دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

روایت فتح    

 • نیمه پنهان ماه - (قجاوند به روایت همسر شهید) (جلد ۱۳)
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان ماه - (رضوان خواه به روایت همسر شهید) (جلد ۱۵)
  ۲۱,۰۰۰ ريال
 • قطار احمر(روایتی کوتاها از زندگی شهید تهمینه اردکانی)

  قطار احمر(روایتی کوتاها از زندگی شهید تهمینه اردکانی)

  هردوپای مرد قطع شده بود. ارتشی بود و سربازها با جیپ رسانده بودنش بیمارستان. وقتی گذاشتنش روی تخت، گفت “سربازا مرخصن” پسرهای جوان با سرهای تراشیده و صورت های آفتاب سوخته هی التماس می کردند و نمی رفتند. به پرستار گفت «من تاحالا به خاطر اینا یه آهم نگفتم مرخصشون کن برن.» سربازها که رفتند مرد از حال رفت، با دهان بازی که انگار می خواست بگوید «آه»! تهمینه اردکانی امدادگر، عکاس و مبارزیست که در سال های اولیه جنگ به جبهه می رود. این کتاب فصولیست از زندگی کوتاه و پرحادثه ی او.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان ماه - (چراغچی به روایت همسر شهید) (جلد ۹)
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • نیمه پنهان ماه - (کلاهدوز به روایت همسر شهید) (جلد ۸)
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • به مجنون گفتم زنده بمان (کتاب مهدی باکری)

  به مجنون گفتم زنده بمان (کتاب مهدی باکری)

  استاد جواد محدثی در این کتاب در ۲۰ مقاله کوتاه ادبی، آداب، اخلاق سلوک را برای جوانان و دانشجویان تبیین می کند. این کتاب پیش از این به صورت مجموعه مقالاتی در ماهنامه پرسمان منتشر شده است. پرسمان ماهنامه ای است که برای مشاوره و پاسخ دهی به نیازهای نسل جوان شکل گرفته است. به گفته مدیر مسئول پرسمان «قلمرو دل» هفتمین کتاب از مجموعه کتاب های پرسمان است که خوانندگان پرسمان قبلا آنها را در صفحه گام به گام ماهنامه پی می گرفتند. جواد محدثی در مقدمه کتاب نوشته است: «رفتار بیرونی انسان آیینه حالات درونی اوست. قلب، سلطان وجود آدم است و صلاح و فساد آن و تیرگی و روشنی دل در کیفیت اداره مملکت وجود موثر است. عالمان اخلاف و اسوه های سلوک و تهذیب، پیراستن دل از تیرگی ها و آلودگی ها را نخستین گام های خودسازی و رسیدن به کمال می دانند. از این رو سیرو سیاحت در قلمرو دل و شناخت سایه روشن های آن و آشنایی با آسیب ها، دردها، درمان ها، حساسیت ها و اثر پذیری قلب از مسائل مهم است.» «خدا به کدام دل نزدیک تر است؟»، «دل های سنگی دل های نرم»، «درمان دل مردگی»، « برای کسی بمیر که برایت تب کند»، «غنی سازی عمر»،«برنامه ای برای رسیدن به خود برتر» و «همدلی، هنر معاشرت» از فصل های این کتاب هستند.

  ۷۲,۰۰۰ ريال
 • سرداران - (مثل من و تو-روایتی کوتاه از زندگی شهید احمد کاظمی) (جلد ۲)
  ۳۴,۰۰۰ ريال
 • به مجنون گفتم زنده بمان (کتاب حمید باکری)
  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • بر ستیغ جبال فتح (یادداشتهایی درباره ی فیلم های مستند شهید آوینی)

  بر ستیغ جبال فتح (یادداشتهایی درباره ی فیلم های مستند شهید آوینی)

  این کتاب، دربرگیرنده ی یادداشت هایی است که درباره ی فیلم های مستند سید مرتضی آوینی نوشته شده که نشان دهنده ی سیر فیلم سازی شهید آوینی و دغدغه های او طی حوادث سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ و پس از آن است. گفتنی است نگارنده این مطالب را با شناختی که از آوینی و کارهای وی در خلال دوستی اش با او به دست آورده، نگاشته است.

  ۶۵,۰۰۰ ريال