دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

دلیل ما    

 • فریاد روزها

  فریاد روزها

  گزیده: این کتاب حاوی درد و دل ها و آرزو های نویسنده می باشد که در قالب ۵ مقاله تدوین شده است. نویسنده محترم خود می گوید: ... و یکبار دیدم که همرهان گم شدند، یکی به ده ها فرسنگ جلو و دیگران به صدها فرسنگ عقی، مگر اندکی، و من ترک مسیر نکردم .... ... و هر چه هست نمی دانم، اینقدر هست که من این آرزو را داشته ام که در ساحل سپیده تن شویم، و در معبد خورشید بایستم و بر حماسه انسان ها نماز گزارم...

  ۷,۵۰۰ ريال
 • فیلسوف عدالت
  ۳۴,۰۰۰ ريال
 • قصد و عدم وقوع

  قصد و عدم وقوع

  گزیده: کتاب «قصد و عدم وقوع» مجموعه نامه های استاد محمدرضا حکیمی در سال های اولیه دهه ۷۰ است که وی بر سر ذوق آمده و برای نشریه معتبر آینه پژوهش قم، به ضرورت نکاتی را می نویسد که در نهایت به نگارش ۱۰ تا ۱۲ نامه با موضوعات فکری، مذهبی می انجامد. در این نامه استاد حکیمی به بایدها و انتظارات در زمینه های مختلف حکومت اسلامی، وضعیت مطلوب حوزه های علمیه و جامعه اسلامی و... می پردازد و از برآورده نشدن آنها احساس نارضایتی می کندو از آن تحت عنوان «عدم وقوع ها» یاد می کند.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلام جاودانه
  ۲۱,۰۰۰ ريال
 • گزارش (گزارشی درباره الحیاه)
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • مرام جاودانه

  مرام جاودانه

  گزیده: مباحث مختلف کتاب در حوزه فرهنگ، معارف، آموزه های دینی و اندیشه های تشیع و موضوعات دیگر نگاشته شده پاره ای از عناوین آن بدین قرار است: "علی (ع) استوارترین استوانه عدالت"، "عهدنامه مالک اشتر و ژنرال دوگل"، آزادی بیان و ضرورت انتقاد، "سخن ابن سینا درباره نص غدیر"، "سخن ولتر، فیلسوف فرانسوی، درباره امامت علی (ع)"، "معیارهای حکومت قرآنی"، "ضرورت تداوم هدایت"، "جدال عدالت و ظلم"، "نقش سرمایه داران و سودپرستان، در محو انقلاب ها"، "مشکل تربیت در تاریخ انسان"، "نظر بزرگان فلسفه درباره ارزش فلسفه"، "حکومت اموی و عباسی و قرآن"، "عاشورای مرو در پی عاشورای کربلا"، "منابع شناخت اسلام" و "راه قرآن، به تعلیم علی (ع)"

  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • نان و کتاب
  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • یکصد و پنجاه سال تلاش خونین
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • شرف الدین

  شرف الدین

  این اثر تلاشی در جهت شناساندن شخصیت بزرگ، سید عبد الحسین شرف الدین موسوی عاملی می باشد. وی قبل از آغاز جنگ جهانی اول، در حرکت استقلال طلبی مردم لبنان از سلطه عثمانی، نقش رهبری داشت. در دوران جنگ خانمان سوز، در کنار مردم بود و رهبر دینی و سیاسی و پناهگاه مردم جنگ زده. تا اینکه با پایان جنگ جهانی اول که لبنان تحت سلطه فرانسه قرار گرفت، مبارزات شرف الدین به صورت جدی وارد مرحله تازه ای شد. او علیه فرانسویان فتوا به جنگ و جهاد داد. فرانسوی ها هم قصد جان او را کردند ولی او با هوشیاری با خانواده خود از «صور» بیرون رفت. فرانسویان حکم اعدام او را صادر کردند و وقتی که مطلع شدند، خانه و کتابخانه او را آتش زدند که حدود ۲۰ جلد از کتابهای خطی و چاپ شده، در این حادثه آتش گرفت که او تا آخر عمرش از این حادثه متاثر بود. او بعدا از «صور» به دمشق رفت و چون فرانسویان سوریه را اشغال کردند او به فلسطین رفت. بعد از مدتی خانواده اش را به «جبل عامل» فرستاد و خودش با لباس مبدل به مصر رفت. در مصر مدتها در محافل ادبی و سیاسی و لمی، می رفت و با روشنفکران و عالمان و مبارزان آشنا شد و بزرگان آنجا را به اتحاد بین امت اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان دعوت کرد و در سال ۱۳۳۹ ق، به لبنان بازگشت و حدود ۳۰ سال مبارزاتش را بر ضد اشغال لبنان، توسط فرانسوی ها و تا استقلال کامل لبنان ادامه داد. این ها تنها گوشه ای از مبارزات شرف الدین می باشد. کتاب حاضر در ۱۲ فصل تنظیم گشته است. عناوین فصول عبارتند از: «ارزش های تربیتی تشیع»، «متعهدان بزرگ»، «کلمه و شرف الدین»، «اخلاق علمی»، «تالیفات گران ارج»، «اندیشه های سترگ»، «شرف الدین و جهان اسلام»، «شناخت و تعهد»، «اتحاد اسلامی، هدفی عظیم»، «مبارزات درخشان»، «حضور اجتماعی» و «عدالت، آرمان قرآنی بزرگ». برای دسترسی آسان به مطالب مختلف، در انتهای کتاب فهرست اعلام گنجانده شده است.

  ۱۴,۰۰۰ ريال