دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

جام جم    

 • انقلاب ونزوئلا

  انقلاب ونزوئلا

  گزیده: در این کتاب، محوریت باطل در عالم از ابتدای خلقت تا زمان وفات حضرت رسول اکرم(ص) بررسی و تبیین شده است. با توجه به این که سرآغاز ترویج تفکر مهدویت، دشمن شناسی بوده و تا محوریت باطل در عالم شناسایی نشده و مورد هدف قرار نگیرد، نشر معارف ناب میسر نخواهد شد. در این اثر تلاش شده تا با استفاده از بخشی از تحقیقات «آیت الله دکتر روح الله فرهی» در قالب سخنرانی، اشاراتی تاریخی و بیان کلیات محوریت باطل از ابتدای خلقت تا پایان زندگی حضرت ختمی مرتبت(ص) شناسایی شود. کتاب، مشتمل بر شش فصل است. در فصل نخست به بررسی اصل تاریخ، خصوصیت، عوامل تحریف و آغاز عناد در آن پرداخته شده و در فصل بعدی واقعیت وجودی شیطان، مطالعه گردیده است. فصل سوم کتاب، به معرفی قوم بنی اسرائیل اختصاص دارد و در فصل چهارم، نگارنده به شناخت یهود و بررسی برخی خصایص این قوم از منظر قرآن کریم پرداخته است. در فصل پنجم، انحراف تثلیث و نقش یهود در شکل گیری آن شرح داده شده و در آخرین فصل، موضع گیری یهود در برابر اسلام و رسول اکرم(ص) بررسی و تبیین گردیده است.

  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • ایالات شکست خورده
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • بهائیت آنگونه که هست
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • تداوم آفتاب
  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • حماسه تلخ
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • زیتون سرخ: حزب الله الگوی مقاومت
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • صدای مخملی شعر
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • کژ راهه

  کژ راهه

  گزیده: کتاب «کژ راهه» مطالب دو ویژه نامه ای را شامل می شود که پیش تر به صورت مجله های مستقل و ضمیمه رایگان روزنامه جام جم منتشر شده اند. ویژه نامه «کژ راهه» در تاریخ اسفند ۱۳۸۶ و ویژه نامه «سراب» در تاریخ مرداد ۱۳۸۸ در معرض مطالعه خوانندگان روزنامه قرار گرفته اند و اکنون بخش عمده مطالب آن دو ویژه نامه در قالب کتاب «کژ راهه» منتشر می شود. این دو ویژه نامه با پرداختن به موضوعاتی چون مدعیان ارتباط با امام زمان (عج)،دکانداران عرفان های دروغی، مروجان عرفان های شرقی و غربی، شیطان پرستی، انرژی درمانی انحرافی و انواع و اقسام بازیگران این بازار مکاره انحراف و بدعت، به شدت مورد توجه اهل نظر قرار گرفته اند و خوانندگان گسترده ای پیدا کردند. به همین دلیل است که انتشار محتوای این دو ویژه نامه در قالب کتاب، ضرورت یافته است. این را باید افزود که در این کتاب، مقالات و گفتگوها و گزارش ها و اخبار این دو ویژه نامه در یکدیگر ادغام شده و بر اساس سامان تازه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و بنابراین ترتیب انتشار آنها تغییر کرده است.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • لابی اسرائیل و سیاست خارجی ایالات متحده

  لابی اسرائیل و سیاست خارجی ایالات متحده

  گزیده: «لابی اسرائیل و سیاست خارجی امریکا»عنوان مقاله ای است به قلم دو استاد علوم سیاسی دانشگاههای شیکاگو و هاروارد،جان میر شایمر و استفن والت.این دو به گرایش موسوم به«واقع گرا»در روابط بین الملل منتسب اند که منافع ملی را یگانه بستر تدوین سیاست خارجی به شمار می آورد.این مقاله که امکان انتشار در نشریات پژوهشی امریکایی را نیافته،در مارس ۲۰۰۶ در مجلهء لاندن ریویوآ و بوکز(بررسی کتاب لندن)به چاپ رسید و به سرعت غوغایی به پا کرد.کتاب لابی اسرائیل و سیاست خارجی امریکا شامل مقالهء یاد شده و سه مقالهء دیگر دربارهء آن(نوشتهء نوام چامسکی،مایکل مسینگ وخ.پارسا)و پاسخ میر شایمر و والت به نظریات مخالفان و منتقدانشان است. پیش از هرچیز،اهمیت مقالهء«لابی اسرائیل...»-به قول مایکل مسینگ در همین کتاب-در علنی کردن بحثی است که«مدت درازی تابو باقی مانده»است. میر شایمر و والت در این مقاله بر آن اند که محور سیاست خارجی امریکا در منطقهء خاورمیانه برپایهء حمایت کامل و خلل ناپذیر از اسرائیل استوار است.در حالی که چنین امری نه تنها بهترین راه برای حفظ منافع ملی امریکا نیست،بلکه به زیان آن است. در این کتاب نویسندگان ستون اصلی کارآیی لابی اسرائیل را در نفوذ آن بر کنگرهء امریکا-به مثابه جایی که«عملا اسرائیل از هر نوع انتقادی مصون است»-معرفی می کنند.البته «یهود ستیزی»اتهامی است که میر شایمر و والت نیز به خاطر نوشتن این مقاله با آن روبه رو شده اند.لابی اسرائیل با ترسیم چهره ای اهریمنی از فلسطینی ها توانسته است رهبران امریکا را قانع سازد که از سرکوب مداوم آنها توسط اسرائیل حمایت کنند.یکی از مطالب بحث برانگیز دیگر مقاله مربوط به نقش اسرائیل در جنگ علیه عراق است....

  ۱۶,۰۰۰ ريال