دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

تربیتی و اخلاقی    (۴۵ کالا موجود است.)

 • دفاتر ملکوتی ۲: دفتر دوم (شهد شهود)
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • دفاتر ملکوتی ۱: دفتر اول (شهد شهود)

  دفاتر ملکوتی ۱: دفتر اول (شهد شهود)

  این کتاب داستانهایی کوتاه از زندگی بزرگان علم و اخلاق در ۲ جلد است که جلد اول آن منتشر شده و جلد دوم این کتاب در حال آماده سازی است. بدون شک گفتار و رفتار پیامبر اکرم و ائمه طاهرین علیهم السلام در درجه اول و سیره و روش اخلاقی – عبادی علمای خودساخته که به حق وارثان انبیا و اولیا هستند در درجه دوم می تواند راه گشای خوبی برای انسان این عصر باشد. در این کتاب کار جدیدی صورت گرفته است و داستانهای علما بر اساس آیات و روایات مستندسازی شده است و در برخی موارد بر اساس داستانهای علما شعری نیز استفاده شده است. در این کتاب داستان هایی از علما با عنوان های «چه بارانی!!»، «قبرها سخن می گویند!» ،«نفس کشیدن اولیای خدا»، «برای خدا کار کن» ،«یک مکروه»، «اعمالتان را محافظت کنید!»، «خسارتی بزرگ»، «عاشق حقیقی»، «بدی را با خوبی پاسخ ده!»، «سرد و خاموش شو»، «به سوی خدا فرار کنید»، «از کوزه همان تراود که در اوست»، «شبی هزار رکعت نماز»، «عمل خیر»، «اولین پرسش در قیامت»، «عروج»، «تا رسد دستت به خود شو کارگر»، «بوی عطری عجیب» و «بوی بد گناه! » .... وجود دارد.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • دفاتر ملکوتی ۳ ،دفتر سوم (شهد شهود)
  ۴۲,۰۰۰ ريال
 • خود را پیدا کنید
  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • خلوت شیطانی (خود ارضایی و راه درمان آن)

  خلوت شیطانی (خود ارضایی و راه درمان آن)

  غریزه ی جنسی یکی از غرایزی است که خداوند حکیم برای رشد جسم و روح و نیز دوام نسلها، در وجود انسان قرار داده است.خودارضایی و استمناء یکی از ثمره های منحرف شدن این غریزه از مسیر صحیح خویش است که متاسفانه عده ای از نوجوانان و جوانان به علت آگاهی نداشتن از عواقب و مضرات این عمل به آن گرفتار شده اند. این کتاب در ۶ فصل تنظیم شده است. خودارضایی از منظر قرآن و روایات؛فصل اول این کتاب را تشکیل می دهد. مولف در فصل دوم نیز این گناه و عمل پرضرر را از دیدگاه دانشمندان و متخصصان غربی مورد بررسی قرار داده است. عوامل و زمینه های گرایش به این عمل شوم فصل بعدی است که نویسنده سعی نموده آن را مورد بررسی دقیق قرار دهد. در فصل چهارم ضررهای و زیان های جسمی و روحی خودارضایی بیان شده و در ضمن به شبهاتی و سوالاتی که در مورد این موضوع وجود دارد پاسخ مستدل و علمی داده شده است. نگارنده در فصل پنجم کتاب به تعدادی از نامه ها و درد دل های کسانی که مبتلا به این گناه هستند پرداخته و بالاخره در فصل ششم کتاب سعی شده راه درمان و رهایی از این عمل با ارائه برنامه ای منظم ارائه شود. نکته قابل توجه آن است که مطالب این کتاب فقط برای کسانی که گرفتار این عادت زشت اند؛نیست.بلکه مطالب به گونه ای است که علاوه بر افراد مبتلا؛ مورد استفاده پدر و مادرها و نیز نوجوانان و جوانانی که مبتلا نیستند و دوست دارند هیچ وقت گرفتار نشوند نیز می باشد.

  ۴۶,۰۰۰ ريال
 • جامعه بهشتی: اصلاح الگوی مصرف از منظر آیات، روایات و بیانات امام و رهبر معظم انقلاب
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • تعلیم و تربیت از دیدگاه امام سجاد (ع )

  تعلیم و تربیت از دیدگاه امام سجاد (ع )

  هدف از انتشار چنین گفتارهایی، اصلاح سنت راستین و زنده دعا از طریق معرفی معانی بلند ادعیه معتبر اسلامی می باشد. دعای اسلامی یک محرک قدرتمند انسان به سوی هدایت، کمال و ترقی است. به نظر می رسد در دنیای متمدن امروز که متاسفانه معرفی نامطلوب فلسفه دعا و نیایش، اثرات منفی در میان مردم می گذارد، سخن گفتن از دعا و مضامین حیات بخش گفتار ائمه معصومین(ع)، امری لازم و ضروری است. این کتاب حاوی موضوعاتی چون؛ برداشت سطحی از دعا، جایگاه دعا در قرآن، جایگاه دعا در احادیث، آثار دعا، ویژگی های دعا در نظام تعلیم و تربیت اسلامی، آداب دعا، سندیت دعای مکارم الاخلاق و سی فراز از این دعاست.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • بی تعارف
  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • آداب تعلیم و تعلم در اسلام (نشر معارف)
  ۲۶,۰۰۰ ريال