دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

پیام آزادگان    

 • رمز مقاومت  (جلد ۱)
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • رمز مقاومت  (جلد ۲)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • رمز مقاومت  (جلد ۳)

  رمز مقاومت (جلد ۳)

  کتاب «مشبه به تر» تازه ترین اثر مهدی رحیمی (زمستان) شاعر جوان و اهل بیتی کشورمان با موضوع اشعار اهل بیتی است که در جند روز اخیر روانه بازار کتاب شده است. مهدی رحیمی (زمستان) با وجود اینکه در زمینه های دیگر شعری نیز از بهترین های شاعران جوان کشور محسوب می شد ،چند سالی است که از میان انواع زمینه های شعری، سرودن و نوکری در فضای شعر اهلبیت را برگزیده و کتاب هایی مانند رقص بر پل چینود، انار پابه ماه، بین الغزلین و مراعات بی نظیر و... را به چاپ رسانده که با استقبال خوبی در میان علاقه مندان به شعر اهل بیت روبرو شده بود. مهدی رحیمی با استعداد شعری و تفضل اهل بیت در زمینه شعر اهلبیت آثار بی نظیر و ماندگاری خلق کرده و شایان ذکر است که قالب شعری «غزال» نیز از ابداعات این شاعر خوش نام کشورمان است که در یکی دوسال اخیر میان هیئات مذهبی و مردم مقبول افتاده و مورد استقبال قرار گرفته است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • رمز مقاومت  (جلد ۴)
  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • رهاورد غربت

  رهاورد غربت

  گزیده: این کتاب به صورت خیلی مختصر و با قلمی متفوت به بیان اقدامات حاج آقا نورالله نجفی در عرصه سیاست و دیانت در زمان حیات ایشان و مشروطه می پردازد.

  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • سفر به شهر آزادی
  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • شهدای غریب
  ۶۲,۰۰۰ ريال
 • قصه نماز آزادگان
  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • مهاجران ملکوت

  مهاجران ملکوت

  مطالعه پیوندها و پیوستگی های ادبیات و دیگر هنرها شاخه ای از دانش ادبیات تطبیقی است که در آن تاثیرهای متقابل ادبیات و آن هنرها و مانندگی ها و روابط میان ادبیات و آن هنرها واکاوی می شود. "مشت در نمای درشت" تحقیقی تطبیقی میان ادبیات و سینماست. حسینی سه هدف عمده را در تالیف این کتاب دنبال کرده است: نزدیک کردن دل و زبان ساکنان دو اقلیم ادبیات و سینما، تفسیر سینمایی ادبیات و تشریح ادبی سینما، و نگاه سینمایی به میراث ادبی. او با آنکه در وادی ای گام نهاده که در زبان فارسی بکر و بی سابقه بوده، به خوبی از عهده برآمده و با شگردهایی که خاص قلم شیوا و شاعرانۀ اوست خواننده را به وادی خیالات و تفکرات قدیم و جدید می کشاند. تشبیه، مجاز، استعاره، کنایه، تاکید، ایجاز و دیگر سرفصل های "معانی و بیان" مدخل هایی است که حسینی در آنها ریشه های ادبیات و سینما را به هم گره زده است یا گره های از پیش زده را به ما نمایانده است.

  ۱۸,۰۰۰ ريال