دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

خیمه    

 • پدر، پسر، روح القدس

  پدر، پسر، روح القدس

  اشعاری از «شاعران مسیحی» در مورد امام حسین(ع) و عاشورا است. در این نوشتار ابتدا نمونه‎هایی از عرض ارادت اندیشمندان و شاعران مسیحی نسبت به اهل‎بیت پیامبر اسلام(ص) به‎ویژه امام حسین بیان شده، سپس ابعادی از عظمت شخصیت امام حسین و واقعه کربلا که در اشعار و نوشته‎های آنان منعکس شده است، ذکر گردیده است. نویسنده همچنین پیشینه‎ای از حضور مسیحیان در آیین‎های مذهبی شیعه به‎ویژه واقعه عاشورا ارایه کرده و محبت مسیحیان به آن امام را توصیف کرده است. وی اهمیت کتاب نهج‎البلاغه و اهمیت شخصیت امام علی(ع) را نیز از منظر مسیحیان به‎ویژه اندیشمندان آنان بیان کرده و دیدگاه‎های آنان نسبت به معارف علوی و حسینی و درس‎های عاشورا ذکر نموده است.

  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • کتاب مقدس: تجلی دلبستگی نویسندگان و شاعران مسیحی (خیمه)
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • ثارالله(خون حسین علیه السلام در رگهای اسلام)
  ۱۵۸,۰۰۰ ريال
 • بهای وصل: دفتر اول (امام حسین (ع))

  بهای وصل: دفتر اول (امام حسین (ع))

  حماسه شور انگیز کربلا و خالق بزرگ آن امام حسین (ع) همواره در طول تاریخ اسلام در سرزمین های پهناور اسلام و چه بسا در بین سایر ملل جهان به عنوان محور همه باورها، اندیشه ها و حماسه های حق طلبانه زبان زد خاص و عام بوده است. کتاب فوق شامل گزیده اشعار و مراثی آیینی دوران شکوهمند انقلاب اسلامی برای حادثه عاشورا و در مدح و رثای امام حسین (ع) می باشد. این مجموعه، شامل مرثیه ها و اشعاری چند در قالب غزل از برخی شاعران معاصر هم چون محتشم کاشانی، فواد کرمانی، وصال شیرازی، و امیری فیروزکوهی در توصیف شخصیت حضرت سید الشهدا (ع) است.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • عشق ادب اخلاص: مجموعه گفت وگو با مداحان جلد دوم
  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • عشق ادب اخلاص: مجموعه گفت وگو با مداحان جلد اول
  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • باران خلاف نیست

  باران خلاف نیست

  کتاب مبانی مالکیت فکری از سه بخش تشکیل شده است. بخش اول به مفاهیم، تحولات و ماهیت مالکیت فکری اختصاص دارد که طی آن مهم ترین مباحث در این حوزه در سه فصل بیان شده است. بخش دوم در شش فصل، مبانی فلسفی- حقوقی مالکیت فکری را مورد بررسی قرار می دهد که عبارتند از: مبانی حقوق طبیعی مالکیت فکری، مبانی اقتصادی مالکیت فکری، مبانی شخصیت، مبانی اخلاقی و مبانی قرارداد. در هریک از این مبانی زیرساخت ها و نتایج مبنا در نظام مالکیت فکری بررسی و پس از آن مورد قرارداد قرار می گیرند. در فصل ششم نیز رابطه این مبانی با یکدیگر بحث شده است. بخش سوم به مبانی فقهی مالکیت فکری اختصاص دارد؛ در فصل اول از این بخش، روش استدلال در حقوق اسلامی مورد توجه قرار گرفته و پس از آن با توجه به ساختار حقوق اسلامی، جایگاه مالکیت فکری به لحاظ موضوع، شناخته شده و موانع اعتبار مالکیت فکری بررسی و پاسخ داده می شود. در فصل دوم، اعتبار مالکیت فکری در «نظریه منطقه فراغ» بررسی شده و در فصل سوم، ادله ای که می توان از طریق آن مشروعیت مالکیت فکری را اثبات کرد، تحلیل می شود.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • جوشن کبیر: چند قطعه ادبی به محضر سالار شهیدان

  جوشن کبیر: چند قطعه ادبی به محضر سالار شهیدان

  ین کتاب شمل ۳۰ قطعه ی ادبی می باشد که هر کدام در یک صفحه مجزا به نگارش درآمده اند. تمام اشعار خطاب به امام حسین علیه السلام نوشته شده و با عبارت «حسینا» شروع می شوند.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • نوحه نواحی : نوحه خوانی در همدان (جلد ۱)

  نوحه نواحی : نوحه خوانی در همدان (جلد ۱)

  در این مجموعه کوشیده شده است نوحه های اصیل ایرانی جمع آوری شود و در قالب نمونه فرهنگی مکتوب و صوتی به شیوه ای مدرن به نوحه خوانان، آهنگسازان و پژوهشگران حوزه موسیقی سنتی و مذهبی در ایران و سراسر جهان ارایه شود تا فرهنگ شفاهی و سنتی ایران ترویج شود و به نسل های آینده انتقال یابد. تاکنون در ایران کتابی که به نوحه خوانی اصیل از جنبه های موسیقیایی، اشعار و ادبیات بپردازد، نوشته نشده بود.نویسنده برای جمع آوری مطالب مجموعه نوحه نواحی پس از کسب اطلاعات اولیه، به شهرهای مورد نظر سفر و صدای نوحه خوان های پیشکسوت آن جا را ضبط کرده است. در این کتاب ها ضمن آوردن نوحه ها، آوانگاری و نت موسیقی آن ها نیز درج شده است. همچنین همراه این آثار مکتوب، لوح فشرده ای با هدف آموزش و آگاهی از نحوه صحیح خواندن نوحه ها تدوین شده است. این مجموعه از چند طیف مخاطب بهره می برد. نخست، نوحه خوانان به ویژه نوحه خوانان جوان که به اطلاعاتی کامل و مستند در حوزه اشعار و موسیقی نیاز دارند. دوم، محققان و پژوهشگران مسلط به ادبیات و موسیقی می توانند به کمک مجموعه نوحه نواحی و لوح فشرده آن زوایای مختلف فرهنگ شفاهی و سنتی را واکاوی کنند. سوم، برخی آهنگسازان که می توانند از مطالب این آثار استفاده کنند و آهنگ هایی را بر پایه موسیقی نوحه ها اما به شیوه ای مدرن بسازند.

  ۱۱۰,۰۰۰ ريال