دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سروش    

 • ماری کوری
  ۴,۰۰۰ ريال
 • مبانی رسالت انبیاء در قرآن

  مبانی رسالت انبیاء در قرآن

  گزیده: در طول تاریخ همواره افرادی به عنوان پیامبر با داعیه رهبری و هدایت انسان ها آمده و رفته اند. اینان یکه و تنها دعوت خویش را آغاز کردند و در مسیر زمان آن چنان پیش رفتند که آثار با شکوهی را از خود به یادگار نهادند . در میان کتاب های قرآنی که این روزها به بازار آمده اند، کتاب «مبانی رسالت انبیا در قرآن »به این موضوع پرداخته است. این کتاب که برای بار دوم به چاپ می رسد، نوشته عبدالله نصری است انتشارات سروش آن را روانه بازار نشر کرده است. در این کتاب با بیان نظریات درباره ابعاد گوناگون موضوع نهضت انبیا با آیات قرآنی، یکی از بحث های علم کلام یعنی نبوت -بر اساس آیات قرآنی تفسیر و تبیین شده است. کتاب،مباحث پیرامون انبیا را در ۱۲مبحث لزوم بعثت انبیا اهداف بعثت انبیا، موضعگیری ها در برابر انبیا، روش های تبلیغی انبیا، اعجاز ،راه شناسایی انبیا، وحی؟،علم انبیا، عصمت انبیا، شخصیت انبیا، زمینه های بعثت انبیا، مقام و مراتب انبیا و کارنامه انبیا مورد پژوهش قرار داده است و نویسنده برای تدوین آن از کتب بسیاری سود برده که از میان آنها می توان به عناوینی چون الاشارات و التنبیهات، نقش پیامبران در تمدن انسان ،تحف العقول عن آل الرسول (ع)،تفسیر نور الثقلین و شرح غرر الحکم و درر الکلم اشاره کرد.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • مبانی نظام اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره)

  مبانی نظام اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره)

  این اثر بر آن است تا با تمرکز بر اندیشه های امام راحل (قدس سره) در زمینه چرایی، چیستس و چگونگی نظام اسلامی، بخشی از دیدگاه های ایشان را در حد توان استخراج و دسته بندی نماید. زیرا اندیشه ها و نوشته های امام خمینی (ره) منبعی عظیم و ارزشمند، و جامع ترین و بهترین دست مایه برای تدوین مبانی نظام اسلامی است. این مطالب در پنج فصل تحت عناوین «اصول و مبانی اعتقادی نظام اسلامی»، «اندیشه سیاسی اسلام»، «فرهنگ و جامعه در نظام اسلامی»، «نظام اسلامی و اقتصاد» و «اسلام و انقلاب» سامان یافته است.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • مدرس
  ۴,۰۰۰ ريال
 • ملکه عاشقی

  ملکه عاشقی

  در این کتاب سعی شده در قالب داستان، زندگی، احوال و درجات علمی و عرفانی «بانو امین» بازگو شود. وی از چهره های معاصر ایران است که در اصفهان مراحل رشد را در کنار وظایف خانوادگی، پیمود و به تفسیر قرآن نائل آمد... ملکه عاشقی داستان زندگی زنی است با همتی بلند که پله های دانش دینی را تا اوج اجتهاد می پیماید. نصرت بیگم، که کتاب با تولد او آغاز می شود، در خانواده ای مرفه ولی از مادری بی سواد زاده می شود و مادر او را با هزار آرزو بزرگ می کند و در اندیشه اش این است که نصرت بیگم زنی باسواد و با ایمان بار بیاید. نصرت بیگم بزرگ می شود و ازدواج می کند و شوهرش هم مانند پدرش وضع مالی خوبی دارد. اما این رفاه مادی او را راضی نمی کند. دنبال چیزی است. پی گمشده ای انگار. دنبال راهی است، مسیری که او را به مقصد اصلی خود برساند ... .

  ۷,۵۰۰ ريال
 • منظومه ظهر روز دهم
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • نگاهی به خویش

  نگاهی به خویش

  دغدغه گردآورندگان و مترجمان این اثر آن بوده است که ادبیات جهان سوم و بالاخص ادبیات عرب هم در میان مترجمان جلوه ای و جذابیتی پیدا کنند و در برابر ترجمه های روزافزون از ادبیات غرب و فرهنگ دوردست، خودی نشان بدهند، زیرا خویشاوندی ادبیات معاصر فارسی و عربی بسی بیشتر است. "نگاهی به خویش"، در واقع نگاهی به خویشان همسایه ماست که نگاه به خویشتن ما نیز می تواند باشد. خواننده علاقه مند در این دفتر می تواند تصویر بالنسبه واضحی از سیمای ادبیات معاصر اعراب را در ذهن تصویر کند و وجوه افتراق یا اشتراک ادبیات میهنمان را با یکی از هم جوارترین فرهنگ ها دریابد. ادونیس، سعدی یوسف، نجیب محفوظ، عبدالرحمن منیف و دوازده تن دیگر از ادیبان و شاعران عرب درباره ادبیات معاصر عرب سخن گفته اند.

  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • واپسین یادگار بر صحیفه روزگار
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ جبهه: خلاقیت ها
  ۲۳,۵۰۰ ريال