دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دفتر انتشارات اسلامی    

 • ارمغان شهید
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • قلب سلیم (۲-۱)

  قلب سلیم (۲-۱)

  مدتها است که دیگر مادران جوان این سرزمین لالایی نمی خوانند، چرایی این مساله هر چه که باشد ثمره آن محروم کردن کودکان از این ترانه های شیرین و مهرآمیز و آهنگ ها و ملودی های زیبای آنهاست. ترانه ها و آهنگ هایی که همراه با بهترین و خالصانه ترین احساسات بشری خوانده می شوند، زمزمه های موسیقایی آشنا که تا آخر عمر در یاد و خاطره شنوندگان جای گرفته و بیش از هر ترانه و آهنگی دل و جانشان را به ترنم وا می دارد. مجموعه لالایی های کودکان ایران اولین کتاب از مجموعه پنج جلدی فولکلور کودکان ایرانی است. این مجموعه حاصل تحقیقات بیست ساله حمید سفیدگر شهانقی است. در این کتاب لالایی هایی از شهرهای مختلف ایران چون: آباده، تبریز، خوانسار، شیراز، قزوین، کرمان، گرمسار، یزد و غیره آورده شده که نگارنده از بیست سال پیش، در دوران تحصیل و تدریس و نیز دوره خدمت سربازی در این شهرها از همکلاسی ها و هم دوره ای ها و خانواده های آن ها که هر یک از شهرها و مناطق مختلف کشور بودند شنیده است. در پایان کتاب نیز اسامی این افراد ذکر شده است.

  ۲۵۰,۰۰۰ ريال
 • قیامت و قرآن
  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • آثار تقوی و عبودیت
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • سید الشهداء (ع)

  سید الشهداء (ع)

  گزیده: کتاب حاضر در حجم کم شامل مطالب بسیار و سودمندی است و می توان ادعا کرد با مطالعه دقیق این کتاب از خواندن بسیاری از کتاب هایی که در ایراد و پاسخ این بحث ها نوشته شده خواننده بی نیاز می گردد. در این کتاب به اعتراضات برخی از علمای اهل سنت که منکر زیارت یا عزاداری حسین (ع) یا سجده بر تربت او می شوند، به بهترین وجه پاسخ داده شده است. همچنین در این کتاب شریف هدف عالی قیام امام حسین (ع) را معرفی ایمان و حقیقت بندگی دانسته، شان امام را بالاتر از قیام برای ریاست و تشکیل حکومت می داند. در این کتاب ثابت می کند که امام حسین (ع) می دانسته در این سفر کشته می شود و با این وصف وظیفه خطیرش اقتضا می کرده که حرکت کند و دین اسلام را با کشته شدنش حفظ نماید، بدون اینکه خود را به هلاکت بیندازد، بلکه اگر به کربلا نمی رفت خود را به دست خود به هلاکت همیشگی افکنده بود. این کتاب حاصل بیست جلسه سسخنرانی معظم له بوده و در پایان کتاب هم شرح مختصصری از مناجات شعبانیه از ایشان آورده شده است.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • قلب قرآن
  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • گناهان کبیره

  گناهان کبیره

  گناهان کبیره، گناهانی هستند که از نظر اسلام پراهمیت و بزرگ اند. نشانه ی اهمیت این گناهان آن است که برای شان به نهی اکتفا نشده است و به عذاب دوزخ نیز تهدید شده است. موضوعات کتاب گناهان کبیره شهید دستغیب عبارتند از: شرک به خدا - یاس - القنوط من رحمت الله - الامن من مکر الله - آدم کشی - عقوق والدین - قطع رحم - خوردن مال یتیم - رباخواری - زنا - لواط - قذف - شرابخواری - قمار - اشتغال به ملاهی - غنا - دروغ - سوگند دروغ - گواهی دروغ - گواهی ندادن - پیمان شکنی - خیانت به امانت - دزدی - کم فروشی - حرام خواری - حبس الحقوق - فرار از جهاد - تعرب بعد از هجرت - کمک به ستمگران - یاری نکردن ستم دیدگان - سحر - اسراف - تکبر - جنگ با مسلمانان - خوردن مردار و خون و گوشت خوک - ترک نماز عمدا - زکات ندادن - استخفاف حج - ترک یکی از واجبات - اصرار بر گناه - غیبت - نمیمه - ریختن آبروی مومن - مکر و نیرنگ - احتکار - حسد - دشمنی کردن با مومن - مساحقه - قیادت و دیاثت - استمناء - بدعت - حکم ناحق - کارزار در ماه حرام و بازداشتن از راه خدا - کفران نعمت - فتنه - فروختن اسلحه به کفار - بهتان - هتک حرمت مقدسات - توبه - حکایت های بیدار کننده.

  ۲۹۰,۰۰۰ ريال
 • تاریخ سیاسی معاصر ایران
  ۲۸۰,۰۰۰ ريال
 • ازدواج اسلامی
  ۳۰,۰۰۰ ريال