دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کتاب «هدیه مادر» به چاپ دوم رسید

  تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸

کتاب «هدیه مادر: آشنایی والدین با دلایل حجاب دختران» نوشته استاد یوسف غلامی، کارشناس مسائل خانواده، به همت دفتر نشر معارف تجدیدچاپ شد.

دختران به چه سبب باید از آغاز نوجوانی در نوع پوشش خود انضباط ویژه یابند و به چه شیوه و با بیان چه مسائلی، می توان ایشان را به پوشش اسلامی معتقد ساخت؟ آیا بهتر نیست آنها مدت زمان طولانی تری در نوع پوشش خود آزاد باشند؟ چه عواملی مانع پذیرش حجاب و چه عواملی زمینه ساز پذیرش حجاب است؟ آیا نوع پوشش، در حفظ شخصیت و امنیت دختران تاثیر دارد؟ آیا پایبندی به نوع پوشش اسلامی مانع پیشرفت و شکوفا شدن استعداد دختران نیست؟ کتاب «هدیه مادر» در بیانی ساده، به این پرسش ها پاسخ می دهد.

در این کتاب آشنایی والدین با دلایل حجاب دختران، نحوه گفتگو با فرزندان، اطلاعاتی برای خود پدر و مادران در تربیت فرزندان در خصوص موضوع حجاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. عناوین چهار فصل این کتاب عبارتند از: «به یاد هدیه های مادر»، «مواظب پنجره های خانه و عروسک ها باشید»، «آشنایی با عوامل جلوه نمایی و کم پوشیدگی» و «درسنامه حجاب (انتقال دانستنی های حجاب به دختران)».

هدیه مادر

یوسف غلامی(مولف) | دفتر نشر معارف
در این کتاب آشنایی والدین با دلایل حجاب دختران، نحوه گفت وگو با فرزندان، اطلاعاتی برای خود پدر و مادران در تربیت فرزندان در خصوص موضوع حجاب و... مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. عناوین چهار فصل این کتاب عبارتند از: «به یاد هدیه های مادر»، «مواظب پنجره های خانه و عروسک ها باشید»، «آشنایی با عوامل جلوه نمایی و کم پوشیدگی» و «درس نامه حجاب (انتقال دانستنی های حجاب به دختران)».