دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

جهاد دانشگاهی    

 • ادبیات داستانی دفاع مقدس و هویت ایرانی- اسلامی
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • الفبای مدیریت

  الفبای مدیریت

  هدف مدیریت، کنترل و هدایت و سازماندهی کردن افراد، اجرای قوانین و مقررات، تلاش برای ثبات و کارآفرینی، طراحی سلسله مراتب از بالا به پایین در جهت هدایت افراد و دستیابی به نتایج مهم فرض می‌شود؛ ولی رویدادهای شگرف و دور از تصور اوایل قرن بیستم، باعث شد مدیریت در این قرن به مثابه انقلاب صنعتی در قرن نوزدهم فرض شود. مدیریت روند حرکت از «وضع موجود» به سوی «وضع مطلوب» را هدایت می‌کند و در هر لحظه برای ایجاد آینده‌ای بهتر در تکاپوست. در این کتاب، ابتدا به تعاریفی از سازمان، مدیریت، سطوح مدیریت، وظایف، مهارت‌ها، نقش‌ها و منابع در اختیار مدیریت پرداخته شده است، سپس در بخش بعدی با عنوان سیر تکوین نظریه‌های مدیریت، مباحث نظریه‌های کلاسیک، نظریه‌های نئوکلاسیک، دیدگاه کمی به مدیریت و نظریه‌های نوین مدیریت بیان شده است و در نهایت در فصل آخر با عنوان وظایف مدیریت، مباحث تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی، سازماندهی، رهبری، ارتباطات، خلاقیت و نوآوری مورد بررسی قرار می‌گیرد. پیوست اول به مبحث مدیریت تطبیقی که در واقع مقایسه وظایف مدیریتی در شرکت‌های ژاپنی، آمریکایی و چینی است، می‌پردازد. در پیوست دوم پرسش‌نامه‌های کاربردی برای تحلیل سازمان به منظور استفاده مدیران آورده شده است. کتاب «الفبای مدیریت» علاوه بر انطباق با سرفصل‌های مصوب آموزش عالی و دانشگاه‌های معتبر، دارای مطالبی کاربردی برای مدیران و سرپرستان سازمان‌ها نیز هست.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • آنچه یک دانشجو باید بداند

  آنچه یک دانشجو باید بداند

  اگر کتاب نبود، علم و تجربه انسانها با یک نسل بوجود آمده و با همان نسل به خاک سپرده شده و در نتیجه تکامل علم وتجربه میسر نمی شد. امروزه ما در هر زمینه ای که بخواهیم تقریبا بدون احتیاج به معلم میتوانیم مطالعه کنیم و بعد از آگاهی از دانش انسانهای پیشین ما نیز دانستنیهایی به آن بیافزاییم و در زندگی خود و همنوعان خود اثر بگذاریم. در این کتاب مطالب کاربردی برای جستجوی مطالب مورد نیاز برای پروژه و نحوه ی پژوهش مقالات و گردهمایی ها، کار با موتور جستجوهای مختلف، معرفی انواع گرهمایی ها و کار با نرم افزار های مورد نیاز برای یک دانشجو مطرح شده است.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • جغرافیای اجتماعی شهرها،اکولوژی اجتماعی شهر

  جغرافیای اجتماعی شهرها،اکولوژی اجتماعی شهر

  شهر، کانون همه ی جاذبه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است . این مکان انسان را از بربریت به اوج تمدن رسانیده و آگاهی های او را جلال و شکوه بخشیده است.عده ای عقیده دارند که شهر به مثابه ی یک دوزخ واقعی است، شهر کانون همه ی بیرحمی ها و محرومیت هاست، شهر به صورت یک تله است ، شهر کلکس یون همه ی تیره بختی ها و سیه روزی ها جامعه ی بشری است. جغرافیای اجتماعی شهرها در تلاش است تا کمبودهای جامعه ی شهری، در رابطه با ساخت فیزیکی شهرها را نشان د هد و ساخت فیزیکی شهرها منطبق و سازگار با شرایط اجتماعی فرهنگی و اقتصادی شهرها سامان گیرد.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • کاربرد فناوری اطلاعات در عملکرد مدیران آموزشی

  کاربرد فناوری اطلاعات در عملکرد مدیران آموزشی

  رشته مدیریت آموزشی یکی از حوزه های مطالعاتی دانش مدیریت است، علوم مدیریت آموزشی مجموعه ای منسجم از دانش حاصل از کاربرد روش علمی به منظور توصیف خصوصیات و تبیین عناصر سازمانی و روابط فیمابین آنها در سازمان های آموزشی است. اگر جامعه ای درصدد همگرایی با روند جهانی شدن باشد، قطعا همانندی و تطابق با روند جهانی جزو اهداف آموزش ملی اش قرار می گیرد و فرآیند آن از طریق فناوری اطلاعات تسریع می شود.مدیریت با تغییرات سریع و محیط هایی که هر روز پیچیده تر می شود برای هر تصمیم گیری نیاز به عوامل گوناگون ضروری است.

  ۶۰,۰۰۰ ريال