دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

عماد فردا    

 • کلید بهشت
  ۴۲,۰۰۰ ريال
 • فانوس کمین: خاطرات جانباز آزاده رسول کریم آبادی

  فانوس کمین: خاطرات جانباز آزاده رسول کریم آبادی

  فانوس کمین سرگذشت انسان های شگفتی است از دانشجویان نخبه بسیجی رزمنده که به فرمان امام وسط میدان مین می دویدند، وقتی هم که امام دستور عقب گرد می داد، بدون چون و چرا بر می گشتند. هیچ وقت هم در حین عقب نشینی در میدان مین وسط معرکه جنگ، مقابل شنی تانک و زیر آتش سنگین دشمن رفیق های خود را تنها نمی گذاشتند. با یک دست تیربارشان را می چسبیدند و می جنگیدند تا همرزمان خود را تآمین بدهند. و با دست دیگر رفیق زخمی خود را از معرکه بیرون می بردند.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • آسمان مال آن هاست(کتاب آسمانی ها)
  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • خط عاشقی : خاطرات عشق شهداء به امام حسین (ع) و روضه های کربلا (جلد ۱)

  خط عاشقی : خاطرات عشق شهداء به امام حسین (ع) و روضه های کربلا (جلد ۱)

  اندیشه بلند سالار شهیدان حضرت حسین بن علی (علیه السلام) که در قیام با شکوهش متبلور گشت، نمادها و ظهورات مختلفی دارد. از چهره های باطن نهضت حسینی تفکر عقلی و عقلانیت نهفته در آن است. استاد معظم حضرت آت الله جوادی آملی از این منظر، نهضت حسینی را مورد تحلیل و بررسی قرار داده اند تا چهره باطنی نهضت که عقل و عقلانیت اصیل و مستحکم و تثبیت شده با مصباح وحی است، وضوح بیشتری یابد. این کتاب مشتمل بر دو بخش است: بخش اول: کلیات، که در فصل نخست به تبیین سیره امام حسین علیه السلام اشاره شده است و در فصل دوم به پیام نهضت آن حضرت پرداخته شده است. بخش دوم : اثر نهضت حسینی که از شش فصل، شکوفایی عقل، رهبران الهی شکوفاگران عقل، اقدامات مخالفان شکوفایی عقل، قیام حسینی برای شکوفایی عقل، اثر قیام حسینی در شکوفایی عقل و تداوم اثر قیام حسینی برای شکوفایی عقل تشکیل شده است.

  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • آسمان مال آن هاست(کتاب یادها)
  ۱۴,۰۰۰ ريال
 • کتاب تفحص

  کتاب تفحص

  گویند نام ها و نشانی ها از باب شناخت و یافتن است. نام ها آمده اند تا نشانی ها بمانند. ولی سر بی نامی و ماندن در چیست؟ آن ها که نامشان گم شد و نشانی شان مفقود، کیستند که ماندگار شدند؟ ماندگار تر از ما که نامی داریم و نشانی ! کتاب تفحص، روایت بی نام و نشان های زمینی است که باید نشانی شان را در آسمان بیابی؛ نامشان : شهید نشانی شان : آسمان ! آسمان مال آن هاست، مجموعه کتاب‏ هایی است که برش‏ های کوتاهی از ماندن، بودن و رفتن کسانی را روایت می ‏کند که مبدا و منشا حیات‏اند، در دل خاک آرمیده اند اما جایگاه آن ها والاست و جایشان در اعلی، زمینی بودند اما زمین‏ گیر نبودند. آنچه در «کتاب تفحص» آمده است دنیایی است کوچک شده و کوتاه ولی یادمان باشد بعضی حرف ‏ها آن‏قدر بزرگ‏ اند که گاهی کلمات نمی ‏توانند بار امانتشان را به دوش بکشند. این کتاب مجموعه ‏ای است از خاطرات آقای احمدیان که از بچه‏ های گروه تفحص است.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • لحظه ای با او و در محضر او
  موجود نیست
 • خط عاشقی : خاطرات عشق شهداء به حضرت زهرا علیها السلام (جلد ۲)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • امتداد امام(ره)
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال