دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دارالحدیث    

 • لذت و شادکامی از دیدگاه اسلام
  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • مبانی شناخت
  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • سیاست نامه امام علی علیه السلام

  سیاست نامه امام علی علیه السلام

  گزیده: کتاب حاصر, متن و ترجمه جلد چهارم (موسوعه الامام علی بن ابی طالب فی الکتاب والسنه والتاریخ) همراه با افزوده هایی در مقدمه است. موسوعه الامام علی(ع) از مهم ترین و مفیدترین آثاری است که در سال های اخیر تحقیق و منتشر شده و چشم علاقه مندان به ساحت قدس علوی را بس روشن کرده است. شخص مولف اما سیاست نامه را «کار آمدترین بخش موسوعه الامام علی بن ابی طالب،برای کشور داری و ارجمندترین سرمایه برای ساماندهی تمدن اصیل اسلامی در جامعه امر و بشر»معرفی می کند. به جز«در آمد»ترجمه فارسی که مبسوط تر از«در آمد»کتاب عربی است بقیه فصول کتاب ابتدا متن عربی را دارد و در صفحه مقابل آن ترجمه فارسی آمده است.یعنی خواننده در حقیقت دو کتاب اصلی و برگردان آن را در اختیار دارد و ذیل هر متن عربی،تمام منابع نیز آمده است. کتاب در ده فصل نظام یافته است؛ اما قبل از وارد شدن به فصول دهگانه،در«در آمد»،سیاست در دو مکتب علوی و اموی بررسی می شود و در ادامه کار،«مبانی حکومت بر دلها»در ابعاد سیاستهای اداری، فرهنگی،اقتصادی،قضایی، امنیتی،جنگی و بین المللی مورد مداقه جدی قرار می گیرد و آن گاه ضمن«دفاع کلی از سیاستمداری امام»به«دلایل تنهایی امام علی» به طور مشروح می پردازد. اما عنوانهای فصول به ترتیب چنین است:بیعت نور(درباره پذیرش خلافت علی(ع)از سوی مردم و پیآمدهای آن)،اصلاحات علوی،سیاستهای اداری، سیاستهای فرهنگی،سیاستهای اقتصادی،سیاستهای اجتماعی، سیاستهای قضایی،سیاستهای امنیتی،سیاستهای جنگی و سیاستهای حکومتی. همان طور که بر می آید،مولف محترم در«در آمد»چکیده تمام بحثها را آورده است. این اثر از ارزش تاریخی و تحلیلی بسیاری برخوردار است زیرا از منابع معروف و شناخته شده در میان تمام فرق اسلامی بهره گرفته است.

  ۱۶۰,۰۰۰ ريال
 • فلسفه وحی و نبوت

  فلسفه وحی و نبوت

  فلسفه وحی ، فلسفه انسان است .مطالعه دقیق مکبهایی که زاییده مغز انسان است و به عنوان راه رهایی و تکامل جامعه مطرح می شود و ملاحظه نابسامانیها ، رنجها ، ستمها ، بدبختیها و مشکلاتی که جامعه امروز و دیروز بشر با آن دست به گریبان بوده و هست ، برای هیچ اندیشمند منصفی جای تردید بقی نمی گذارد که هیج یک از این مکتبها در عمل نمی توانند رهایی و تکامل انسان را تضمین کنند و تا کنون هیچ یک نتوانسته اند این آرمان را تحقق بخشند. تودهای مستضعف جهان ، کم کم احساس می کنند که یگانه راه رهایی و کمال ، پیروی از مکتبی است که آفریدگارشان به آنها پیشنهاد کرده ، و مکتبهایی که طرفداران خلق به آنها پیشنهاد می کنند ؛ ضامن رهایی آنها از زیر یوق ابر قدرتها نیست ، بلکه دامی است که با نام رهایی از شر امپریالیسم ، آنها را اسیر می کند. آنها کم کم احساس مس کنند که برای نجات و سعادت خود به پیامبر و پیامی غیر از پیام اندیشه هایی که گرفتار خودپرستی است نیارمندند. آری گفته «درمنگام» که گوید : «پیامبران برای دنیا همان قدر ضروری هستند که نیروهای سود بخش و وحشت آور طبیعت - مثل خورشید ، باران ، توفانهای زمستان - که زمینهای خشک و بی حاصل را تکان و شکاف می دهند تا از سبزی و خرمی پوشیده شود» برای توده های ستمدیده و آگاه جهان کم کم ملموس می گردد. این احساس توده هاست که علی رغم تبلیغات گسترده ای که توسط امپریالیزم و صهیونیزم بین الملل علیه انقلاب اسلامی ایران صورت می گیرد ، انقلاب اسلامی در قلبهای توده های مستضعف جهان جا باز کرده و بارقه امید رهایی دلشان را گرم و روشن نموده است. کتابی که در پیش رو دارید ، با الهام از قرآن کریم ، شامل یک سلسله مباحث تحلیلی است درباره فلسفه وحی و نبوت و اثبات این واقعیت که تنها راه نجات و تکامل انسان «وحی» است و نیز مسائلی در رابطه با شناخت مدعیان نبوت و ویژگیهای انبیا.

  ۲۴,۰۰۰ ريال
 • شرح زیارت جامعه کبیره یا تفسیر قرآن ناطق
  ۱۷۰,۰۰۰ ريال
 • مبانی خداشناسی

  مبانی خداشناسی

  گزیده: مبارزه پیروز، بیست ودومین و جدیدترین عنوان از مجموعه آثار شهید بهشتی است. کتاب متشکل از یک مقاله و ۴ گفتار است که حدود ۵ دهه قبل ارائه شده. مقاله از دل سخنرانی وی در انجمن اسلامی مهندسین بیرون آمده و ۴ گفتار دیگر نیز متن سخنرانی دکتر بهشتی در محرم سال های ۱۳۴۴ و ۱۳۴۵ در مرکز اسلامی هامبورگ است.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • شادی و شادکامی از دیدگاه اسلام
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • گزیده متون حدیثی (تحف العقول) (جلد ۱)
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • حج و عمره در قرآن و حدیث
  ۱۵۰,۰۰۰ ريال