دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سیره پیامبر (ص) و اهل بیت (ع)    (۲۹ کالا موجود است.)

 • فردا مرا خواهید شناخت: روزگار شکیبایی و فرمانروایی امیرمومنان

  فردا مرا خواهید شناخت: روزگار شکیبایی و فرمانروایی امیرمومنان

  کتاب فردا مرا خواهید شناخت از «مقدمه» و فصل های «روزگار تلخ شکیبایی، انتخاب پیشوایی فرزند ابوطالب(ع)، بحران در آستانه خلافت، سیاست مدارتر از حضرت علی بن ابی طالب(ع) و حکومت و مخالفان» تدوین شده که هر فصل شامل عناوین مختلفی است. نویسنده در مقدمه نوشته است: «روزگار اینک ما در پاره ای مسایل، از عصر مردمان غارنشین بسیار خفت بارتر است. آنان حیوان شکار می کردند و انسان می ماندند و امروزیان انسان شکار می کنند تا حیوان باقی بمانند. نوادگان آن انسان ساده غارنشینی که پلیدی را نیز به قصر ناپاکی جستجو نمی کرد، اینک از صنعت و فناوری پیشرفته بهره مند شده اند و دیگر خود را نیازمند پیامبر آسمانی نمی شناسند. اینان خود پیامبر خویش اند.»

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • داستان هایی کوتاه درباره زندگی و سیره امام حسن مجتبی علیه السلام
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • داستان امام راستان
  ۹,۵۰۰ ريال
 • سیره اخلاقی پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله(سلوک فردی)
  ۵۴,۰۰۰ ريال
 • سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها

  سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها

  گزیده: در سخن آغازین این کتاب به بحث «سبک زندگی اسلامی»به عنوان یکی از دغدغه های مهم مورد توجه اصحاب فکر و فرهنگ و مطالبه ای جدی مقام معظم رهبری پرداخته شده است . نگارنده در فصل اول کتاب به عنوان معنا شناسی به موضوعاتی همچون اخلاق، اخلاق فردی، اخلاق اجتماعی و اخلاق خانوادگی و اجتماعی و در نهایت سبک زندگی پرداخته است . فصل دوم کتاب به بحث اخلاق فردی در دو موضوع خصلت های مرتبط با نیازهای جسمانی که عبارت اند از تغذیه، پوشاک، بهداشت، آراستگی و زینت، خواب و استراحت، کار و معیشت، و خصلت های مرتبط با شخصیت های معنوی در محورهای معرفت و بصیرت، نگاه توحیدی، توکل، تقید به شریعت و اوامر خدا و رسول (ص)، اهتمام به عبادات سخت و طاقت فرسا، صبر و استقامت، سکوت و صداقت و حجب و حیا را مورد بررسی قرار داده است. فصل سوم این کتاب شامل موضوع تبین اخلاق خانوادگی حضرت زهرا (س) در چهار محور شیوه رفتار با والدین، رفتار با همسر، فرزندان، خویشاوندان و ... می باشد. فصل چهارم نیز با موضوع «اخلاق اجتماعی» موضوعاتی چون حضور موثر در عرصه های اجتماعی، رعایت آداب دینی در روابط اجتماعی، دگرگونی و پرهیز از خودمحوری، خدامحوری در دوستی ها و دشمنی ها، عدالت گرایی و ظلم ستیزی و خدمات علمی و فرهنگی حضرت صدیقه طاهره(س) را در بر می گیرد.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • خورشید و پنج ستاره
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • خاطر نازک گل (نگاهی نو به زندگانی و شخصیت حضرت زهرا (س))

  خاطر نازک گل (نگاهی نو به زندگانی و شخصیت حضرت زهرا (س))

  «خاطر نازک گل» جلد سوم از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم(ع)» یا «سبک زندگی معصومین(ع)» است که در دهه ۸۰، برنده جایزه کتاب سال حوزه علمیه قم شد. در این مجموعه سعی می شود مسایل مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت(ع) بیان شود و هدف این مجموعه پاسخ به این سئوال است که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست ویکم چگونه اهل بیت(ع) می توانند الگو باشند و چگونه آنها می توانند گرهی از زندگی مردم باز کنند. این سیره کاربردی که بیش از ۵۰ موضوع مثل سیمای ظاهری، سیمای باطنی، سبک زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی و سیاسی، دفاع از ولایت، خطبه های انقلابی حضرت(س)، ماجرای فدک، ارتباط با خدا، دیگران و طبیعت، حقوق مخالفان و حیوانات و... را شامل می شود، برای عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نوشته شده است. نویسنده برای نگارش این کتاب، ۵۰۰ منبع مطالعه و دیده که از ۲۲۹ تای منبع آن بهره گرفته شده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • پژوهشی در شایسته سالاری کارگزاران حکومت علی بن ابی طالب (ع)

  پژوهشی در شایسته سالاری کارگزاران حکومت علی بن ابی طالب (ع)

  کتاب حاضر، گزیده ۱۹۲ شعر از غزل­ ها، مثنوی­ ها، قصیده­ ها و رباعی­ های مشفق کاشانی است که در قالب این کتاب به زیور طبع آراسته شده است. مشفق کاشانی با شناخت عمیقی که از شعر و ادب کلاسیک فارسی داشت، چون معماری مجرب از ساختارها و عناصر زیبایی شناختی آن بهره برده است و دربه کارگیری اوزان عروضی و موسیقی کلام مهارت خاصی داشت. او احساس و اندیشۀ بلند و شاعرانه خود را به سادگی در هر قالبی چه قصیده و چه غزل می ریخت و مخاطب را از لذت یک شعر کامل و عمیق بی­ نصیب نمی­ گذاشت. مشفق کاشانی اگرچه به لحاظ صورت شعر پاسدار میراث شاعران کلاسیک این سرزمین است اما در معنا و مضمون با استفاده از جهان بینی اسلامی و رویکردی که به فرهنگ ایران و جهان دارد، به فردیت می­ رسد و شخصیت شعری مستقلی پیدا می­ کند. کاشانی پیرو هیچ یکی از قله­ های شعر کلاسیک فارسی نیست و شعرش شباهت به هیچ یک نمی­ برد. شعر مشفق مستقل و شخصیت قائم به ذاتی دارد. چرا که اندیشه، احساس، زاویه دید، بافت کلام، هم نشینی و جانشینی واژگان، تصاویر و توصیفات همه از جنس امروز و مربوط به دوران معاصر است. شعر او آینۀ زمان خود است.

  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • جوان در چشم و دل پیامبر
  ۸۷,۰۰۰ ريال