دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

آرام دل    

 • تولیت آدم
  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • خورشید در عبای تو پیچیده است

  خورشید در عبای تو پیچیده است

  «یک نامه عاشقانه سانسورشده» که مجموعه نمایشنامه­ های مونودرام است را نیز باید صدای بلند شده اعتراض دژاکام بر سر ساختارهای فکری جامعه پیرامونش دانست که این بار بدون رتوش پیش چشم مخاطب قرار گرفته و آنچنان بی­پروا با او صحبت می کند که حتی گاه نویسنده ترجیح داده تا بخشی از آنها را به صورت نیمه تمام باقی بگذارد و شاید انتخاب پسوند سانسورشده برای عنوان کتابش را نیز بتوان به همین مساله مرتبط دانست. مجموعه نمایشنامه های دژاکام در این کتاب با واگویه های مردی به نام پرویز در یک نامه عاشقانه سانسورشده شروع می شود. پرویز در یک مونولوگ بلند و در قالب یک نامه خطاب به فردی که در واقع روان و حافطه اجتماعی و عاطفی مخاطبانش است، ساختار زیستی آنها را به چالش کشیده و در قالب یک سیر تاریخی پیش چشم آنها به تحرک واداشته و آنها را به قضاوت می نشاند. نمایشنامه آنتی­تاتر از این مجموعه را می­توان عصاره نگاه انتقادی دژاکام به ساختارهای فکری حاکم بر هنر تاتر دانست که در آن نیز یک روایت تک صدایی و چند وجهی از زبان زنی به نام پوران به مخاطب عرضه می شود. این نمایشنامه با بهره­گیری هوشمندانه نویسنده از نوستالژی های فکری مخاطب در قالب عبور نمادین تصویر برخی هنرمندان از صحنه نمایش و یا بازسازی توام با کنایه برخی از دیالوگ های خاطره­انگیز آثار سینمایی قدیمی به نوعی مانیفست انتقادی دژاکام درباره هنر نمایش را در خود جا می دهد. نمایشنامه نیمه تمام دیجیتال دراگ از این مجموعه نیز واگویه ای است نیمه سیاسی و نیمه احساسی درباره جنگ دانست که در آن نویسنده در قالب دیالوگی دو نفره میان یک مادر و فرزند به نظام جنگی حاکم بر جهان به ویژه خاورمیانه و سوریه می­پردازد. نمایشنامه شنگرف به رنگ سیاه هم در این مجموعه نمایشنامه­ای است بدون راوی ویژه. دژاکام این نمایشنامه نیمه تمام را در قالب یک واگویه بلند بدون انتخاب و معرفی شخصیت و موقعیت اجرا تالیف کرده است. گویی این منولوگ بلند برای هر فردی در هر موقعیتی نوشته شده و نویسنده او را در مقام اجرای آن مختار قرار داده است. این الگو در نمایشنامه پنج بندی طلسم نیلوفر نیز تکرار شده و پنج بند آن به شیوه ای طراحی شده که بیش از هر چیز به یک دلنوشته بلند می ماند اما به نظر می رسد نویسنده تصمیم داشته دست را برای اجرا و انتخاب کاراکتر اجراکننده باز بگذارد. «یک نامه عاشقانه سانسورشده» در یک نگاه کلی مجموعه ای از آثار نمایشی را در خود جای داده که بیشتر از دارا بودن موقعیتی برای اجرا به خواننده ایده هایی برای اجرا، نوشتن متن و نیز پردازش آن می دهد. شاید به همین بهانه بتوان این کتاب را دربرگیرنده متن های نمایش­زایایی دانست که دانشجویان و علاقه مندان به متون چند وجهی نمایشی را می­تواند به خود جلب کند.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • درد هزارساله
  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • سواد آینه

  سواد آینه

  گزیده: شعر آئینی به مضامین دینی و مذهبی می پردازد. این کتاب شعر از مجموعه ای تحت عنوان «شعر آئینی امروز» است. که این مجموعه، اشعار آئینی شاعران معاصر را در بر می گیرد.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • هزار و چهارصد و بیست سال پس از تو
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • رقص بر پل چینود

