دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

آوای قرآن    

 • تفسیر عرفانی مناجات تابئین
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • روش تدریس ترجمه و مفاهیم قرآن کریم

  روش تدریس ترجمه و مفاهیم قرآن کریم

  این کتاب دیدرو - فیلسوف معروف از اصحاب دائره المعارف و پیشگام عصر روشنگری - به چیستی هنرپیشگی می پردازد. اثر در قالب گفتگویی میان دو تن است - "این" و "آن". یکی از این دو تن معتقد است هنرپیشه ی موفق و توانمند آنی است که با رسوخ در نقش خود، چنان بازی کند که گویی در هر دردی خود درد می کشد و در هر شادی ای خود به وجد می آید. بر اساس نظر او هنرپیشگی برآمده از قدرت احساسات است. اما آن فرد دیگر که خود دیدرو است - و چنانکه عنوان کتاب گویا است نظری خلاف عادت دارد - بر خلاف دوست خود چنین می اندیشد که هنرپیشه ی قابل ستایش و توانمند آن است که احساسات خود را مهار و با دقت در ظرایف رفتارهای مردمان، "ظاهر" احساسات و حالات انسانی را "تقلید" کند. به عبارت دیگر هنرپیشه نه تنها نیازی به احساساتی بودن ندارد بلکه هرگونه سیلان و خلجان احساسات بازی او را به سطح متوسط یا حتی زیر آن می کشاند. دیدرو معتقد است که آنچه ما بر صحنه ی تئاتر می بینیم گویی مبتنی بر قراردادی است که از زمان آیسخولوس میان اهالی تئاتر و بینندگان برقرار مانده است؛ قراردادی که ما را وامی دارد آنچه را بر صحنه ی تئاتر بستاییم که اگر آن در زندگی روزمره ببینم، مضحک و اغراق شده می یابیمش. به عبارت دیگر هنر نمایش و هنرپیشگی حاصل اعمال نفوذ دقا عقلانی بشری در طبیعت خام است و نباید پنداشت آنچه بر صحنه می آید همانی است که در عرصه طبیعی رخ می دهد یا می تواند رخ دهد و بالعکس. چنانکه پیدا است دیدرو در این اثر آشکارا انسان عاقل عصر روشنگری را می ستاید. انسانی که با عقل و خرد و دقت خود طبیعت را به خواست خود تغییر می دهد و آن حقیقت جاوید انسانی را بر طبیعت خام ممهور و منقش می سازد. انسان که تصویر الهی بود اینک با حفظ وظیفه ی خلافت خود - هر چند در ساحتی سکولار - بار اندراج مطلق - خواست انسانی و عقلانیت بشری - بر مقید - طبیعت خام - را بر دوش می کشد. والایی در انسان است و سلطه ی انسان در بر طبیعت مصداق این والایی.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • روش ترجمه آسان قرآن کریم (ویژه جوانان) سطح۱
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • قرآن کریم (بهرام پور) جیبی ترجمه لفظی
  ۱۶۰,۰۰۰ ريال
 • نگاهی به سوره محمد(ص)

  نگاهی به سوره محمد(ص)

  در این اثر به تدریج و در چند مرحله به تفسیر آیات پرداخته شده است: ۱ - پیش از پرداختن به تفسیر آیات ، کلمات و لغات ترجمه و تشریح شده اند. ۲ - ترجمه روشن و روان آیات. ۳ - برداشت هایی از آیات تحت عنوان تفسیر و بررسی کلی آیات با توجه به آیات دیگر قرآنی (تفسیر قرآن به قرآن). ۴ - بیان مطالب دقیق و نکات لطیفی که از الفاظ به دست آمده تحت عنوان نکته های لفظی. ۵ - ارائه آزمون پایانی در انتهای هر بخش تا خواننده خود را از لحاظ ترجمه دقیق آیات بیازماید و اشکالات خود را برطرف کند. در این اثر به فرموده خود مولف محترم ، گاه مطالب تحقیقی است و گاهی سخنان چنان عامیانه است که در نوشته دوگانگی بوجود می آید زیرا ایشان در این نوشته مقید نبوده اند که اهل فن و قلم را راضی و تحسین آن ها را جلب کنند بلکه انگیزه ایشان آموزش و تعلیم به توده محروم از قرآن بوده است ، لذا از هیچ نوع مثال آوردن و طرح مطالب علمی و عامیانه که می تواند در فهم نقشی داشته باشد دریغ نکرده اند.

  ۶,۵۰۰ ريال
 • تفسیر مختصر سوره نساء
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • شرحی بر زیارت امین الله( مخبتین)

  شرحی بر زیارت امین الله( مخبتین)

  سیمای مخبتین عنوان کتابی است که در ترجمه و شرح زیارت امین الله به قلم شیخ محمود تحریری نگارش یافته است .امام سجاد (ع) خواندن این دعا را توصیه کرده و امام باقر (ع) درباره آن فرموده: آن را می توان در تمامی زیارت گاه های ائمه خواند .این زیارت نامه در قالب دعاست که در آن به تزکیه نفس و شناخت نعمت های الهی و شکر آن توجه شده است. عناوین برخی فصل های دعا بدین قرار است: حرص و اشتیاق به ذکر و دعای پروردگار، محبت به اولیای برگزیده خداوند، یاد نعمت های سرشار خداوند، اشتیاق به لذت لقای پروردگار، اعراض از دنیا با اشتغال به ستایش خداوند و باز بودن راه های به خدا برای راغبین.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • نجوای عارفانه
  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • تفسیر یک جلدی مبین
  ۳۰۰,۰۰۰ ريال