دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

قرآن، دعا و احکام    (۳۹ کالا موجود است.)

 • چیستی و چگونگی آموزش و پرورش نبوی در قرآن کریم
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • با همه
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • اشخاص و شاخص ها در قرآن کریم

  اشخاص و شاخص ها در قرآن کریم

  از آنجایی که قرآن، کتاب نور و بصیرت، عهده دار هدایت مردم تا روز قیامت است، سعی نویسنده در کتاب «اشخاص و شاخص‏‌ها در قرآن کریم» بر آن است که تا رفتارهای تمام، اشخاص مطرح شده در قرآن را به دقت بررسی کرده و شاخصه های رفتاری آنان را پیش روی مخاطبان قرار دهد. این کتاب گامی برای آشنایی بیشتر با معارف و اسوه‏‌های قرآنی است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • امامت در قرآن: تبیین نظریه گزینش الهی امام
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • امام علی (ع) در قرآن
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • آیات وحیانی؛ پندار شیطانی

  آیات وحیانی؛ پندار شیطانی

  این مجموعه نقد کتاب «آیات شیطانی» و شبهات مربوط به قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) است. در این کتاب تلاش شده است تا پایه و مبنای اصلی کتاب آیت شیطانی، که همان توهین به پیامبر اسلام در قالب «افسانه غرانیق» است با روشی جدید و فقط از دریچه تحقیق و بحث‌های علمی و با توجه به اسناد تاریخی و مبانی اصول اعتقادی اسلام بررسی گردد تا بی‌اساس بودن ادعای دخالت شیطان در محتوا و متن وحی مشخص شده و محکم بودن مبانی فکری دین اسلام روشن گردد. در همین راستا نویسنده ابتدا به شناسایی شیطان، ابزارها و توانایی‌های او پرداخته و عدم قدرت شیطان بر انحراف وحی را بررسی نموده است. آنگاه به تحلیل افسانه غرانیق پرداخته و فلسفه وجودی این افسانه و کتاب آیات شیطانی تالیف سلمان رشدی تبیین نموده و از لحاظ عقلی، کلامی و قرآنی و تاریخی به نقد افسانه غرانیق و مبانی سست و غیرمنطقی آن را اثبات نموده است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • تاکتیک های جنگی دفاع از مرزهای اسلامی

  تاکتیک های جنگی دفاع از مرزهای اسلامی

  بررسی اندیشه ‏های سیاسی معصومین(ع) از اهمیت بسیاری برخوردار است، اما به نظر می‏رسد که این اهمیت در مورد اندیشه‏ های امام زین ‏العابدین(ع) بیشتر از دیگران است و از دلایل آن، تصورات غلطی است که از امام چهارم(ع) در ذهن برخی مردم وجود دارد. اگر به سیره آن حضرت و به ویژه دعاهای صحیفه سجادیه نگاهی بیندازیم، متوجه خواهیم شد که امام(ع) در لابه ‏لای این دعاها، چه سیاست‏ های مهمی را گنجانده ‏اند. یکی از دعاهای امام سجاد(ع) در صحیفه، دعا برای مرزداران است؛ این دعا شامل سیاست‏ ها و تاکتیک‏ های جنگی‏ ای می‏شود که امام برای مبارزه با حکومت جائر وقت به کار برده ‏اند. علامه جعفر مرتضی در کتاب «سیاسه الحرب فی دعاء اهل الثغور» با تشریح ابعاد مختلف دعای امام سجاد(ع) درباره مرزداران، به نکات مهمی در لزوم به کارگیری همه راه‏ ها و وسایل مشروع برای دفاع از سرزمین‏های اسلامی می‏پردازد و یادآور می‏شود که این دعا، مجموعه ‏ای بسیار مهم و گرانقدر برای جهان تشیع در تبیین مفهوم جهاد و دفاع است.

  ۸۳,۰۰۰ ريال
 • نمی از یم رمضان؛ شرحی کوتاه بر دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان

  نمی از یم رمضان؛ شرحی کوتاه بر دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان

  نویسنده در این کتاب تلاش کرده با نگاهی به ادعیه روزانه این ماه مبارک، پیام های اصلی آنها را استخراج کرده و با استناد به آیات و روایات بر محورهای اصلی دعاها تکیه و شرح و تفسیر کند. نویسنده برای استفاده اهل نظر، مستندات روایی و متون عربی را در پاورقی قرار داده، که خود می تواند سرنخ بسیاری از بحث ها شود. دعاهایی که برای روزهای ماه مبارک رمضان وارد شده است را ابن‏ عباس از لسان پیامبر (ص) نقل کرده است. مصدر این دعا دو کتاب کفعمی است که از وی در زمینه دعا دو کتاب «البلدالامین» و «المصباح» را داریم. این دعاها نیز در البلد الامین و مصباح او نقل شده است. مرحوم سید ابن طاوس نیز بسیاری از دعاها را با مختصری تفاوت در «اقبال الاعمال» آورده است که به «بحار الانوار» منتقل شده است، همچنین مرحوم علامه مجلسی نیز در کتاب «زادالمعاد» دعاهای هر روز ماه مبارک را نقل کرده است، که پس از آن به «مفاتیح الجنان» مرحوم حاج شیخ عباس قمی منتقل شده است. دعاها گرچه مرسل است، ولی از باب تسامح در ادله سنن خواندن آن خوب و دارای ثواب خواهد بود، علاوه بر آنکه دارای پیامهای بسیار زیبا وسازنده در ابعاد فردی واجتماعی وتربیتی است. همچنین کفعمی در البلد الامین ثواب این دعاهای با عظمت را برای ایام ماه مبارک نقل کرده است که محدث قمی آن را در مفاتیح الجنان نیاورده است.

  ۶۷,۰۰۰ ريال
 • جستاری در مبانی سیاست مطلوب قرآن کریم
  ۵۵,۰۰۰ ريال