دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

عماد فردا    

 • در آغوش آتش
  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • شاهد بیاوریم ...؟
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • قصه کربلا (فصل اسارت) (جلد ۸)

  قصه کربلا (فصل اسارت) (جلد ۸)

  در شهرهای در حال رشد ما که اجزای آن به طور مداوم افزوده می شوند، شکل شهر با مسائل مربوط به اثرات ورود واحدهای جدید روبه رو می شود. برای جلوگیری از پیدایی و تشدید چندگانگی در شکل شهرها، نیازمند افزایش توانایی ها و مهارت ها برای دربرگیری و انسجام این اجزای نوظهور، متنوع و گاه پراکنده، در یک کل منسجم هستیم. شناخت فرایندهای انسجام واحدهای جدید در شکل شهر، رفع رویارویی ویژگی های شکل شهر سنتی با توسعه جدید و تبدیل شکل شهر چندگانه به شکل شهر منسجم، نیازمند آگاهی از رویکردهای هماهنگ نسبت به انسجام شکل کالبدی شهرهاست که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته اند. از این رو، اندیشه ها و اقداماتی طرح شده اند که قصد آنها ایجاد انسجامی هدفمند در زندگی شهری میان دانش، هنر، طبیعت، ساختار، شکل، زمینه، زمان، عملکرد و معنی است.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • بستر آرام هور

  بستر آرام هور

  بستر آرام هور، داستانی است واقعی، با همه فراز و نشیب هایش، با همه شخصیت هایش. اگر چه بسیاری از آنان به شهادت رسیدند... و تعدادی هم هنوز زنده اند. همه فرازهای این داستان، واقعی است، از ماموریت به شهرهای القرنه، العماره، بصره، بغداد و حتی کربلا، تا زیارت بارگاه امام حسین (ع) در دوران اختناق حزب بعث در پوشش قرارگاه سری نصرت. از همه مهم تر، سند حضور شهید علی هاشمی، در قلب مردم هور است؛ تا جایی که پس از پایان جنگ، دریایی به وسعت بستر آرام هور، برای همیشه مزار روح بلند این شهید به حساب آمد. محمودزاده حتی صبر کرد تا اسرای در چنگ حزب بعث آزاد شوند و از آنان نیز یاری گیرد و حتی فرماندهان جنگ نیز به صبر، سفره بستر آرام هور را رنگین از واقعیت کردند.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • جاده بهشتیان

  جاده بهشتیان

  جاده بهشتیان، حاصل تجارب و خاطرات نویسنده کتاب در مناطق عملیاتی کردستان است. نصرت الله محمودزاده، با استقرار در قرارگاه حمزه سیدالشهداء و هماهنگی با گردان های مهندسی جهاد، چهار عملیات مرتبط با هم را طی ده ماه حضور در دل عملیات، از فروردین تا بهمن ۶۶ دنبال کرده است. بیشترین توجه ایشان در این عملیات، ثبت خطرات و خاطرات سنگرسازان بی سنگر بود. حضور در خطوط مقدم در شب های عملیات، عاملی شد که بتواند وقایع را با تمام وجود لمس کند و کتاب «جاده بهشتیان» را در همان حال و هوا و در صحنه نبرد تدوین نماید.

  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • باران، راهکارهایی جهت انس با قرآن (دفتر اول قصه آدم)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • نفس های مسموم حلبچه

  نفس های مسموم حلبچه

  کتاب حاضر، با موضوع جنگ ایران و عراق (۱۳۵۹-۱۳۶۷)، خاطرات نویسنده از دوران حضور در حلبچه، همراه تصاویری از کشتار مردم حلبچه است. خاطرات با عنوان های: «فاجعه رمضان»، «خرمال؛ گهواره مظلومیت کردستان عراق»، «قطعنامه ۵۹۸ در حلبچه»، «هجرت خونین» و «وداع» است. نویسنده زمان جنگ از رزمندگان مهندسی جهاد جدا شده و وارد «خرمال» و سپس «دوجیله» و حلبچه می شود. او در آن جا زندگی مردم را در آرامش مشاهده می کند، اما ظرف دو روز، هواپیمای حامل بمب شیمیایی، در حجم وسیع، تمام حلبچه را با بمب شیمیایی می پوشاند. بیش از پنج هزار نفر از مردم، کم تر از چهل و هشت ساعت کشته می شوند. کتاب حاضر، با هدف شناساندن تبعات جنگ، کشتار مردم، جنایات صدام و مظلومیت مردم حلبچه تهیه شده است.

  ۱۹,۰۰۰ ريال
 • جا مانده
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • کلید بهشت
  ۴۲,۰۰۰ ريال