دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

طرحی برای فردا    

 • پنج گفتار (طرحی برای فردا) (جلد ۴)
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • چهار گفتار (طرحی برای فردا)
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • عرف قدسی (طرحی برای فردا )

  عرف قدسی (طرحی برای فردا )

  گزیده: "عرف قدسی" مجموعه سخنرانی های استاد رحیم پور در حلقه های نقد و بررسی است که در سال ۷۴ در نقد پروژه "سکولاریزاسیون به نام مذهب" در جمعی از دانشجویی بیان شد. در این کتاب مباحثی مانند : امر قدسی و دینامیزم های عرفی کننده، بی معنا سازی گزاره های دینی، تفکیک است و یاید، خدای اخلاق، قیصری شدن نهاد دولت و ..... بررسی می شود.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • عقلانیت، بحثی در مبانی جامعه شناسی توسعه (طرحی برای فردا) (جلد ۱)
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • علی (ع) و شهر بی آرمان

  علی (ع) و شهر بی آرمان

  این مجموعه متن گفت و گو با "حسن رحیم پور ازغدی" است، که در ماه رمضان ۱۳۷۹ به مدت چهار شب پس از افطار در سیما پخش می شد. مباحث مطرح شده در این گفت و گو پاره ای از مسائل سیاسی، عقیدتی، اقتصادی و نظایر آن است که مجموعا این موضوعات را شامل می شود: «حکومت آرمانی، حکومت شکست خورده نیست»؛ «اقتصاد اسلامی ، اقتصاد انسانی»؛ «انقلاب در حکومت، بازگشت به اصول» و «آزادی قرائت ها، خودی و غیر خودی».

  ۲۱,۰۰۰ ريال
 • فقه و تئوری دولت (طرحی برای فردا) (جلد ۳)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • گفتگوی انتقادی در علوم اجتماعی
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • مشروطه شرعی و مشروعه شرطی (تاریخ فقه سیاسی) (جلد ۱)

  مشروطه شرعی و مشروعه شرطی (تاریخ فقه سیاسی) (جلد ۱)

  نهضت مشروطه، تجربه ای دوپهلو بود؛ از سویی تبلور روح انقلابی مردم مسلمان و جهان ضد استبدادی و ضد استعماری علماء و از سویی دیگر نقطه عطف تحولات بزرگ در نظام سیاسی فرهنگی کشور در نوع ارتباط آن با تمدن غرب بود. در این نهضت، مجتهدین و مراجع بزرگ شیعه در ایران و عراق که نهضت را علیه استبداد و استعمار هدایت می کردند، علاوه بر ملاحظات سیاسی، وارد عرصه نظریه پردازی فقهی و سیاسی در باب سلطنت، جمهوریت، مشروطیت، دموکراسی، پارلمان و انتخابات شده و شاید رساله ها و سخنان آنان، چه در دفاع از مشروطیت و چه در نقد آن، از نخستین مواجهه ها میان فقه سیاسی شیعه با مقولات سیاسی مدرن غرب باشد. در کتاب حاضر، اظهارات و مواضع دو تن از فقهاء بزرگ و مجاهد شیعه یعنی آیت الله نائینی و شیخ فضل الله نوری در باب مشروطیت به چاپ رسیده است. رساله «تنبیه الامه و تنزیه المله» اثر مرحوم نائینی، از مهم ترین رسالات فقهی به نفع مشروطه خواهی، و سخنان و رساله های شیخ فضل الله، یکی از شفاف ترین موضع گیری های فقهی سیاسی در نقد مشروطیت بدون دفاع از استبداد بوده است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال