دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سفیر اردهال    

 • از باستیل تا گوانتانامو
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • انقلاب اسلامی و استعمار فرانو
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • تحولات خاورمیانه پس از انقلاب
  ۴۴,۰۰۰ ريال
 • جنبش وال استریت(روزهای ناآرام آمریکا)
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • سینمای سلطه

  سینمای سلطه

  کتاب «سینمای سلطه» با پژوهشی درباره نفوذ صهیونسیم در سینمای جهان و نشانه شناسی ردپای آن در هالیوود، را «مجید صفاتاج» گرد آوری کرده است. صفاتاج در مقدمه کتاب می نویسد: صهیونیست ها از سینما به عنوان ابزاری پیشرفته برای تاثیرگذاری بر ذهن و فکر مردم برای تشکیل حکومت جهانی و سیطره تام و کامل بر دیگر ملت ها استفاده می کنند. وی در ادامه کتاب با بررسی تاریخی پیشرفت سینما به مثابه یک صنعت و نیاز آن به سرمایه داری، رابطه صنعت و سینما را تحلیل می کند. نویسنده در فصل ابتدایی کتاب با عنوان «سیطره صهیونیسم بر صنعت سینما»، تلاش های سازمان ها و دولت های وابسته به صهیونیسم را برای استیلا بر صنعت سینما شرح می دهد و برنامه های سازمان یافته آنان را تیتروار بیان می کند. وی در فصل دوم به سینمای امریکا و هالیوود می پردازد و هالیوود را به عنوان یکی از ابزارهای دولت امریکا و صهیونسم جهانی برمی شمارد. وی سینمای هالیوود را بر آمده از دل تفکر صهیونیسم می داند. از دیگر بخش های این کتاب باید به سرفصل هایی چون: «سینمای اسراییل»، «کارگزاران و سینماگران صهیونیسم» و «نتیجه» اشاره کرد. وی در بخش پایانی با معرفی چند بازیگر و کارگردان سینما به هالیوود، از وابستگی آنان به تفکر صهیونیستی پرده بر می دارد. از دیگر آثار نویسنده این کتاب می توان به آثاری چون: «سیمای صهیونیسم»، «سلطه پنهانی» و «سناریوی جنگ نفت» اشاره کرد.

  ۳۴,۰۰۰ ريال
 • مقاومت فلسطین پس از اشغال

  مقاومت فلسطین پس از اشغال

  "پس از اتمام جنگ جهانی دوم، تحولات بسیاری در جهان رخ نمود. آمریکا به جای انگلیس، روسیه و آلمان در مقام ابرقدرت جهانی جای گرفت. اسرائیل کشوری بود که در سال های پس از جنگ اعلام موجودیت نمود و تا امروز توانسته است به قدرت بسیاری در تمامی عرصه، به ویژه عرصه نظامی، دست یابد. موجودیت اسرائیل، استقرار این کشور در منطقه ای میان خاورمیانه و شمال آفریقا (سرزمین فلسطین) را برانگیخت. از سال ۱۸۴۸ م پس از اولین نبرد کشورهای عربی منطقه علیه اسرائیل و شکست اعراب، هسته های مقاومت بسیاری تحت عناوین مختلفی شکل گرفت. کتاب حاضر به تاریخ مقاومت فلسطین پس از اشغال این سرزمین با تکیه بر گروه های سازمان یافته برای مبارزه اختصاص دارد. نگارنده نخست گروه های مقاومت جنبش فتح، جبهه خلق، جبهه دموکراتیک خلق، سازمان صاعقه، جبهه آزادی بخش عربی، جبهه آزادی بخش فلسطین و... را معرفی و سپس دستگاه های اداری و خدماتی مقاومت فلسطین را بررسی می کند. نیز تاریخ تحولات فلسطین را از سال ۱۹۴۸ تا ۱۹۹۷ تبیین و مقاومت مردمی فلسطین تحت عنوان انتفاضه را تحلیل می کند."

  ۳۷,۰۰۰ ريال
 • سناریوی جنگ نفت
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • صهیونیسم و رسانه

  صهیونیسم و رسانه

  گزیده: این کتاب تلاشی است در راه شناخت اهمیت رسانه و نیز برنامه ا و ترفندهای گوناگون صهیونیسم جهانی برای سلطه بر آن.لذا در این نوشتار سعی شده تا گوشه هایی از سلطه اهریمنی این پدیده بر سیاست، فرهنگ و افکار ملت ها بویژه امکانات و ابزارهای اجرایی آن یعنی بخشی از رسانه های گروهی جهان که رسانه های مکتوب و دیداری است به نمایش گذارده شود. هر چند که اطلاعات مندرج در این کتاب به طور کامل گویای ماهیت حقیقی و اصلی صهیونیسم و میزان سلطه آن بر جهان نیست اما تا اندازه ای می تواند چهره نسبتا شفافی از وضعیت این غده سرطانی و تهاجم تبلیغاتی آن در جهان علیه مسلمانان ارائه دهد.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • رساله ذهبیه
  ۸۰,۰۰۰ ريال