دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تجدد و استعمار    (۱۳ کالا موجود است.)

 • واژه نامه سیاسی فرهنگی

  واژه نامه سیاسی فرهنگی

  یکی از ضروریات زمان شناسی در دوره کنونی، شناخت مکاتب و گرایشهای فکری موجود است که اغلب این مکاتب، محصول دوران پس از رنسانس در غرب است. کتاب حاضر گامی است در جهت معرفی اجمالی این مکاتب و آشنایی با مفاهیم و واژه های فرهنگی-سیاسی متداول در این مکاتب. این کتاب که بر اساس حروف الفبا تنظیم شده است تنها واژه هایی را توضیح داده است که استفاده از آنها در فضای فرهنگی، مطبوعاتی و سیاسی کشور متداول می باشد.

  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • نگاهی به اسلام و توسعه پایدار
  ۵۲,۰۰۰ ريال
 • نقش جریان روشنفکری در سکولاریسم تربیتی
  ۵۳,۰۰۰ ريال
 • مبانی نظری غرب مدرن

  مبانی نظری غرب مدرن

  کتاب «مبانی نظری غرب مدرن» او، از جمله آثار موجز اما بسیار عمیق و مفیدی است که در حوزه غرب‏شناسی برای مخاطب غیرغربی، بسیار سودمند است. این کتاب به سرعت و به دور از اطناب کلام، به صورت تیتروار و اختصاری، با تکیه و تاکیدات مستمر بر نقاط عطف تمدن مدرن و مبانی، ماهیت و بنیادگذاران آن، شناختی جامع، کلی و انتقادی را به خواننده عرضه می‏دارد و از سلسله کتابهایی است که می‌توان در زمینه غرب‏شناسی به علاقمندان معرفی کرد. این کتاب به صورت درس‌واره و به نیت استفاده جهت تدریس در محافل و کلاس‌های غرب‌شناسی به صورت مختصر و در عین‌حال جامع تدوین شده‌است، مشتمل بر ۵ فصل است: غرب، شرق، مدرنیته، ماهیت مدرنیته، ادوار تاریخی مدرنیته، ایدئولوژی‌های عالم مدرن و اشاراتی کوتاه درباره طبقات در جامعه مدرن نام فصول این کتاب است.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • سرمایه سالاری(کاپیتالیسم)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • درباره دموکراسی
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • جامعه مدنی
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • توسعه
  ۳۶,۰۰۰ ريال
 • تکنوکراسی

  تکنوکراسی

  کتاب «تکنوکراسی» در دو بخش گفت وگوها و مقالات تنظیم و تدوین شده و در بخش دوم که یادداشت های زرشناس است، مقالاتی با عناوین خطر تکنوکرات های انقلابی‏ نما دوباره احساس می شود، طیف بندی نئولیبرالیسم، سکولاریسم، تکنوکرات ها و مدرنیسم هنری در جنگ نرم، عملکرد نئولیبرالیسم ایرانی در عرصه اقتصاد چرا باید با نئولیبرالیسم مبارزه کرد؟، بررسی رویکرد نئولیبرالی ماهنامه مهرنامه: پیشبرد پروژه جنگ نرم از طریق مطبوعات روشنفکری نئولیبرالیست در ایران، کودتای نئولیبرال ها، سکولارها و سرمایه‏ داری مدرن در ایران با نام فتنه سبز، خاستگاه نظری آشوب های بعد از انتخابات و جیغ بورژوازی در کوچه گردآوری شده است.

  ۸۵,۰۰۰ ريال