  رقص بر پل چینود

  این اثر روایت زندگی محسن نوجوانی است که در کنار بچه های خیابانی هم سن و سال خود در میان خیابان های شلوغ شهر گل فروشی می کند، او آرزوی داشتن یک وجب از آسمان را در سر دارد. خواسته او محقق می شود؛ در ابتدا هیچ کس تحقق چنین آرزویی را باور نمی کند. ولی با دیدن آن، ماجراهای گوناگونی آغاز می شود. بهزاد فراهانی، بهروز بقایی، لادن طباطبایی، علی سلیمانی و مهوش وقاری از جمله بازیگران این فیلمند. این فیلم برنده جایزه اصلی فیلم های مذهبی ایتالیا، برنده جایزه ویژه هیات داوران ترنتو-کانادا، برنده جایزه ویژه سینمای ارتدکس مسکو با عنوان میتینگ ۲۰۰۸، برنده جایزه ویژه انجمن روزنامه نگارن مسلمان و برنده پروانه زرین جشنواره فیلم کودک و نوجوان همدان در سال ۱۳۸۸ شده است.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • چراغ پنجره ها روشن است
  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • از آسمان برای زمین

  از آسمان برای زمین

  کتاب حاضر، از مجموعه «کتاب های یکصد پرسش و پاسخ» است که به اختلال افسردگی یا دوقطبی کودکان اختصاص دارد. نخست، مفاهیم اساسی و بسیاری درباره مشکلات هیجانی، به خصوص افسردگی یا اختلال دو قطبی کودکان بیان شده و سپس، عوامل خطر، پیشگیری و پیش آگهی و نحوه تشخیص کودکان مبتلا به این اختلالات توضیح داده شده و علائم این اختلال و مشکلات همراه با این اختلالات مورد بررسی قرار گرفته است. بخش بعدی به موضوع درمان اختصاص دارد و طی آن تاثیرات مختلف دارو درمانی و داروهای سنتی و همچنین، درمان معمول این اختلالات شرح داده شده است. در پایان، پیشنهادات مفیدی در زمینه مدیریت و زندگی با کودکان مبتلا به افسردگی یا اختلال دوقطبی بیان شده است. در این کتاب در تمام بخش ها، به مهمترین پرسش های مربیان، والدین و درمان گران درباره افسردگی کودکان پاسخ های علمی و روشن داده شده است. کتاب حاضر برای استفاده خانواده ها، مربیان، درمان گران و دانشجویان علوم رفتاری مناسب است.

  ۱۶,۰۰۰ ريال
 • چشمهایش که غرق هاجر شد

  چشمهایش که غرق هاجر شد

  اندیشه مهدویت، به طور کلی، اعتقاد به ظهور منجی و نجات دهنده در آخرالزمان است. این اعتقاد در همه یا اکثر ملل جهان وجود دارد. این اعتقاد در فرهنگ شیعی نیز، عقیده به ظهور امام عصر(عج) است که با آمدن ایشان جهان پر از عدل و قسط می شود، و ریشه ظلم و ظالم و بساط تبعیض و بی عدالتی برچیده می گردد. مهدویت در نزد شیعیان همان باور و ایمان به ظهور امامی از تبار امامان معصوم(ع) و از فرزندان رسول گرامی اسلام(ص) که از طرف خداوند متعال برگزیده شده، و از همان صدر اسلام وعده ظهور او در آخرالزمان داده شده است. خصوصیت بارز مهدویت شیعی آن است که ایشان منجی موعود را زنده غائبی می دانند که هم اکنون هم ناظر بر اعمال انسانها است، و احیانا به طور محسوس نیازها را پاسخ می دهد. در این کتاب پرسش های متداول در مورد مهدویت و امام زما (عج) مطرح شده و پاسخ آنان ارائه گشته است.

  ۱۸,۰۰۰ ريال