دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

فلسفه و عرفان    (۳۳ کالا موجود است.)

 • فلسفه حقوق بشر چ۰۸

  فلسفه حقوق بشر چ۰۸

  گزیده: تدوین حقوق بشر، به بررسی فلسفه حقوقی آن و تبیین جهان بینی و پیوند انسان با جهان نیاز دارد، زیرا تدوین حقوق بشر به منبع مشترکی نیاز دارد که انسان توان شناخت آن منبع را ندارد و تنها در حیطه قدرت خدا است. کتاب فلسفه حقوق بشر ، با طرح مباحث حق و مسائل پیرامون آن، حق تعیین حقوق بشر تنها از آن خداست، کلیاتی در باب منابع و مبانی حقوق بشر، پایه های اعتقادی بحث حقوق بشر در اسلام، منابع حقوق بشر دراسلام، مبانی حقوق بشر در اسلام و …. موضوعات مربوط به حقوق بشر و نیز اعلامیه حقوق بشر و کاستیهای آن را مورد بحث و گفت وگو قرار داده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • عناصر فلسفه اخلاق چ۰۱
  ۱۸۰,۰۰۰ ريال
 • رساله لب اللباب چ۲۳
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • نامه های عرفانی امام خمینی(ره)

  نامه های عرفانی امام خمینی(ره)

  مجموعه نامه هایی که پیش رو دارید از قلم عارفی واصل و پیری روشن ضمیر و راه رفته و دل سوخته و مربی دلسوز و عاشقی شیدا می باشد که همه فرزندان معنوی و روحانی خود و همه طالبان سیر و سلوک را مورد خطاب قرار داده و آن ها را به بزم وصال حضرت دوست دعوت کرده و به ضیافت و لقای محبوب دعوت کرده است. این اثر شامل مقدمه، ۱۸ نامه و بخشی به عنوان شرح اصطلاحات عرفانی می باشد.

  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • گوهر گمشده: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات فقیه محقق آیت الله میرزاهاشم آملی

  گوهر گمشده: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات فقیه محقق آیت الله میرزاهاشم آملی

  این کتاب روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات فقیه محقق آیت الله العظمی میرزا هاشم آملی می باشد. آیت الله میرزا هاشم آملی در سال ۱۳۲۲ ق (۱۲۷۸ش) در روستای پردمه منطقه لاریجان (در هفتاد کیلومتری شهر آمل)، دیده به جهان گشود. از اساتید معظم له در تهران می توان از مرحوم میرزا محمدرضا فقیه لاریجانی و حاج سیدمحمد تنکابنی، مرحوم میرزا یدالله نظرپاک، مرحوم آقاشیخ محمدعلی لواسانی و میرزا طاهر تنکابنی و آیت الله حاج میرزا ابوالحسن شعرانی و آیت الله شیخ محمدعلی شاه آبادی، میرزا عبدالله غروی آملی و سیدمحمد تنکابنی نام برد.

  ۴۸,۰۰۰ ريال
 • سیری در سلوک عارفان
  ۸,۵۰۰ ريال
 • پندهای سعادت: سلسله مباحث اخلاقی آیت الله محمدمهدی شب زنده دار

  پندهای سعادت: سلسله مباحث اخلاقی آیت الله محمدمهدی شب زنده دار

  مجموعه حاضر سلسله درسهای اخلاق و دغدغه های آیت الله محمدمهدی شب زنده دار جهرمی است که در سالهای اخیر بیان شده است. محور سخنرانی های ایشان، آیات و روایات اخلاقی و بیان حکایات شنیدنی از سیره علمای بزرگ شیعه است که برای مشتاقان معارف الهی خواندنی خواهد بود. این مجموعه شامل ۴۳ درس است که در چهار فصل موعظه های قرآنی، توصیه های پیامبر(ص) به امیرالمومنین(ع)، درس آموزی از خاندان عصمت و طهارت(ع) و نعمت هایی برای رسیدن به تعالی تنظیم شده و در پایان کتاب مجموعه ای از کلمات قصار استاد که از سخنرانی های ایشان استخراج شده برای تاکید بیشتر آمده است. گردآورنده سعی کرده است مستندات فرمایشات این استاد حوزه علمیه قم را در پاورقی ذکر کند و در پایان هم برخی از شخصیت هایی که استاد در کتاب نام می برند و مخاطبان آشنایی کمتری با آنها دارند، معرفی شده اند.

  ۱۶۰,۰۰۰ ريال
 • پناهگاه طوفان: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات عالم ربانی آیت الله عزیز خوشوقت

  پناهگاه طوفان: روایتی از زندگی، اندیشه و خاطرات عالم ربانی آیت الله عزیز خوشوقت

  این یادنامه نخستین یادنامه جامع درباره شخصیت این عالم ربانی، فقیه اخلاقی، همراه و یاور امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است که در پنج بخش تدوین شده است. بخش اول به زندگینامه علمی و سیاسی ایشان اختصاص یافته است و در ادامه بخشی از رهنمودهای اخلاقی و سیاسی ایشان ذکر می ‏شود. در بخش دوم آیت الله خوشوقت از نگاه آقای محمدحسین خوشوقت، یکی از فرزندان آیت الله خوشوقت به تصویر کشیده شده و در بخش سوم نظرات علما، شاگردان و صاحب‏نظران حوزه درباره سلوک و اندیشه و خاطرات آیت الله بیان شده است. در این بخش گفتار ها و نوشتارهایی از حضرات آیات و حجج اسلام ممدوحی، کاظم صدیقی، قرهی، صفایی بوشهری، صادقی رشاد، احسان شیرخدا و دکتر رودگر می ‏آید.

  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • مراحل عرفان

  مراحل عرفان

  کتاب «مراحل عرفان» مجموعه‌ای از پرسش‌ها و پاسخ‌هایی درباره عرفان و مراحل آن است که توسط حجت‌الاسلام «محمدجواد رودگر» ارائه شده است. این کتاب به شش سئوال درباره معنای عرفان، انواع عرفانی، مراحل عرفان، مراحل سیر و سلوک، ویژگی‌های استاد یا پیر راه، مرید و مراد پاسخ می‌دهد.

  موجود نیست