دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

به نشر    

 • پروتکلهای دانشوران صهیون

  پروتکلهای دانشوران صهیون

  این نوشته برای لذت بردن یا تفریح یا سرگرمی نیست، نه رمان است نه داستان و نه مجموعه ای از حکایات، بلکه این نوشته از آغاز تا انجام آن به یک موضوع مربوط میشود: پرده برداشتن ازیهودیت جهانی که ازجمله ابزارهای آن صهیونیسم وفراماسونری است.یهودیت جهانی نیرویی اهریمنی است در قالب یک سازمان سری اما درعین حال آشکار. او خود را به افعی تشبیه کرده است، که برای رسیدن به هدف خود یک برنامه ۹ مرحله ای دارد. این برنامه از روزگار اسارت بابل، یعنی از۲۴ -۲۵ قرن پیش، آغاز می شود و زمان پایان آخرین مرحله آن، پایان قرن بیستم درفلسطین است. یهودیان این طور گمان میکنند! راز نیروی یهودیت جهانی در این است که میتواند دستگاههای خود را از دیده جهانیان پنهان نگه دارد وهمواره در اطراف خود مه غلیظی ایجاد کند تا جهان نتواند به ماهیت وحقیقت آن پی ببرد. کتاب پروتکلهای دانشوران صهیون یکی از مهمترین اسناد شناخت صهیونیسم و یهودیت جهانی است که با مطالعه آن نگاه خوانده به سیاست جهانی دگرگون میشود. باید تذکر داده شود که واژه پروتکل دارای چندین معنا ست مانند پیش نویس قرارداد یا معاهده و یا سند به مفهوم رسمی آن در بین دولتها که از سوی گروهی صاحب منصب به امضاء رسیده باشد. ولی در اینجا پروتکل به معنای تصمیمات ویا برنامه ها می باشد . کلمه دانشوران نیزهر چند به معنای شیوخ و رهبران دینی یهود است ولی معنای آن گسترده تر از یک مفهوم صرفا دینی است وامروزه متنفذین در سیاست و اقتصاد و صنعت، حزبهای مخفی، حرکتهای ویرانگر،کودتا وبرکنار کردن سلاطین، پیمان شکنی، نیرنگ بازی، آدم کشی، ترور، توطئه و... همه اینها را در برمیگیرد ودانشوران دراصل یک باند وگروه مخفی از بزرگان یهود است که در اثنای انقلاب فرانسه موجودیت مخفی خود را تجدید کرد. و بالاخره واژه صهیون که نام تل یاتپه ای است در اورشلیم یا بیت المقدس در زمان یبو سیان.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • لطایفی از قرآن کریم: برگزیده از کشف الاسرار و عده البرار
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • ورود نویسنده به ساحت داستان و خروج شخصیت ها از آن
  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • تولید و فرآوری گیاهان دارویی (جلد ۱)

  تولید و فرآوری گیاهان دارویی (جلد ۱)

  این کتاب شامل موضوع های زیر می باشد: اطلاعات عمومی مربوط به کشت گیاهان دارویی دیدگاه های بیولوژیکی مواد موثره گیاهان دارویی طبقه بندی گیاهان دارویی عوامل موثر در زندگی و خواص گیاهان دارویی اصلاح گیاهان دارویی عوامل مهم تولید گیاهان دارویی فرایندهای پس از برداشت استخراج اسانس ها کنترل کیفیت گیاهان دارویی

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • تولید و فرآوری گیاهان دارویی (جلد ۲)

  تولید و فرآوری گیاهان دارویی (جلد ۲)

  این کتاب شامل مباحث زیر است: ارگوت (سیخک جو) خشخاش رازیانه، گشنیز، گلپر، باریجه، زیره سیاه، زیره سیاه ایرانی، آنغوزه خردل پروانش صغیر، آنسونیا، پروانش سداب، گونه های مرکبات نعناع، کلیاتی در مورد گونه های مختلف نعناع، بادرشبو، مرزه، مرزنجوش، مرزنجوش بستانی، مریم گلی، مریم گلی کبیر، گل مکزیکی (آق اوستا)، تاتوره، بنگ دانه، شابیزک، تاجریزی دارویی علف لیمو ترخون، افسنطین، خار مقدس، همیشه بهار، گلرنگ، بومادران، ماریتیغال، لوزارنگ عناب، سیاه توسه نمدار، درخت پیرو، آقطی سیاه، پامچال، آدونیس، گل برفی، گالگا، اسفرزه

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • تولید و فرآوری گیاهان دارویی (جلد ۴)

  تولید و فرآوری گیاهان دارویی (جلد ۴)

  این اثر از کتاب‌های بخش کشاورزی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)، نوشته دکتر رضا امیدبیگی، اطلاعات نسبتا مفصلی پیرامون چگونگی کشت و تولید گیاهانی همچون سرخارگل، شیشا، جعفری مکزیکی، گل مغربی، فاگوپیروم، گزنه، گل راعینعناع گربه‌ای، بابونه گاوچشم و ... ارایه داده‌است. جلد چهارم کتاب «تولید و فرآوری گیاهان دارویی» در ۱۳ فصل، به معرفی مشخصات گیاه، نیازهای اکولوژیکی، تناوب کاشت، تکثیر گیاه، مواد و عناصر غذایی مورد نیاز، آماده‌سازی خاک، روش کاشت، مراقبت و نگهداری تیره‌هایی همچون جینکو، سرخدار، ملیاسه، برگ بو، گل سرخ، زنجبیل، لاله، زنبق، گل راعی، نعناع، علف هفت بند، کاسنی(گل ستاره) و همچنین تیره‌های مختلف می‌پردازد.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • زندگی پیامبر (پیش از تولد)

  زندگی پیامبر (پیش از تولد)

  پیامبر چنان جذاب و خو ستنى است که حتى خداوند مهربان در قرآن به همراه فرشتگان بر او سپاس و درود مى فرستد: خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود مى فرستند. ای کسانى که ایمان آورده اید، بر او درود فرستید و سلام کنید؛ سلامى نیکو (سوره ۵۶:۳۳ ) البته یکى از دلایل مهم این محبوبیت، از قول قرآن اخلاق بزرگ است. خلق عظیم این کتاب درباره اتفاقات پیش از تولد پیامبر اکرم، به صورت داستانی است.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • زندگی پیامبر (جوانی)

  زندگی پیامبر (جوانی)

  پیامبر چنان جذاب و خو ستنى است که حتى خداوند مهربان در قرآن به همراه فرشتگان بر او سپاس و درود مى فرستد: خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود مى فرستند. ای کسانى که ایمان آورده اید، بر او درود فرستید و سلام کنید؛ سلامى نیکو (سوره ۵۶:۳۳ ) البته یکى از دلایل مهم این محبوبیت، از قول قرآن اخلاق بزرگ است. خلق عظیم این کتاب درباره اتفاقات جوانی پیامبر اکرم، به صورت داستانی است.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • زندگی پیامبر (کودکی)

  زندگی پیامبر (کودکی)

  پیامبر چنان جذاب و خو ستنى است که حتى خداوند مهربان در قرآن به همراه فرشتگان بر او سپاس و درود مى فرستد: خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود مى فرستند. ای کسانى که ایمان آورده اید، بر او درود فرستید و سلام کنید؛ سلامى نیکو (سوره ۵۶:۳۳ ) البته یکى از دلایل مهم این محبوبیت، از قول قرآن اخلاق بزرگ است. خلق عظیم این کتاب درباره اتفاقات کودکی پیامبر اکرم، به صورت داستانی است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال