دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دفتر نشر معارف    

 • گنجینه (قرآن کریم ترجمه بر اساس المیزان)
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • انسان در اسلام

  انسان در اسلام

  شناخت انسان و بررسی عمیق ابعاد وجودی او از ضروریات زندیگ و ازمقدمات سعادتمندی انسان و بهره وری هر چه بیشتر از زندگی محدود دنیوی است به همین دلی لدر آیات و روایات فراوانی بر این امر تایکد شده است. توجه بیش از پیش به انسان شناسی و قرار دادن درسی با عنوان انسان در اسلام در دروس عمومی دانشگاهی در همین راستا توجیه پذیر است.

  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • پرسش ها و پاسخ ها: دفتر پنجاهم (جریان شناسی سیاسی) (جلد ۵۰)

  پرسش ها و پاسخ ها: دفتر پنجاهم (جریان شناسی سیاسی) (جلد ۵۰)

  مجموعه کتاب های پرسشها و پاسخهای دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دفتر نشر معارف انتشار پیدا کرده است . آنچه این کتابها را از انواع مشابه برجسته می سازد طبقه بندی موضوعی ، توجه به شبهات و سوالات روز ، پاسخگویی بلیغ وبر اساس نظرات علما و مراجع عظام می باشد . لازم به ذکر است ،این کتاب ها در عین حال این که دانشجویی نام گرفته اما برای هر ذهن پرسشگر و برای پاسخ به شبهات در اکثر محیط ها مناسب می باشد . با توجه به بمباران اطلاعاتی دشمنان اسلام ناب و شبهه افکنی روز افزون آنها مطالعه ی چنین کتاب هایی که حجم کم ، بیان ساده و حتی قیمت اندک دارد به همه و خصوصا فعالان فرهنگی حوزه جوان و نوجوان توصیه می شود . این جلد از این مجموعه کتاب ها به موضوع «جریان شناسی سیاسی» می پردازد.

  ۹۶,۰۰۰ ريال
 • پرسش ها و پاسخ ها: دفتر سی و سوم (احکام روابط زن و شوهر و همسرداری) (جلد ۳۳)

  پرسش ها و پاسخ ها: دفتر سی و سوم (احکام روابط زن و شوهر و همسرداری) (جلد ۳۳)

  مجموعه کتاب های پرسشها و پاسخهای دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دفتر نشر معارف انتشار پیدا کرده است . آنچه این کتابها را از انواع مشابه برجسته می سازد طبقه بندی موضوعی ، توجه به شبهات و سوالات روز ، پاسخگویی بلیغ وبر اساس نظرات علما و مراجع عظام می باشد . لازم به ذکر است ،این کتاب ها در عین حال این که دانشجویی نام گرفته اما برای هر ذهن پرسشگر و برای پاسخ به شبهات در اکثر محیط ها مناسب می باشد . با توجه به بمباران اطلاعاتی دشمنان اسلام ناب و شبهه افکنی روز افزون آنها مطالعه ی چنین کتاب هایی که حجم کم ، بیان ساده و حتی قیمت اندک دارد به همه و خصوصا فعالان فرهنگی حوزه جوان و نوجوان توصیه می شود .

  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : زندگی در یک وجب جا (مهارت های سازگاری با هم اتاقی) (جلد ۱)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان :بیست نکته درباره مطالعه (جلد ۲)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : در نماز هم فارسی را پاس بداریم؟ (جلد ۳)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : دل و قلوه و جیگر (جلد ۴)

  کتاب پرسمان : دل و قلوه و جیگر (جلد ۴)

  این کتاب، از سری کتاب های پرسمان است که ویژه دانشجویان ترم اول منتشر شده است وبه بررسی روابط دختر و پسر می پردازد.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : احکام خوابگاه (جلد ۵)

  کتاب پرسمان : احکام خوابگاه (جلد ۵)

  در فیلمنامه «کتونی سفید» وضعیت نوجوانان بررسی شده است. این فیلمنامه در مدرسه سعادت اتفاق می افتد و دانش آموزان این مدرسه به نوعی آموزش پایدار می بینند تا ساختار آموزشی بهتر و نسل آینده با آسیب کمتری روبرو شود. این فیلمنامه سال ۸۷ به کارگردانی معیری تبدیل به فیلم سینمایی شد و بازیگرانی چون حسین یاری و باران کوثری در آن به ایفای نقش پرداختند.

  ۱۰,۰۰۰ ريال