دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

حدیث و دعا    (۱۷ کالا موجود است.)

 • منزلت بی مانند

  منزلت بی مانند

  کتاب منزلت بی‌مانند از: «مقدمه، حکایت موسی و هارون و بیست و دو شباهت حضرت علی‌علیه‌السلام و هارون» تدوین شده است. عناوین این کتاب عبارت است از: «امکان انکار از سوی مخالفان، نص بر خلافت، مقام وزارت، برادری، برترین انسان‌ها، مقام پشتیبانی خاص، شریک در مسئولیت، عطای الهی، نافرمانی مردم، صبوری، جلوگیری از تفرقه و روشنگری»

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • گزیده اصول کافی
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • گزیده اصول کافی(پالتویی-مسابقات)
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • فاطمه الزهرا علیهاالسلام پاسخ ها و پیام ها

  فاطمه الزهرا علیهاالسلام پاسخ ها و پیام ها

  در میان آثار نوشتاری قالب پرسش و پاسخ از جذاب ترین و تاثیرگذارترین قالب هاست و روح گفت و گوی زنده بیشتر در آن نمایان است. به ویژه اگر پاسخ دهنده پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع) باشند. آنچه پیش رو دارید برگزیده ای از پرسش هایی است که در محضر حضرت فاطمه زهرا (س) مطرح شده و حضرتش پاسخ داده اند. منتخبی از پیام های حضرت نیز در پایان ضمیمه شده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • علی بن ابیطالب علیه السلام پاسخ ها و پیام ها

  علی بن ابیطالب علیه السلام پاسخ ها و پیام ها

  در میان آثار نوشتاری، قالب پرسش و پاسخ از جذاب ترین و تاثیرگذارترین قالب هاست و روح گفت و گوی زنده بیشتر در آن نمایان است.به ویژه اگر پاسخ دهنده پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع) باشند. آنچه پیش رو دارید برگزیده ای از پرسش هایی است که در محضر امیرمومنان (ع) مطرح شده و حضرتش پاسخ داده اند. منتخبی از پیام های حضرت نیز در پایان ضمیمه شده است.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • صحیفه سجادیه با اشاراتی به بهداشت روانی

  صحیفه سجادیه با اشاراتی به بهداشت روانی

  از جمله جلوه‌ های عمیق و دقیق کتاب صحیفه سجادیه، ترسیم بهداشت روانی و تعلیم راهکارهای آن است که انسان امروز به ویژه جامعه دینی، بیش از پیش به آن نیازمند است؛ تا بتواند بحران‌ها و آسیب‌های معنوی و روانی خود را در پرتو آن التیام بخشد. بنا بر این نویسنده در این کتاب سعی کرده تا با نگاهی علمی- روان‌شناختی به تحلیل و تبیین آموزه‌ های ناب صحیفه سجادیه در ارتقای بهداشت روانی بپردازد. به این منظور در این کتاب، به مساله و ضرورت نیایش در زندگی انسان پرداخته شده و نگرش صحیح به دعا و تاثیرات متعدد نیایش بر سلامت روان بیان گردیده است.

  ۱۱۴,۰۰۰ ريال
 • دو قطره از اقیانوس

  دو قطره از اقیانوس

  امام یعنی فردی که غنچه های کمال وجودش در همه ابعاد شکفته شده و بر چکاد انسانیت ایستاده است. پس به ظاهر مجموعه ای از اضداد و شگفتی هاست و حضرت علی علیه السلام این گونه بودند. این خطبه نیز از شگفتی های کلامی و بیانی امیر بیان است. می دانیم «الف» یکی از پرکاربردترین حروف در زبان عربی است. علاوه بر آن، سخن گفتن بدون «الف» در زبان عربی با وجود حرف تعریف «الف» و «لام»، «الف زینت»، حروف ناخوانا و همزوی وصل بسیار دشوار است. لازم به توضیح است در کتاب حاضر، ترجمه فارسی این خطبه ها در زیر متن عربی آورده شده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • دفاتر ملکوتی ۷: دفتر هفتم (آیین عروج)
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • فاطمه از نگاه علی علیه السلام

  فاطمه از نگاه علی علیه السلام

  کتاب حاضر ترجمه و تکمیل شده کتاب «فاطمه(س) فی روى علی(ع)» است که دوازده سال پیش توسط نویسنده منتشر شد. در آن کتاب فقط سخنان امیرالمومنین(ع) نقل شده بود و هیچ نکته‏ ای در ذیل آن سخنان ذکر نشده بود. در کتاب حاضر علاوه بر ترجمه روان سخنان امیرالمومنین(ع)، تلاش شده است که با استفاده از آیات قرآن و احادیث رسول خدا(ص) و ائمه معصومین(ع) مطالبی در ذیل سخنان حضرت تقدیم گردد که به فهم بهتر آن سخنان و شناخت جامع تر حضرت فاطمه(س) کمک نماید. این مطالب تحت عنوان «نکته‏ ها» در هر فصلی ذکر شده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال