دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دفتر نشر معارف    

 • پرسش ها و پاسخ ها: دفتر سی و سوم (احکام روابط زن و شوهر و همسرداری) (جلد ۳۳)

  پرسش ها و پاسخ ها: دفتر سی و سوم (احکام روابط زن و شوهر و همسرداری) (جلد ۳۳)

  مجموعه کتاب های پرسشها و پاسخهای دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دفتر نشر معارف انتشار پیدا کرده است . آنچه این کتابها را از انواع مشابه برجسته می سازد طبقه بندی موضوعی ، توجه به شبهات و سوالات روز ، پاسخگویی بلیغ وبر اساس نظرات علما و مراجع عظام می باشد . لازم به ذکر است ،این کتاب ها در عین حال این که دانشجویی نام گرفته اما برای هر ذهن پرسشگر و برای پاسخ به شبهات در اکثر محیط ها مناسب می باشد . با توجه به بمباران اطلاعاتی دشمنان اسلام ناب و شبهه افکنی روز افزون آنها مطالعه ی چنین کتاب هایی که حجم کم ، بیان ساده و حتی قیمت اندک دارد به همه و خصوصا فعالان فرهنگی حوزه جوان و نوجوان توصیه می شود .

  ۳۸,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : زندگی در یک وجب جا (مهارت های سازگاری با هم اتاقی) (جلد ۱)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان :بیست نکته درباره مطالعه (جلد ۲)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : در نماز هم فارسی را پاس بداریم؟ (جلد ۳)
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : دل و قلوه و جیگر (جلد ۴)

  کتاب پرسمان : دل و قلوه و جیگر (جلد ۴)

  این کتاب، از سری کتاب های پرسمان است که ویژه دانشجویان ترم اول منتشر شده است وبه بررسی روابط دختر و پسر می پردازد.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • کتاب پرسمان : احکام خوابگاه (جلد ۵)

  کتاب پرسمان : احکام خوابگاه (جلد ۵)

  در فیلمنامه «کتونی سفید» وضعیت نوجوانان بررسی شده است. این فیلمنامه در مدرسه سعادت اتفاق می افتد و دانش آموزان این مدرسه به نوعی آموزش پایدار می بینند تا ساختار آموزشی بهتر و نسل آینده با آسیب کمتری روبرو شود. این فیلمنامه سال ۸۷ به کارگردانی معیری تبدیل به فیلم سینمایی شد و بازیگرانی چون حسین یاری و باران کوثری در آن به ایفای نقش پرداختند.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • نمی از یم رمضان؛ شرحی کوتاه بر دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان

  نمی از یم رمضان؛ شرحی کوتاه بر دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان

  نویسنده در این کتاب تلاش کرده با نگاهی به ادعیه روزانه این ماه مبارک، پیام های اصلی آنها را استخراج کرده و با استناد به آیات و روایات بر محورهای اصلی دعاها تکیه و شرح و تفسیر کند. نویسنده برای استفاده اهل نظر، مستندات روایی و متون عربی را در پاورقی قرار داده، که خود می تواند سرنخ بسیاری از بحث ها شود. دعاهایی که برای روزهای ماه مبارک رمضان وارد شده است را ابن‏ عباس از لسان پیامبر (ص) نقل کرده است. مصدر این دعا دو کتاب کفعمی است که از وی در زمینه دعا دو کتاب «البلدالامین» و «المصباح» را داریم. این دعاها نیز در البلد الامین و مصباح او نقل شده است. مرحوم سید ابن طاوس نیز بسیاری از دعاها را با مختصری تفاوت در «اقبال الاعمال» آورده است که به «بحار الانوار» منتقل شده است، همچنین مرحوم علامه مجلسی نیز در کتاب «زادالمعاد» دعاهای هر روز ماه مبارک را نقل کرده است، که پس از آن به «مفاتیح الجنان» مرحوم حاج شیخ عباس قمی منتقل شده است. دعاها گرچه مرسل است، ولی از باب تسامح در ادله سنن خواندن آن خوب و دارای ثواب خواهد بود، علاوه بر آنکه دارای پیامهای بسیار زیبا وسازنده در ابعاد فردی واجتماعی وتربیتی است. همچنین کفعمی در البلد الامین ثواب این دعاهای با عظمت را برای ایام ماه مبارک نقل کرده است که محدث قمی آن را در مفاتیح الجنان نیاورده است.

  ۶۷,۰۰۰ ريال
 • بر بال ملائکه/ دعای قرآنی همراه با ترجمه و شرح آیات
  موجود نیست
 • اخلاق اسلامی مبانی و مفاهیم

  اخلاق اسلامی مبانی و مفاهیم

  مولف در این مجموعه با رعایت عناصر داستان و پردازش خوب آنها و انعطاف پذیری در انتخاب موضوع و شخصیت های داستان توانسته ارتباط مناسبی با مخاطب برقرار کند. وی در «کمپوت گیلاس» هشت داستان را با نام های «رمل و آینه»، «کمپوت گیلاس»، «داستان صادق»، «یا حبیبی»، «دایره زنگی»، «سرشماری»، «چشم های روشن» و «حکایت مرد تنها» گردآوری کرده که نام کتاب نیز برگرفته از داستان کمپوت گیلاس است. نویسنده از سوی دیگر با بهره گیری از مضامین اجتماعی و بیان مشکلات اجتماعی یک دوره تاریخی خاص به گونه ای به مبارزه با پلیدی ها، نامردی ها و بی عدالتی های آن دوره پرداخته است؛ چنان که در عین سرگرم کردن مخاطب، به تعلیم او نیز می پردازد.

  ۷۵,۰۰۰ ريال