوزد. سگ ها نزدیک می شوند. دیوانه وار پارس می کنند . یکی شان حمله می کند. چند جوجه بلدرچین را می گیرم و می دوم . سگ ها راه را می بندند... )) کتاب گردان چهار نفره نوشته احمد دهقان در ۱۰۸ صفحه ، به شمارگان ۳۳۰۰ نسخه و با قیمت ۶۵۰ تومان به بازار عرضه شده است.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • اموال و ثروت های عمومی در حکومت اسلامی
  موجود نیست