دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

فرهنگ، مطالعات فرهنگی و تمدن    (۳۰ کالا موجود است.)

 • روایت تفکر فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون - من به قدرت رسید) (جلد ۳)

  روایت تفکر فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون - من به قدرت رسید) (جلد ۳)

  این کتاب که سومین مجلد از مجموعه پنج جلدی «روایت تفکر، فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون» می باشد، با تشریح آغاز رنسانس، به تبیین چگونگی فاصله گرفتن دنیای غرب از فضای دین و کلیسا می پردازد و نشان می دهد چگونه کلیسا قدرت خود را از دست می دهد و با جدایی از ایمان و اندیشه های خدا محوری، منیت های انسانی غلبه می یابد تا زمانی که عصر انقلاب ها فرا می رسد. اقتصاد رنسانسی و کشف آمریکا، دین و کلیسا، هنر و ادبیات، هنر و فرهنگ، اقتصاد و صنعت، آغاز دوران جدید، نقاشی و نگارگری، اندیشه های ماکیاولی، سیاست در رنسانس، فرهنگ و اندیشه، از موضوعات و عنوان های فرعی این نوشتار به شمار می روند.

  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • روایت تفکر فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون - (در جهت عکس حرکت کن) (جلد ۵)

  روایت تفکر فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون - (در جهت عکس حرکت کن) (جلد ۵)

  این کتاب با تبیین جریان‌های مهم سیاسی و تقسیم جهان به دست دو ابرقدرت بزرگ دنیا، نشان می‌دهد راه پیروزی، حرکت در مسیر قدرت‌های بزرگ جهانی نیست و چگونه کشوری می‌تواند با «نه گفتن» به این قدرت‌ها، استقلال و سیادت خود را بازیابد.نوشتار حاضر با تبیین جریانات پیروزی مشروطه با شهادت شیخ فضل الله نوری و ترور بسیاری از هواداران مذهبی ایشان، آغاز می‌شود و با پیروزی انقلاب اسلامی و جاری شدن احکام شیعی اسلام در این سرزمین پایان می‌یابد.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • روایت تفکر فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون - (این عصر قرمز است) (جلد ۴)

  روایت تفکر فرهنگ و تمدن از آغاز تاکنون - (این عصر قرمز است) (جلد ۴)

  این کتاب با بررسی وقایع جنگ جهانی دوم، به تشریح وضعیت داخلی ایران و روابط آن با دیگر کشورهای دنیا پرداخته و رخدادهای جهان در فاصله دو جنگ جهانی قرن نوزدهم را تبیین کرده است. بر اساس مطالب این کتاب، صد و پنجاه سال انقلاب، استعمار، بحران، جنگ و تجزیه امپراطوری‌ها در جهان، چیزی نبود که مردم اوایل قرن نوزدهم انتظارش را داشتند، مردمی که تازه خود را از کلیسا رها شده می‌دیدند و برای یک زندگی آرام و در آسایش و رفاه آماده می‌شدند.

  ۴۲,۰۰۰ ريال
 • حقوق دانشجویی
  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • چهل ویژگی جوان مسلمان و انقلابی

  چهل ویژگی جوان مسلمان و انقلابی

  به نظر می رسد، امروز جوانان و حتی نوجوانان ما، باید هویت و شخصیت اسلامی و انقلابی خود را به خوبی درک کنند تا بتوانند در جهان پر آشوب امروزی، که غرب می خواهد با سلطه فکری و فرهنگی، یک نوع هویت جعلی را به همه تحمیل کند، با قوت و قدرت نقش آفرینی کنند و از اینکه لزوما همرنگ جماعت غربزده داخلی و خارجی نیستند، دچار انفعال نشوند. هنر جوان مسلمان و انقلابی این است که در مسیر حق که همان صراط مستقیم است قدم بردارد؛ اما اینکه این مسیر همسو با مسیر جماعت پرهیاهوی غربزده هست یا نیست، اصلا اهمیتی ندارد. همه این ویژگی ها جملگی در آیات و روایات وجود دارد و بعضی از این ویژگی ها با هم قابل ادغام هستند. در این اثر ما با چهل ویژگی جوان مسلمان و انقلابی آشنا می شویم.

  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • تمدن: از نگاه نبوی(ص)۲۰
  موجود نیست
 • تشکل دهه پیشرفت: شیوه نامه حضور فکری و مطالباتی مجموعه های دانشجویی در مسائل کشور

  تشکل دهه پیشرفت: شیوه نامه حضور فکری و مطالباتی مجموعه های دانشجویی در مسائل کشور

  این کتاب با بررسی ضرورت های دهه عدالت و پیشرفت، به‌ضرورت تداوم آرمان‌گرایی و تعمیق حرکت های دانشجویی به عنوان پیشران جامعه تاکید کرده و به تبیین ابعاد نظری و عملی چگونگی حضور فکری و فیزیکی آن ها در مسائل عینی کشور می پردازد. کتاب علاوه بر گشودن عرصه‌های جدید آرمان‌گرایی برای دانشجویان، فعالیت دانشجویی را به مسائل عینی زندگی مردم و پیشرفت کشور گره می‌زند.این کتاب از مبانی تا ملاحظات عملی و ارائه الگو را نه تنها برای تشکل‌های دانشجویی که برای سایر مجموعه‌های مردمی‌و نخبگانی که در سطح ملی یا منطقه ای سودای نقش آفرینی در مسائل کشور را دارند، چارچوبی دقیق و عملیاتی را فراهم کرده است.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • به سفارش استاد
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • اوقات فراغت و گزینه های روی میز

  اوقات فراغت و گزینه های روی میز

  این کتاب به شما اصول و قواعد حاکم بر یک فراغت فعال و مفید را معرفی کرده و همچنین ابعاد و مولفه های گذران اوقات فراغت پرنشاط و ثمربخش را در قالب پیشنهادات عینی و عملیاتی برایتان ذکر خواهد کرد. بحث های نظری و کلیات در این کتاب به صورت حداقلی و ناگزیر طرح شده اند و بیشتر سعی ما بر ارائه یک مدل و الگوی عینی از اوقات فراغت بوده است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال