دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

صدرا    

 • مجموعه آثار (جلد ۱۲)

  مجموعه آثار (جلد ۱۲)

  گزیده: این کتاب از پنج مقاله تشکیل شده است. مقاله اول شرح حالی است ساده و مختصر از شیخ آقا بزرگ تهرانی و آثار وی. مقاله دوم با نام نقطه های اوج در اهمیت گرامیداشت علما نگاشته شده و مقالات یادنامه در آن به اختصار معرفی شده اند. مقاله سوم در مورد زندگی سیاسی و اجتماعی امام علی بن موسی الرضا (ع) می باشد. مقاله چهارم با نام ۴۰۰ کتاب در شناخت شیعه به موضوع شناخت اسلام شیعی و معرفی ۴۰۰ کتاب در این زمینه می پردازد. مقاله پنجم هم به موضوع علم در اسلام پرداخته و سپس وضع نابسامان انتشارات مذهبی را مورد بررسی قرار می دهد.

  ۲۷۰,۰۰۰ ريال
 • مجموعه آثار (جلد ۱۳)

  مجموعه آثار (جلد ۱۳)

  مجموعه فرزانگان، دربردارنده ی زندگی نامه ی داستانی چهره های بزرگ علمی و فرهنگی ایران در قرون گذشته است که نوجوانان را با قرن ها تلاش علمی و فرهنگی فرهیختگان ایران زمین آشنا می کند.

  ۱۱۰,۰۰۰ ريال
 • مجموعه آثار (جلد ۱۶)
  ۱۹۰,۰۰۰ ريال
 • آزادی از نگاه استاد مطهری
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • یادداشتهای استاد مطهری (جلد ۱)

  یادداشتهای استاد مطهری (جلد ۱)

  گزیده: جلد پنجم از بخش الفبایی حروف : ز، س

  ۶۳,۰۰۰ ريال
 • یادداشتهای استاد مطهری  (جلد ۳)

  یادداشتهای استاد مطهری (جلد ۳)

  کتاب حاضر متن مجموعه یادداشت ها و دست نوشته های استاد شهید مرتضی مطهری است که ایشان در نگارش کتب از آنها سود جسته است. این یادداشت ها بدون هیچ دخل و تصرفی به ترتیب حروف الفبای عنوان مرتب شده است. استاد مطهری در جلد سیزدهم به موضوعاتی چون: تربیت اخلاقی - وقت و زمان - درسهای فصل بهار - لذت و بهجت - هدایت و نبوت عامه - روحانیت و مردم - حقیقت حیات - دین و زندگی - غذای روحی اجتماع - امر به معروف و نهی از منکر می پردازد.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • شیخ شهید

  شیخ شهید

  گزیده: این کتاب مجموعه ای مصور از زندگانی استاد شهید مرتضی مطهری همراه با نامه تاریخی استاد مطهری (ره) به امام خمینی (ره) می باشد.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • نامه ها و ناگفته ها
  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • نفاق و منافق از دیدگاه شهید مطهری

  نفاق و منافق از دیدگاه شهید مطهری

  گزیده: برای مقابله با جبهه نفاق، ابتدا باید ماهیت پیچیده و چهره پنهان آن را بدرستی شناخت و سپس با سلاح بصیرت و آگاهی در این میدان کارزار وارد شد.از جمله شخصیت های آگاه و روشن ضمیری که با بیان شیوا و قلم رسای خود به روشنگری و آگاهی بخشی در این عرصه پرداختند استاد شهید آیت الله مطهری است.او که با شجاعت کم نظیری به شرح و تبیین انحرافات فکری و توطئه های عملی منافقان همت گماشت، خود قربانی کینه این کوردلان گردید و با خون خویش مهر تاییدی بر حقانیت راه و اصالت اندیشه ستبرش نهاد. کتاب حاضر بیانگر گوشه ای از مجاهدت های فکری استاد شهید در راه شناساندن چهره نفاق برای جامعه اسلامی و بویژه نسل جوان است.

  ۱۲,۰۰۰ ريال