دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

روایت فتح    

 • روزگاران - (کتاب شناسی) (جلد ۸)
  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب مادران شهدا) (جلد ۱۱)

  روزگاران - (کتاب مادران شهدا) (جلد ۱۱)

  همه چیز را آماده کرده بودند؛ کت و شلوار براش سفارش داده بودند؛ برای اتاق ها پرده ی نو دوخته بودند؛ حتا میوه ها را هم شسته بودند توی حیاط گذاشته بودند. دیگر جز منتظر ماندن کاری نمانده بود. انتظاری که هیچ وقت تمام نشد.پ مادران در این جنگ مثل فرزندانشان حاضر بودند. پشت جبهه و توی جبهه هم فرقی نمی کرد؛ بودند. با انتظارشان، با پرستاریشان و گاهی حتا با رفتنشان تا آن سوی خطوط مقدم.این کتاب صد خاطره از این حضور است

  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب عطش) (جلد ۱۲)

  روزگاران - (کتاب عطش) (جلد ۱۲)

  جنگ با همه ی خوش یهایش، سختی هم داشت؛ زیادتر از آ نچه فکرش را بکنی. سخت یهایی که شاید کم تر از آن ها شنیده باشیم. خواندن این نوشته ها شاید، و تنها شاید، کمی کمک کند تا جنگ را آن گونه که بوده حس کنیم. «روزگاران » عنوان کتا بهایی است که بنا دارد تصویرهایی از سال های جنگ را در قالب خاطره های بازنویسی شده، برای آ نها که آن سا لها را ندیده اند، نشان بدهد.

  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب زنان خرمشهر) (جلد ۱۳)

  روزگاران - (کتاب زنان خرمشهر) (جلد ۱۳)

  در جلد سیزدهم مجموعه ی روزگاران با نام «کتاب زنان خرمشهر» صد خاطره می خوانیم از زنانی که جنگ خرمشهر را با تمام وجود حس کرده بودند و جنگ با زندگی و وجودشان عجین شده بود. در این کتاب از زنانی می خوانیم که مردانه ایستادند و عاشقانه شهر خود را نگاه داشتند. کتاب «روزگاران؛ زنان خرمشهر» از زنانی می گوید که با زخم و درد ماندند و دفاع کردند و خرمشهر را زنده نگه داشتند.

  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب هوانیروز) (جلد ۱۴)
  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • روزگاران - (کتاب اسارت) (جلد ۱۵)

  روزگاران - (کتاب اسارت) (جلد ۱۵)

  این کتاب شامل صد خاطره کوتاه از دوران اسارت رزمندگان و زندان های عراق است. خاطرات روزهای سخت و طاقت فرسا، خاطرات روزهایی که اگر چه اسرا از هر نوع امکانات و وسایلی محروم بودند اما با ذهن خلاق خود نیاز روزمره خود را برطرف کرده و از جهنم (زندان) بهشتی زیبا ساخته بودند. از جمله این خلاقیت ها می ‏توان به تهیه گیوه با نخ زیر‏پوش سیم خاردار و دمپایی کهنه، ساخت دفترچه ۱۸ برگی به وسیله خواباندن پاکت نامه خالی پودر لباسشویی در آب و تهیه زولبیا با آرد و شیر خشک اشاره نمود.

  موجود نیست
 • روزگاران - (کتاب آر پی چی زن ها) (جلد ۱۶)
  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • روزگاران - (کتاب خونین شهر) (جلد ۱۷)
  ۱۲,۰۰۰ ريال
 • روزگاران - (کتاب جنگ دریایی) (جلد ۱۸)
  ۱۲,۰۰۰ ريال